Fable 2

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اونجا که باکشتی میرم . کچلمون میکنند بعد چنتا کار میگه من انجام نمیدم که ادم خوبی بمونم میگم تو داستان بازی تاثیر نداره بعد راستی مو در می اریم چقدر دیگه تا اخر داستان بازی مونده

مگه نمیگفتن وقتی کنسول خاموشه باز هم پول اجاره هاتونو میگیرید
حالا چرا وقتی من کنسولمو خاموش میکنم پول اجاره ها نمیاد

تاریخ کنسول هر بار که خاموش میشه مثل روز اولش میشه. شما اگه می‌خوای از این راه پول بدست بیاری یه بار برو توی بازی، بعد خارج شو و از توی Settinge کنسولت، تاریخ را ببر جلوتر و بعد دوباره برو توی بازی.

اما شدیدا توصیه می‌کنم اینکار را نکنی. نصف حال بازی را از بین میبره.

تاریخ کنسول هر بار که خاموش میشه مثل روز اولش میشه. شما اگه می‌خوای از این راه پول بدست بیاری یه بار برو توی بازی، بعد خارج شو و از توی Settinge کنسولت، تاریخ را ببر جلوتر و بعد دوباره برو توی بازی.

اما شدیدا توصیه می‌کنم اینکار را نکنی. نصف حال بازی را از بین میبره.
اندازه پول چند تا مغزه این کارو میکنم:biggrin1:

اونجا که باکشتی میرم . کچلمون میکنند بعد چنتا کار میگه من انجام نمیدم که ادم خوبی بمونم میگم تو داستان بازی تاثیر نداره بعد راستی مو در می اریم چقدر دیگه تا اخر داستان بازی مونده

هنوز خیلی مونده اینی که میگی همش دو ساعت کار داره بعد هم تو این بازی هر کاری کنی جوابشو میبینی در ضمن بشین ماموریتای جانبیشو برو حالشون از اصلیا خیلی بیشتره.

تو بازی تو قسمت family وقتی رو اسم همسر کلیک میکنی میبرتت وسط شهر اونجا باید چیکار کنم؟! چی واسش باید بخرم؟!
راستی من خونه ای رو اجاره دادم و رفتم یه روز گرفتم خوابیدم ولی پولی به جمع پولام اضافه نشد.... چیکار کنم؟!
و یه سوال خیلی مهم اینکه وقتی RB رو میزنی چند تا حالت میاره که بعضیاش خالیه. چطوری میشه اونا رو هم پیدا کرد؟!راستی یه کتابی که قبلا میگفتید باید خرید و به همسر داد اون کدوم کتاب بود؟
ممنون:love:

سلام
من بازی رو تازه شروع کردم یه زن گرفتم و به عنوان زن خونه انتخابش کردم ولی نمیدونم کار مورد نظرو:biggrin1::-"چه جوری انجام بدم؟لطفا راهنمایی کنید.

تو بازی تو قسمت family وقتی رو اسم همسر کلیک میکنی میبرتت وسط شهر اونجا باید چیکار کنم؟! چی واسش باید بخرم؟!
راستی من خونه ای رو اجاره دادم و رفتم یه روز گرفتم خوابیدم ولی پولی به جمع پولام اضافه نشد.... چیکار کنم؟!
و یه سوال خیلی مهم اینکه وقتی RB رو میزنی چند تا حالت میاره که بعضیاش خالیه. چطوری میشه اونا رو هم پیدا کرد؟!راستی یه کتابی که قبلا میگفتید باید خرید و به همسر داد اون کدوم کتاب بود؟
ممنون:love:

تازه بازیو شروع کردی:confused: ؟من حتی وقتی شروع کردم هم این سوالا برام ایجاد نشد!به هر حال دوست عزیز جواب سوالاتون .لازم نیست چیزی براش بخری و با کلیک کردن روی اسم اون تورو می بره به جایی که اون هست و صالا جز quest های بازی حساب نمی شه که بخوای کار خواصی انجام بدی.
برای بدست اوردن دل هر کسی می تونه تو قسمت اینفو طرفو مطالعه کنی که مثلا نوشته گل تازه زیر ساعت شعر باور استون بخر براش و سریع عاشقت می شه.البته چند روز که بازی کنی از وجود این همه قلب بالای سر مردم کلافه می شی !
پول که اضافه می شه دقت کمه .گزینه rent انتخاب کردی ؟علاوه بر خونه مغازه و بار شهر اهن گری گل فروشی و ... می تونی بخری و اجاره بدی که با کلیک روی اون و انتخاب adjust شما می تونی مبلغی که اجاره می دیو تایین کنی .
با جمع اوری xp از posion فروشی شهر یا مبارزه می تونی جادوهارو ارتقا بدی منو می زنی و و می ره قسمت ability و جادوهارو ارتقا می دی و spell هم می تونه به ترتیب بچینیشون و لول های 1 تا 5 ستاره اگه اشتبا نکنم داره.
در مورد کتاب هم اولین باره می شنوم باید کتاب هارو خودت بخونی تا اپگرید شی می تونی همه چیو به هر کی می خوای هدیه بدی .حله؟؟:);)
kamred شما باید c a n d o m بخری و بعد از اینکه روابط با طرف بالا رفت و قلب قرمز بالا سرش اومد از تو قسمت flirt گزینه اونو برای خردن قهوه به you place دعوت کنی و بری رو تخت خواب کلیک کنی و 2 تا انتخاب داری unprotect یا protect .

آخرین ویرایش:
دوستان یه خانمی عاشقم شد منم بش حلقه دادم حالا باید چیکار کنم؟حلقه رو بش دادم ولی اتفاق خاصی نیفتاده.حالا باید چیکار کنم؟
من تقریبا اوایل بازیم اون بار باور استون کی باز میشه؟
کتاب فروشیه تو باور استون کجا بود نمی تونم پیداش کنم.

دوستان یه خانمی عاشقم شد منم بش حلقه دادم حالا باید چیکار کنم؟حلقه رو بش دادم ولی اتفاق خاصی نیفتاده.حالا باید چیکار کنم؟
من تقریبا اوایل بازیم اون بار باور استون کی باز میشه؟
کتاب فروشیه تو باور استون کجا بود نمی تونم پیداش کنم.
شما باید یک خونه بخری. سمت چپ ساعت وسط شهر

سلام
من بازی رو تازه شروع کردم یه زن گرفتم و به عنوان زن خونه انتخابش کردم ولی نمیدونم کار مورد نظروچه جوری انجام بدم؟لطفا راهنمایی کنید.

شما وقتی که RB را بزنی اون لیست شکلک هات باز میشه. حالابرو توی قسمت Filtry و گزینه Back to my place را بزن( همون که عکس یه فنجان قهوه است). حالا برو به سمت تختخواب و کلید A را بزن و به موسیقی دلنواز گوش کن:d

بابا این بازی یه جورایی حرص آدمو در میاره معلوم نیست تو بازی باید چیکار کنی ! ؟
اونجا که میری پیش یه کشیش باید چیکار کنی !؟
اونجا که میری پیش یه نفر که رو یه سنگ فکر کنم مجسمه میسازه باید چیکار کنی !؟
در ضمن تقریبا اولای بازی هستم !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or