Fable 2

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
The Daichi، سریعترین و قویترین شمشیر بازی

این شمشیر بسیار برنده و سریع است و قدرت تخریبی برابر 96 دارد و همچنین سه Augment باارزش روی ان وجود دارد.

برای بدست اوردن این شمشیر شما باید ابتدا خط داستانی بازی را جلو ببرید تا به شهر Bloodston برسید. از زمانی که شما به این شهر برسید، این شمشیر قابل دسترسی است. به جنگل Brightwood برگردید و به سمت Tower ( قلعه) بروید. در روی باروی قلعه ( همان‌جایی که هم‌اکنون یک شعله ابی‌رنگ برای تلپورت بوجود امده است) به سمت چپ خود نگاه کنید. لبه دیوار خراب شده است. به انجا بروید و به پایین بپرید. به منطقه‌ای به نام Archon's Knot می‌روید. ان منطقه را پشت سر گذاشته و از سمت دیگر ان خارج شوید. به محض خارج شدن، سمت راست خود را نگاه کنید. یک صندوقچه انجاست که حاوی این شمشیر افسانه‌ای است.:smile:

اقا بدبخت شدم زدم لوسیون رو کشتم بعد او یارو زن جادوگره بهم 3 تا گزینه ی ارزو داد ( سگم هم یه جا مرد) بعد من هواسم نبود گزینه ی پول رو زدم اما وقتی رفتم تو بازی دیگه سگی وجود نداشت:((...... میخواستم چجوری باید یه سگ دیگه بگیرم یا سگمو برگردونم جون داداش کمک کنید؟!

اقا بدبخت شدم زدم لوسیون رو کشتم بعد او یارو زن جادوگره بهم 3 تا گزینه ی ارزو داد ( سگم هم یه جا مرد) بعد من هواسم نبود گزینه ی پول رو زدم اما وقتی رفتم تو بازی دیگه سگی وجود نداشت:((...... میخواستم چجوری باید یه سگ دیگه بگیرم یا سگمو برگردونم جون داداش کمک کنید؟!
تگ اسپویلر!
اقا یکی ما رو به ... حساب کنه
چجوری میشه بچه دار شد:evil::evil::evil:

قبلش باید یک کتابی رو از کتاب فروشی باوراستون(اول شهر سمت چپ)بخری.بعد کتاب رو use کنی و بعد یه گزینه ی جدید در بخش flitry باز میشه:biggrin1:

بازی تموم شده و متاسفانه راه برگشتی نداری. البته اگه از اون سه تا انتخاب, وسطی را انتخاب می کردی, زنده میشد.

من دوبار بازی رو تموم کردم و اون دو تا گزینه آخری رو انتخاب کردم. میخواستم برا بار سوم برم. کسی میدونه اگه اون انتخاب اولی رو انتخاب کنیم چی میشه؟1
راستی آخرای بازی که میری تویه غاری و dark seal اونجا یه زنیه که گریه میکنه اونجا وقتی dark seal رو بدی به اون چشاش قرمز میشه و.... ولی اگه خودت نه داری خودت چشات قرمز میشه میخواستم بدونم کدومو راهو انتخاب کنیم بهتره؟! خواهشا کمک کنید.
ممنون.

من دوبار بازی رو تموم کردم و اون دو تا گزینه آخری رو انتخاب کردم. میخواستم برا بار سوم برم. کسی میدونه اگه اون انتخاب اولی رو انتخاب کنیم چی میشه؟1
راستی آخرای بازی که میری تویه غاری و dark seal اونجا یه زنیه که گریه میکنه اونجا وقتی dark seal رو بدی به اون چشاش قرمز میشه و.... ولی اگه خودت نه داری خودت چشات قرمز میشه میخواستم بدونم کدومو راهو انتخاب کنیم بهتره؟! خواهشا کمک کنید.
ممنون.
اولین انتخاب که به نوعی بهترین انتخاب هم هست اینه که تمام کسانی را که در ساخت قلعه Spire، زیر دست لرد لوسیان کشته شده‌اند را زنده کنی.

اون Shadowها که احضار میشن، بهت میگن برای اینکه Reaver زیبا بمونه، تو دوتا انتخاب داری. یا خودت را قربانی کنی و یا این دختر را. مسلما اگه اون dark seal را پیش خودت نگه داری، بهتره.

بچه ها ی سوال:موقعی که از ی جا دزدی میکنی.ماموره میفهمه.اگه پول ندی و سرویس بدی راهی هست که دوباری برگردی و پولرو بدی..اخه من توی سرویس دادن به مشکل خوردم و اون مسیر زردم تقعیر مسیر داده:confused:...

یکی ی توضیحی درباره کتابها(من الان 25 تا دارم ولی از هیچکدوم نمیتونم استفاده کنم) و Augment ها(الان 4 تا دارم ولی فقط میتونم 1کی شو روی شمشیرم استفاده کنم)میده...خیلی ممنون میشم...:confused:

من ماموريت ريور رو انجام دادم بعد رفتم پيشش بعد رفتيم يه جايي كه ساحل بود بعد يه great shard حمله كرد اون رو هم تركونديم بعد به يه جاي ديگه تلپورت شديم كه اونجا قدرت ريور با اون دختره با يه مرده كه تو ماموريت the hero of will بود به من داده ميشه بعد لرد لوسين مياد سگم رو ميكشه يعد هم خودم رو بعد ميره تو بچهگيمون توي يه باغ :eek:
اينجا بايد چيكار كنم؟

یکی ی توضیحی درباره کتابها(من الان 25 تا دارم ولی از هیچکدوم نمیتونم استفاده کنم)
اکثر کتاب‌ها فقط برای خواندن هستند و نمیشه ازشون استفاده خاصی کرد. اون کتاب‌هایی که میشه به عنوان آموزشی استفاده کرد وقتی که بازشون می‌کنی حدود 3 الی 4 خط نوشته دارند و در پایین صفحه هم کلید A نشون داده شده. یعنی دکمه A را که بزنی اون مهارت را یاد می‌گیری.
و Augment ها(الان 4 تا دارم ولی فقط میتونم 1کی شو روی شمشیرم استفاده کنم)میده...خیلی ممنون میشم...
شما برو توی قسمت سلاح‌ها( Weapons). اونجا لیست همه سلاح‌هایی که داری را نوشته. جلوی اسم هر اسلحه ای از حداقل0 تا حداکثر 3 تا دایره سبز رنگ ممکنه وجود داشته باشه. فقط به تعداد اون دایره‌ها می‌تونی Augment روی اسلحت بکار ببری. در ضمن وقتی هم که Augment را روی اسلحه گذاشتی دیگه قابلیت برگشت و حذف وجود نداره.
من ماموريت ريور رو انجام دادم بعد رفتم پيشش بعد رفتيم يه جايي كه ساحل بود بعد يه great shard حمله كرد اون رو هم تركونديم بعد به يه جاي ديگه تلپورت شديم كه اونجا قدرت ريور با اون دختره با يه مرده كه تو ماموريت the hero of will بود به من داده ميشه بعد لرد لوسين مياد سگم رو ميكشه يعد هم خودم رو بعد ميره تو بچهگيمون توي يه باغ
اينجا بايد چيكار كنم؟
یه کم اون اطراف چرخ بزن تا شب بشه و بعد برو توی خونه. توی خونه که بری ناگهان یه صدایی از بیرون بلند میشه. ( صدای اهنگ). صدا را دنبال کن.

خوب من بازیو دیروز در بدترین حالت ممکن تموم کردم !! (به قدری زشت شده بودم که خودم حالم از خودم به هم میخورد !!:sick:) بعد الان دوباره به عنوان یه ادم خیلی درست کار و اینا میرم...
2 الی 3 مرحله ی هم به قدری زیبا و عمیق کار شده بود که من حتی نمیتونستم تصور کنم !!:love:
در کل من به عنوان یه کسی که قبل از این یه ار پی جی رو هم درست بازی نکرده بودم و از سبک ار پی جی هم کلا بدم میاد واقعا شیفته ی این بازی شدم...
بعد راستی یه سوال !! این Augment ها رو دوستان میگن چطوری و از کجا میشه گرفت ؟؟:biggrin1:
من هم خود بازی و هم تعداد زیادی از مرحله های جانبی رو رفتم ولی هیچ جا به اینا بر نخوردم و نتونستم از جایی هم پیداشون کنم...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or