Fable 2

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من که تو بازی گیر کردم نمیدونم کجا برم بعد از این که از سفر برگشتیم منظورم با گشتی هست بعد با اون یارو که نجاتش دادیم میریم یه ماموریت بعد از اون نمیدونم چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟]

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
من که تو بازی گیر کردم نمیدونم کجا برم بعد از این که از سفر برگشتیم منظورم با گشتی هست بعد با اون یارو که نجاتش دادیم میریم یه ماموریت بعد از اون نمیدونم چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟]

درست بعد از اینکه از سفر برگشتی باید به مهمان خانه ی Rookridge بری و Hammer رو ملاقات کنی.

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
درود

چنتا سوالم دارم :

1- من الان همه املاک و مستقلات شهر ها و او 2 تا کاخ رو خریدم ولی مبلغ ریل استیت روی 2.495.905 ـه چی کار کنم ؟ کجا مونده که بخرم؟

2- من این تروفی تغیر جنسیت رو گرفتم، چطوری میتونم جنسیت شخصیت رو عوض کنم؟

مرسی از دوستان

:-"
نوشته شما بسیار اندک است. تعداد کاراکتر های هر نوشته دست کم 10 عدد می بایست باشد :D

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
The Enforcer، اسلحه‌ای با قدرت تخریب 177

یکی از بهترین‌های اسلحه‌هایی که می‌توانید در میانه‌های بازی بدست اورید، تپانچه Enforcer می‌باشد که قدرت تخریب بسیار بالایی دارد. برای بدست اوردن این اسلحه، بعد از اینکه باکشتی از Spire برگشتید، ماموریت فرعی Blind Date را به اتمام برسانید. در پایان خانه مزرعه‌دار را بخرید و به طبقه دوم بروید. کمدی در طبقه دوم است که یک کلید در ان وجود دارد.

کلید را برداشته و به سمت انبار خانه بروید. در انتهای انبار یک درب بر روی زمین وجود دارد که شما را به زیر زمین می‌برد. راهرو‌های پیچ در پیچ انجا را با دقت پشت سر بگذارید. در منطقه پایانی، سگ شما نقطه‌ای را پیدا می‌کند که با کندن انجا این اسلحه افسانه‌ای را بدست می‌اورد.

حال کنید:smile:

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
The Enforcer، اسلحه‌ای با قدرت تخریب 177

یکی از بهترین‌های اسلحه‌هایی که می‌توانید در میانه‌های بازی بدست اورید، تپانچه Enforcer می‌باشد که قدرت تخریب بسیار بالایی دارد. برای بدست اوردن این اسلحه، بعد از اینکه باکشتی از Spire برگشتید، ماموریت فرعی Blind Date را به اتمام برسانید. در پایان خانه مزرعه‌دار را بخرید و به طبقه دوم بروید. کمدی در طبقه دوم است که یک کلید در ان وجود دارد.

کلید را برداشته و به سمت انبار خانه بروید. در انتهای انبار یک درب بر روی زمین وجود دارد که شما را به زیر زمین می‌برد. راهرو‌های پیچ در پیچ انجا را با دقت پشت سر بگذارید. در منطقه پایانی، سگ شما نقطه‌ای را پیدا می‌کند که با کندن انجا این اسلحه افسانه‌ای را بدست می‌اورد.

حال کنید:smile:
فقط یادتون باشه که اول باید ماموریت Cold Comfort Farmer رو قبل از سفر به Tattered Spire انجام بدین، و گرنه Brightwood Farm (همون مزرعه ای که باید بخرین) هیچوقت ساخته نمی شه و ماموریت Blind Date هم به وجود نمیاد و در نتیجه اسلحه ی Enforcer هم وجود نخواهد داشت.
در ضمن اگر به جای ماموریت Cold Comfort Farmer ماموریت Red Harvest رو انجام بدین دیگه هیچوقت نمی تونین Cold Comfort Farmer رو انجام بدین و در این صورت هم Brightwood Farm ساخته نمی شه.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
چجوری صدقه بدم !؟
اون ماموریت Archealogist که میگه یه چیزی برام پیدا کن چیکار کنم !؟

1-میگه وقتی خورشید به بالا ترین نقطه ی اسمان(zenith)رسید.برو پیش یارو یه ظرفهAرو بزن پول واریز شد به حساب.:biggrin1: من خودم هنوز اینکارو نکردم.ولی 5000هزارتا به بیت المال کمک کردم این کار به درجه ی خوبی اضافه میکنه
2-اگه اولیش باشه باید بری(old town) باورستون و بقیش با سگت.

:blushing::blushing::blushing:
:confused:من یه سوال دارم چه جوری زن بگیرم تا الان دوتا گرفتم هیچ کدوم نیستن یکی alexیکی هم حنا بود نه اون hammer حلقه رو میدم بعد میگه خونت رو مشخص کن. میبرمش خونه ولی نمیمونه؟؟؟؟ایا exprsionجدیدی باید یاد بگیرم

AliyerEdon

کاربر سایت
Sep 7, 2008
75
نام
علی زنجیران
آقا یکی به من درباره ی نحوه ی رد کردن مراحل توضیح بده؟ یه مقدار از بازی رو رفتم ولی نمی دونم چطوری باید ماموریت بگیرم؟ از کجا ماموریت می گیرم؟ جون من یه ذره توضیح بدبد بد جوری ازش خوشم اومده؟:confused::eek::(:cheesygri

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
آقا یکی به من درباره ی نحوه ی رد کردن مراحل توضیح بده؟ یه مقدار از بازی رو رفتم ولی نمی دونم چطوری باید ماموریت بگیرم؟ از کجا ماموریت می گیرم؟ جون من یه ذره توضیح بدبد بد جوری ازش خوشم اومده؟:confused::eek::(:cheesygri
start رو بزن برو توبخش کوئست بعد دوباره برو تو بخش کوئست یکیشونو انتخاب کن.ماموریتن اونا.

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
چند سوال دوستان
من بعد از اینکه از سفر برگشتم رفت ملاقات همر تو روکریج ولی بعد همر یهو رفت و من بعدش نمی دونم چی کار کنم:confused:
من قبل از اینکه برم سفر اون کوئسته که مهدی گفت توش یه تفنگ بدست میارم بودش ولی حالا که از سفر برگشتم نیستش:confused:
می گم این شغلا که بت یه ورق می دن چیکار باید کرد؟

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
تو این بازی چرا مرگ وجود نداره، هر وقت میمیری دوباره زنده میشه
در ضمن من تو اون قسمتی هستم که با بچه شده و با اون دختره تو مزرعه است، چقدر مونده تموم شه؟

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ممنون اون تپانچه واقعا عالی بود. یه شمشیر خوب هم معرفی کنید مثل این حال کنیم:biggrin1:
چرا شخصیت من رفته رفته سیاه تر میشه؟ نه از جادو استفاده کردم نه کسی رو اذیت کردم کلا خیلی مثبت بودم ولی نمیدونم چرا سیاه میشه چطوری میشه رنگشو تغییر داد؟!
و اینکه این زخم هایی رو بدنش ایجاد میشه رو چطوری میشه از بین برد؟! اصلا این زخما چطوری بوجود میان؟!
راستی اون معجونی که جنسیت رو عوض میکنه کجا هستش؟!
ممنون:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر