Fable 2

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
يكي بگه چجوري ميشه اون ماموريتي رو كه بايد به temple of light پول ببخشيم رو انجام داد

این ماموریت سه مرحله داره.

1- هر مقداری پول که دوست داری به معبد بده.
2- دکمه Start را بزن. بالای نقشه، ساعت را نوشته. بین ساعت 12.1 دقیقه تا 1 بعد از ظهر، بیش از 10000 تا پول به معبد بده.
3- از این به بعد این ماموریت انجام شده حساب میشه و برای همیشه توی لیست ماموریت‌ها باقی میمونه. هر وقت که دوست داشتی می‌تونی به معبد پول بدی.

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
يكي بگه چجوري ميشه اون ماموريتي رو كه بايد به temple of light پول ببخشيم رو انجام داد؟ چجوري ميشه توي temple of shadows مردم رو قرباني كرد؟
با سلام
1.وقتی که ساعت 12 هستش باید ی صدقه زیاد بدی (بهت ی اسلحه داس مانند طلایی میده که ی Agument روشه)...
2.برو روی یکی از اون FAn هات follow رو بزن ببرش جلوی اون تندیسه بعد دسته ای که سمت راستت هست رو بکش(البته برای پرهیز از در اوردن شاخ این کار به صورت متداول توصیه نمیشه)

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
این ماموریت سه مرحله داره.

1- هر مقداری پول که دوست داری به معبد بده.
2- دکمه Start را بزن. بالای نقشه، ساعت را نوشته. بین ساعت 12.1 دقیقه تا 1 بعد از ظهر، بیش از 10000 تا پول به معبد بده.
3- از این به بعد این ماموریت انجام شده حساب میشه و برای همیشه توی لیست ماموریت‌ها باقی میمونه. هر وقت که دوست داشتی می‌تونی به معبد پول بدی.
مرسي
با سلام
1.وقتی که ساعت 12 هستش باید ی صدقه زیاد بدی (بهت ی اسلحه داس مانند طلایی میده که ی Agument روشه)...
2.برو روی یکی از اون FAn هات follow رو بزن ببرش جلوی اون تندیسه بعد دسته ای که سمت راستت هست رو بکش(البته برای پرهیز از در اوردن شاخ این کار به صورت متداول توصیه نمیشه)

جلوي همون تنديسي كه عقربه داره يارو رو ميبرم پنجاه بار هم اهرم رو كشيدم ولي هيچ اتفاقي نيفتاد _____________ كساني كه همه ي خونه ها رو خريدن ولي اچيومنت رو نداده به احتمال زياد the temple of light رو نخريدن من خودم اون رو نخريده بودم بعد از خريدن اچيومنت باز شد قيمت خونه هم صد هزار تا هستش ______________ يكي به من كمك كنه كه اين سه تا اچيومنت رو هم بگيرم the doll catcher براي اين من سه تا جمع كردم (rag doll-reaver doll-اون يكي هم اسمشو يادم نيست)چندتاي ديگه هست كه من نگرفتم the duelist the excutioner اين دوتا رو هم نميدونم چه طوري بگيرم

آخرین ویرایش:

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام بهترین راه برای در اوردن پول چه راهی هست تو بازی (البته سریع):D
به احتمال زیاد سوالم تکراری هست ولی میخواستم ببینم چه خونه هایی رو باید بخریم که اون اچیومنت که یه چند تا خونه باید بگیریم باز شه:D؟

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
سلام بهترین راه برای در اوردن پول چه راهی هست تو بازی (البته سریع):D
به احتمال زیاد سوالم تکراری هست ولی میخواستم ببینم چه خونه هایی رو باید بخریم که اون اچیومنت که یه چند تا خونه باید بگیریم باز شه:D؟

اگه يه كم پول داري يه چندتا خونه بخر بعد اجاره هارو بزار روي 100 درصد بعد بازي رو save كن از بازي بيا بيرون برو توي قسمت تنظيمات تاريخ بعد 20 سال بكش جلو بعد دوباره برو توي بازي اگه هم پول نداري برو كاركن واسه اون اچيومنت هم بايد بيشتر خونه هارو بخري از تو منوي logbook بعد stats هم ميتوني بفهمي كه چقدر خونه داري

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
جلوي همون تنديسي كه عقربه داره يارو رو ميبرم پنجاه بار هم اهرم رو كشيدم ولي هيچ اتفاقي نيفتاد
باید دقت کنی ببینی چی ازت میخواد..مثلا ی دفعه میگه vileger چاق می خوام یا ی دفعه Rich person می خواد..برو امتحان کن اگر نشد احتمالا به باگ بازی برخوردی(منم این بلا سرم اومد!!)

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
به نظر شما این بازی رو بگیرم قشنگه مثل چیه؟:blushing:
داداش اگر از بازیهای نقش آفرینی خوشت میاد یه لحضه هم شک نکن . منم مثل تو سر در گم بودم ولی بعد که گرفتمش دیوونش شدم روزی 5ساعت بازی میکردم. خیلی خیلی جالبه . منو برد تو سرزمینی که همیشه خوابشو میدیدم:love:

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
آقا من یک مشکل دارم اونجایکی از قصر لوسین بر میگردیم وسال های زیادی میگذه بعد از این که برمیگردیم من رفتم خونه دیدم زنم نیست بعد رفتم سراغ بچه دیدم از تو قنداق در اومده و بزرگ شده ولی مثل چوب سرجاش و اصلا تکون نمی خورهبعد زنم هم پیدا نکردم....حالا باید چکار کنم////

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
قا من یک مشکل دارم اونجایکی از قصر لوسین بر میگردیم وسال های زیادی میگذه بعد از این که برمیگردیم من رفتم خونه دیدم زنم نیست بعد رفتم سراغ بچه دیدم از تو قنداق در اومده و بزرگ شده ولی مثل چوب سرجاش و اصلا تکون نمی خورهبعد زنم هم پیدا نکردم....حالا باید چکار کنم////
متاسفانه این یه باگه اعصاب خرد کنه که همه دچارش میشن.بهتره به فکر یه زن و بچه جدید باشی اونا دیگه قابل استفاده نیستن:biggrin1:

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
من یه جایی که تو زیر زمکین هستیم و باید یک اهرم رو بکشیم تا یک صفحه بچرخه گیر کردم .
اونجایی که یه یارو با لباس شیطانی وایساده و اسم مرحلش هم shadow هست

200 دفعه اون اهرم رو چرخوندم باز هم هیچ اتفاقی نیوفتاد و یارو یه سری جملات تکراری گفت . چی کار باید بکنیم اونجا ؟ باید عقربه بیاد روی عکس خاصی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر