Fable 2

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
خوب من بازیو دیروز در بدترین حالت ممکن تموم کردم !! (به قدری زشت شده بودم که خودم حالم از خودم به هم میخورد !!:sick:) بعد الان دوباره به عنوان یه ادم خیلی درست کار و اینا میرم...
2 الی 3 مرحله ی هم به قدری زیبا و عمیق کار شده بود که من حتی نمیتونستم تصور کنم !!:love:
در کل من به عنوان یه کسی که قبل از این یه ار پی جی رو هم درست بازی نکرده بودم و از سبک ار پی جی هم کلا بدم میاد واقعا شیفته ی این بازی شدم...
بعد راستی یه سوال !! این Augment ها رو دوستان میگن چطوری و از کجا میشه گرفت ؟؟:biggrin1:
من هم خود بازی و هم تعداد زیادی از مرحله های جانبی رو رفتم ولی هیچ جا به اینا بر نخوردم و نتونستم از جایی هم پیداشون کنم...
Augment را باید از مغازه‌های مخصوص به خودشون بخری. توی همون کمپ کولی‌ها( Gypsy camp) که در Bower Lake هست، یکی از فروشنده‌ها Augment میفروشه.
توی Boweston market هم یکی هست. همون کوچه باریکی که یه بار Theresa شما را با خودش برد تا برای اولین بار قلعه Spire را نشونتون بده. اونجا یه کالسکه هست که فروشندش Augment میفروشه.

توی نقشه مغازه‌هایی که Augment میفروشن با دایره قرمز نشون داده میشه.( البته اسلحه فروشی‌ها هم با دایره قرمزه).:smile:
اقا شمشیر زدن تو بازی خیلی مسخرست بیشتر از یه حرکت بلد نیست انجام بده
راستی اسم شخصیت اصلی بازی چیه ؟
خوب اگه میخوای مثل نرو باشه، خوب مسلما نیست:d ولی جلوتر که بری یه سری فنون یاد می‌گیری.
اسم نداره. همون Hero

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
بعد راستی یه سوال !! این Augment ها رو دوستان میگن چطوری و از کجا میشه گرفت ؟؟:biggrin1:
من هم خود بازی و هم تعداد زیادی از مرحله های جانبی رو رفتم ولی هیچ جا به اینا بر نخوردم و نتونستم از جایی هم پیداشون کنم...
توی Bowerson Market از کافه که میای بیرون سمت راستت.تا ته برو اونجا میفروشه...:)

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
سوال حیاطی:
کسی میدونه Cemetery Mansion کجاست و چطوری میشه خریدش؟؟؟؟؟
اگرم کسی جای 5 تا Gargoyle که توی Bowerstone Cemetery هست رو بگه مشکلم حله و واقعا ممنونش میشم...

آخرین ویرایش:

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
براي اچيومنت the rule of albion كه بايد دو نيم ميليون خونه بخريم من دو ميليون و چهارصد و چهل هزار تا خونه خريدم يه شصت هزار تا كم دارم تا به دو نيم ميليون برسم ولي ديگه جايي پيدا نمي كنم كه برم بخرم
چي كار كنم تا اچيومنت باز شه

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سوال حیاطی:
کسی میدونه Cemetery Mansion کجاست و چطوری میشه خریدش؟؟؟؟؟
اگرم کسی جای 5 تا Gargoyle که توی Bowerstone Cemetery هست رو بگه مشکلم حله و واقعا ممنونش میشم...

شما ایتدا باید ماموریت Love Hurts را به اتمام برسونی. بعد از انجام این ماموریت میتونی Cemetery Mansion را بخری.( در واقع این ساختمان همون جاییه که ماموریت Love hreats از اونجا شروع میشه).
Gargoyleها را هم توی صفحات قبلی نوشتم. بگردی پیداشون می‌کنی.

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام
من بازی رو چند وقت پیش تموم کردم وقتی لوسین کشته میشه و ما سه انتخاب داریم من دومی که به خانواده و اینا برمیگشت رو انتخاب کردم راهی نیست که دوباره برگردم و یه چیز دیگه رو انتخاب کنم ؟یا دوباره باید از اول برم؟

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
منم تو یجا گیر کردم منو نوره راهنماهی میکنه و میبره دم مغازه اسلحه فروشی اسلحه میخرم ولی همون نوره اونجا میمونه تو یه شهر اوکافیلد یه چیز تو این مایه ها

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
آقا من بازیو تازه اولاشم خیلی جالب نیست کم تر از بقیه یه بازیام باهاش بازی میکنم .
ولی توش چجوری میشه زنگرفت (لطفا قدم به قدم بگید)

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
GENE جان ممنون...
متاسفانه موقعی که میرم کله ی Lady Grey رو بدم یارو منگ میزنه (:blink:)و وقتی که میام برم بیرون دوباره ازم می خواد که قسمت پایینی بدنشو بیارم و بدبختانه چون Save کردم با هر DVD دیگه ای که امتحان کردم درست نشد...ولی سوزشم از اینه که 49 تا Gargoyle رو دارم و فقط همین 1ی مونده(((با چه ذوقی میرفتیم شکار Gargoyle...هیف..:(:(:(:(:(
توش چجوری میشه زنگرفت (لطفا قدم به قدم بگید)
اگه قدم به قدم میخوای برو از اول پستارو یکی یکی بخون...;)

آخرین ویرایش:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من بازی رو چند وقت پیش تموم کردم وقتی لوسین کشته میشه و ما سه انتخاب داریم من دومی که به خانواده و اینا برمیگشت رو انتخاب کردم راهی نیست که دوباره برگردم و یه چیز دیگه رو انتخاب کنم ؟یا دوباره باید از اول برم؟
راه برگشتی نیست! از اول بچسبون:d
منم تو یجا گیر کردم منو نوره راهنماهی میکنه و میبره دم مغازه اسلحه فروشی اسلحه میخرم ولی همون نوره اونجا میمونه تو یه شهر اوکافیلد یه چیز تو این مایه ها
برو توی منوی Questها. اون‌جا همه ماموریت‌هایی را که داری، نشون می‌ده. هر کدام از این ماموریت‌ها را میتونی در صدر کارت قرار بدی. فقط 2 بار روش کلید A را بزن تا به ماموریت جدید بری.
ولی توش چجوری میشه زنگرفت
اول یه خانم نجیب زیر سر میزاری:d . بعد باید بری جلوش یه کم دلقک بازی در بیاری و بهش هدیه بدی تا وقتی که خط خط Loveـش رسید. بعد یکی از اون حلقه طلایی رنگ‌ها بهش بده. البته حلقت باید مناسب باشه. یعنی بسته به اینکه چه دختری انتخاب کردی، حلقه باید گرانقیمت باشه. خلاصه بعد از انجام این کارها یه خونه بخر و خانوم را با خودت ببر دم خونه و از اون تابلو گزینه Set as martial را انتخاب کن. بادابادا مبارک...:d
GENE جان ممنون...
متاسفانه موقعی که میرم کله ی Lady Grey رو بدم یارو منگ میزنه ()و وقتی که میام برم بیرون دوباره ازم می خواد که قسمت پایینی بدنشو بیارم و بدبختانه چون Save کردم با هر DVD دیگه ای که امتحان کردم درست نشد.
حتما باگ داره؟ واسه من که اینطوری نشد. یه بار از اول برو:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,030
نام
آریا
متاسفانه موقعی که میرم کله ی Lady Grey رو بدم یارو منگ میزنه (:blink:)و وقتی که میام برم بیرون دوباره ازم می خواد که قسمت پایینی بدنشو بیارم و بدبختانه چون Save کردم با هر DVD دیگه ای که امتحان کردم درست نشد...ولی سوزشم از اینه که 49 تا Gargoyle رو دارم و فقط همین 1ی مونده(((با چه ذوقی میرفتیم شکار Gargoyle...هیف..:(:(:(:(:(
اگه Save کردی که احتمالآ از دست رفته ! منم یه جایی که باید با یدونه Banshee بزرگ میجنگیدیم (کنار اسکله که چند تا کشتی بود) همین طوری شدم. هرکاری میکردم نمیمرد و اصلآ انگار چیزی بهش نمیخورد. دیگه به خودم شک کردم و رفتم یه سرچی کردم دیدم یه سری دیگه هم این مشکل رو داشتن. خلاصه از اول Load کردم و درست شد :D

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
حتما باگ داره؟ واسه من که اینطوری نشد. یه بار از اول برو:biggrin1:
اگه Save کردی که احتمالآ از دست رفته !
:eek:داداش Fable ها Call of که نیست..دهنم.....(Beep!)شد به این جا رسوندم..همه ی Demondoor,silverkey,chest ها رو استاد کردم این زنیکه جسد پاچمو گرفت.. ;)
حالا فعلا باید اتاقمو رنگ بزنم از افسردگی در بیام.تا دوباره بشینم از اول برم...:cheesygri:cheesygri:cheesygri

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
يكي بگه چجوري ميشه اون ماموريتي رو كه بايد به temple of light پول ببخشيم رو انجام داد؟ چجوري ميشه توي temple of shadows مردم رو قرباني كرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر