Fable 2

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
چرا قیافه شخصیت من خط خطی شده؟ مثل این too human . کلا زده تریپ رو در و داغون کرده:biggrin1: چیکار کنم درست بشه ؟ من نمیتونم اینطوری ادامه بدم...

چرا قیافه شخصیت من خط خطی شده؟ مثل این too human . کلا زده تریپ رو در و داغون کرده:biggrin1: چیکار کنم درست بشه ؟ من نمیتونم اینطوری ادامه بدم...
مگه ميخواي شخصيتتو Fashion TV ببري كه تيريپ ميخواي؟:biggrin1:
اون خطها به خاطر استفاده از جادوئه. اگه ميخواي از بين بره ديگه از جادو استفاده نكن. (يا خيلي كم)

سلام به hero های البیون hustel . osos .gene. Persian Creed. nero و ....:cheesygri
چند تا سوال اساسی داشتم.
تو قسمت شکلکهای rb تو قسمت flirt بالا بالایی من هنوز خالیه!! چیکار کنم پر شه .چی هست کلا؟؟من که هر کتابی بگیو خوندم ولی هنوز خالیه!
یه شربت سبز دارم به چه درد می خوره!؟نه خورده می شه نه تبدیل به xp می شه پس به چه درد می خوره؟
alex چی شد؟؟من قهرمانو انتخاب کردم از پایان بازی 4 تا زنو 3 تا از بچه هامو از دست دادم و تو قسمت فامیلی فقط alex موند ولی اصلا alex تو هیچ شهری نیست و اصلا اب شده رفته تو زمین!!!

تو قسمت شکلکهای rb تو قسمت flirt بالا بالایی من هنوز خالیه!! چیکار کنم پر شه .چی هست کلا؟؟من که هر کتابی بگیو خوندم ولی هنوز خالیه!
اون تکنیک Worship هستش. برو به Bowerstone Market و سپس مغازه "Fiction Burns" را بخر. برو طبقه دوم. این کتاب توی یه قفسه هست.
یه شربت سبز دارم به چه درد می خوره!؟نه خورده می شه نه تبدیل به xp می شه پس به چه درد می خوره؟
اگه یوقت وسط مبارزه بمیری, این شربت درجا زندت می کنه.

و تو قسمت فامیلی فقط alex موند ولی اصلا alex تو هیچ شهری نیست و اصلا اب شده رفته تو زمین!!!
این یکی از باگ های بازیه. واسه خود من هم همینطوری شد. الکس پس از ازدواج غیب شد.:d

اون تکنیک Worship هستش. برو به Bowerstone Market و سپس مغازه "Fiction Burns" را بخر. برو طبقه دوم. این کتاب توی یه قفسه هست.

اگه یوقت وسط مبارزه بمیری, این شربت درجا زندت می کنه.

این یکی از باگ های بازیه. واسه خود من هم همینطوری شد. الکس پس از ازدواج غیب شد.:d
مرسی
چرا همه با alex ازدواج کردن؟:) فکر کنم برای همینه که غیب می شه!
کلا اگه یه سری باگ این بازی نادیده بگیریم مثل همین و اینکه نمی شه در خونه رو ببندی و همه می یان تو خونت حقش 10 بود.
گرافیک بازی اون قسمتی بود که بر می گرده به دوران بچگیش و منتظر بابا مامانشون هستن اوج گرافیک بازی اونجا بود فکر کنم چون محیط کوچیک تر بوده جزئیات بیشتری تو بازی گذاشته بودن برای همین گرافیک خیلی بالاتر می زد نور پردازی بازی وقتی که نور از بین شاخه های درختها رد می شه خیلی باحال بود .کلا دستشون درد نکنه به امید fable3

درود

واقعا بسیار محیط فانتزی و زیبایی داره این بازی من خودم به شخصه عاشق این جور محیط ها هستم ( انگلستان قرن 17-18 یا مثلا الیور تویست، سرود کریسمس :biggrin1: و...).
نور پردازی بازی هم که خیلی عالیه، دراو دیستنس خیلی خوب بعلاوه ی شاخ و برگ درختا و بوته ها که تکون می خورن. تکسچر ها هم قابل قبوله برای یه محیط بزرگ. گیم پلی و داستان هم که نیازی به تعریف نداره.
ولی داستان اصلی ای کاش بیشتر و بلند تر بود چون اعتیاد آور بود واقعا

چنتا سوالم دارم :

1- من الان همه املاک و مستقلات شهر ها و او 2 تا کاخ رو خریدم ولی مبلغ ریل استیت روی 2.495.905 ـه چی کار کنم ؟ کجا مونده که بخرم؟

2- من این تروفی تغیر جنسیت رو گرفتم، چطوری میتونم جنسیت شخصیت رو عوض کنم؟

مرسی از دوستان

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or