Fable III

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,800
نام
محمد
سلام!
راستی خط داستانی بازی و ماموریت های اصلی چند ساعت طول میکشه تا تموم بشه ؟
بین 9 تا 11 ساعت. کلا خط داستانی اش خیلی کوتاه تر از اون چیزی بود که فکرش را می کردم.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من برای اولین بار که میخوام بازی کنم می خوام بدونم خط داستانی چطوریه یکی یه توضیح بده مثلا gta خطش تو کار خلافه این خطش چیه؟

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
ورژن داشبودتون رو از ستینگ کنسول قسمت System info ببینید،بگید،ببینیم قضیه چیه!:-s

واقعا بازی لذت بخشه،برای من از شماره قبلی تا اینجاش لذت بخشتر بوده

دوست عزیز من ورژن داشبوردم 2.0.8 هست ، اما بازی نمیاد . دوستان نظرشون رو خراب بودن دیسک هست اما با توجه به اینکه ccie عزیز هم همین مشکل رو دارن میخوام بدونم ممکنه مشکل از frameware یا داشبورد باشه ؟! البته واسه من بازی هایی مثل ensaved و Medal به راحتی لود میشن . بنظر شما آپدیت به 2.0.9 تاثیری میتونه داشته باشه ؟!

ممنونم

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
کم کم دارم به بازی معتاد میشم! اینو هم باید بگم که من از نسخه ی دوم بازی اصلاً خوشم نیومد، ولی این یکی خیلی قشنگ تره، چون از حالت RPG در اومده خیلی بهتر شده.

اسپویلر!!!!!!!!!
من هنوز اوایل بازی هستم، اونجاش که برادره میگه یا دختره یا مردم، زدم دختره بمیره، اگر مردم رو میزدم چی میشد!؟ بعد باز جلو تر اونجا که با Saker مبارزه میکنیم، بعدش هم میشه کشت هم میشه زندش گذاشت من زنده گذاشتمش، اگر میکشتمش چی میشد!؟

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دوست عزیز من ورژن داشبوردم 2.0.8 هست ، اما بازی نمیاد . دوستان نظرشون رو خراب بودن دیسک هست اما با توجه به اینکه ccie عزیز هم همین مشکل رو دارن میخوام بدونم ممکنه مشکل از frameware یا داشبورد باشه ؟! البته واسه من بازی هایی مثل ensaved و Medal به راحتی لود میشن . بنظر شما آپدیت به 2.0.9 تاثیری میتونه داشته باشه ؟!

ممنونم
version مال من 2.0.9199.0 هستش دوست عرير و تا الان fable 3 ننها باري هستش كه اين مشكل رو باش دارم!حتي توي باري ميره و بعد حند دقيقه اين خطا رو ميده و بعد دوباره ...

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من برای اولین بار که میخوام بازی کنم می خوام بدونم خط داستانی چطوریه یکی یه توضیح بده مثلا gta خطش تو کار خلافه این خطش چیه؟

داداش دسته خودته . با میتونی بد باشی یا خوب . میتونی مردم رو بترسونی یا دزدی کنی یا ملت رو بکشی و ... .
یا اینکه مرام فردینی بزاری و فقط کار خوب کنی .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,800
نام
محمد
بهترین نسخه از نظرت کدامین Fable هست؟ و نظرت در مورد Fable 3؟
سلام!
بدون شک قسمت اول. اون حس فانتزی و داستان و گیم پلی قسمت اول واقعا شاهکار بود. این شماره هم وقعا عالی هست، فقط یه سری از بخش هاش می توانست بهتر بشه. الان حدود 23-22 بازی کردم و تا حالا بازی واسم تکراری نشده.

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
توی بازی یک سری side quest هست
من توی چند تا از اونها که به صورت مشترک یه جور مجسمه هست گیر کردم
یکیشون میخواد درباره قهرمانان کتاب بنویسه

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,779
بازی از نظر موسیقی و گیم پلی حرف نداره و آدمو مجذوب خودش میکنه .... اما امان از گرافیک !!!! در حد فاجعه میمونه !!! . ای کاش رو این معقوله هم کمی کار میکردن

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کم کم دارم به بازی معتاد میشم! اینو هم باید بگم که من از نسخه ی دوم بازی اصلاً خوشم نیومد، ولی این یکی خیلی قشنگ تره، چون از حالت RPG در اومده خیلی بهتر شده.

اسپویلر!!!!!!!!!
من هنوز اوایل بازی هستم، اونجاش که برادره میگه یا دختره یا مردم، زدم دختره بمیره، اگر مردم رو میزدم چی میشد!؟ بعد باز جلو تر اونجا که با Saker مبارزه میکنیم، بعدش هم میشه کشت هم میشه زندش گذاشت من زنده گذاشتمش، اگر میکشتمش چی میشد!؟
منم همین سوال رو دارم:D جدا چی میشه؟ خوشم میاد هممون دل رحمیم:D

ممنونم
اینطور که اخبار اومده،C4E هم تایید کرده که بخاطر ورژن جدید داشبورد بازی ها شناسایی نمیشن و SSv3 و اینجور چیزا هم اومده:D
ولی یحتمل با فریم ویر جدید و نهایتش پچ کردن دیسکا ، و فعلا تعطیل کردن لایو (بخاطر شناسایی) اینجور چیزها تو راهه.ولی بزودی مشکل حل خواهد شد.(رفیقم گفت خودم میزنم تو کار ،شاید بشه با یسری تغییرات فعلا بازی رو اجرا کرد ولی چیز درست حسابی نیست!(گفت شاید بتونیم AP2.5 رو به ورژن 2 برگردونیم تا شاید مثل بازی های قدیمی بشناسه و شناسایی نکنه)ولی شاید عملی نشهzZzZzzz!)

البته اینطور که گفته فقط بازی های جدید(همشون)ap2.5 رو چک میکنن .و بازی های قدیمی مشکلی نیست:D

فریم ویر جدید هم بزودی عرضه میشه(احتمالا بعد از اومدن داشبورد اصلی و بررسی اون)

پس اونهایی که نمیتونن Fable بازی کنن،بعد از عرضه LT+ میتونن!
فعلا گیر الکی به ورژن داشبورد ندید و هی داشبورد مختلف نریزید تا LT+ عرضه بشه!

پ.ن:دعا کنید COD:B O از 2 ماه قبل stamp شده باشه وگرنه اونم فعلا نمیتونید اجرا کنید:D

آخرین ویرایش:

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من از بست این ور و اون ور مصلب خوندم گیج شدم جریان این آپدیت چیه ؟fable اجرا میشه یا نه من آپدیت 6 آپریل رو انجام دادم و این آپدیت جدیده رو انجام ندادم
حالا fable رو همین داشبورد آپدیت نشده اجرا میشه؟

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
خب بازی رو من گرفتم بازی خیلی خوفی هست البته با شماره قبلش خیلی فرق نداره من الان رفتم تو شهر سوم (باوراستون) بود اسمش:dماموریتاش خیلی سطحی هست و بیخوده ولی این ماموریتی هست که باید شاهزاده رو نجات بدیم;)خیلی باهال بود روده ی من پاره شد وسط ماموریت.

در جواب دوست بالایی مون که اره اجرا میشه من خودم اجرا کردم

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
آقا من بازی رو گرفتم ولی هنوز سعادت بازی کردن برام پیش نیومده!
وقتی که پشت قاب بازی رو داشتم نگا می کردم به یه سری کلماتی برخوردم که برام این سول پیش اومد:
*آیا سیستم همسر یابی و روبط زناشویی(!) در بازی عوض شده؟
آخه تو قسمت توضیحات ESRB اینا رو نوشته:
Nudity (حالا نمی دونم منظورشون Motherborn Nudity ـه یا Partial Nudity ،ها؟) :d
STRONG ***ual Themes (اینم این کلمه ی strong یخوده خطریش کرده! :d)
و اگر دوتا بالا رو با هم ترکیب کنیم به کلمه ی P O R N می رسیم! :d

حالا جدا از شوخی عوض شده این چیزاش!؟؟؟
البته فک نکنین من از اونام که فقط بازی رو بره این چیزاش میگیرم ها! ما خودمون فن Fable هستیم!
دوستان خورده نگیرید PLZ !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر