Fable 2

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اون اچیومنت Completionist رو نمی تونی بگیری. برای اینکه دوتا از کتاب ها (یکی برای خودمون و یکی براش سگمون) از طریق بازی کردن Fable II Pub Games بدست میاد که یه بازی Live Arcade هست و باید از live خریداری بشه جدا.
یکی دیگه از کتاب ها هم از طریق مینی گیمی که در سایت www.fable2.com قرار داره بدست میاد. بازی رو بازی می کنی و در انتها جایزه سوم (سمت راست ترین تاج) رو انتخاب می کنی.
البته علاوه بر کتاب ها باید تمامی نیرو ها و جادو های کارکترتم پنج ستاره و در قوی ترین حالت باشن

اشکان جون اگر پوینت بخره میتونه اون بازی آرکید رو هم از مارکت دان کنه و اچیومنت رو بگیره
تونستنش میشه ولی خرج داره :biggrin1: درسته؟

اشکان جون اگر پوینت بخره میتونه اون بازی آرکید رو هم از مارکت دان کنه و اچیومنت رو بگیره
تونستنش میشه ولی خرج داره :biggrin1: درسته؟
تونستنش که معلومه می شه وگرنه نمی زاشتنش اصلاً.:biggrin1: من با شناختی که از بچه ها داشتم گفتم نمی شه چون یسری از اچیومنت های این بازی حتماً live می خواد و باید آنلاین بشی.

حتی می تونی شما بری به بازی یکی که داره این اچیومنت رو می گیره join شی و وقتی اون شخص اچیومنت خودش رو باز می کنه برای شما هم باز بشه.

تونستنش که معلومه می شه وگرنه نمی زاشتنش اصلاً.:biggrin1: من با شناختی که از بچه ها داشتم گفتم نمی شه چون یسری از اچیومنت های این بازی حتماً live می خواد و باید آنلاین بشی.

حتی می تونی شما بری به بازی یکی که داره این اچیومنت رو می گیره join شی و وقتی اون شخص اچیومنت خودش رو باز می کنه برای شما هم باز بشه.

این join شدنش از همه بهتره البته من تا اومدنه آپدیت ( 19tt nov ) بازی نمیکنم
ولی اون موقع اگر کسی باشه آدم بهش join بشه و به حالته انگل وار:biggrin1: اچیومنت
بگیره خیلی حال میده
بی زحمت و درد سر:p

سلام
1-دوستان چطوری میتونم مرغ شوت کنم؟
2-یکم در مورد ماموریت temple of shadows توضیح بدید بی زحمت. اونجا که اون چیزه:دی رو میچرخونم باید چیکار کنم؟
http://www.xbox360achievements.org/game/fable-2/guide/
تو این لینک جایتمام gargoyle و silver key هارو نوشته. اونایی که انگلیسیشون خوبه بخونن برا بقیه ترجمه کنن:love:

منم به خوبي و خوشي اين بازيرو تموم كردم.:biggrin1: همراه با 90% ماموريتهاي فرعي.:biggrin1:
بازي بسيار زيبا و حماسي تموم شد.:love: داستانش فوق العاده زيبا بود.:love: آزادي عملشم عالي بود. با اينكه همش دو سه تا گزينه بيشتر براي انتخاب نداري ولي نتايجشون خيلي با هم فرق دارن. (برعكس خيلي بازيهاي ديگه) آخر بازي:
من عشق رو انتخاب كردم و آخرش سگم زنده شد.:biggrin1::love: خواهرمم انگار زنده شده (آخه نامه داد) ولي نميدونم كجاست؟:confused: اصلا ميشه پيداش كرد؟
دوستاني كه گزينه هاي ديگه رو انتخاب كردن بيان بگن بعدش چي شد چون حالا حالا ها حوصله ندارم يه بار ديگه برم:biggrin1:
-دوستان چطوری میتونم مرغ شوت کنم؟
ميري پشت مرغ. A رو نگه ميداري. ادامه ي داستان را در قسمت بعد خواهيد ديد.:biggrin1::biggrin1: (فوتباليستها:biggrin1:)
دوستان چطوری میتونم واسه خانه ام لوازم بخرم ؟
بعدش چرا بعضی موقع ها نمیشه آهنگری کرد ؟
تو شهر Bower Stone Market در قسمت Town Square وسط ميدون. پلاك...:biggrin1:
خوب حتما ديگه نيازي نداره.

آخرین ویرایش:
دوستان چطوری میتونم واسه خانه ام لوازم بخرم ؟
بعدش چرا بعضی موقع ها نمیشه آهنگری کرد ؟
یه سوال دیگه ! میگم نمیشه کاری کرد که این لباس هایی که به زنمون میدیم بپوشتشون ؟:biggrin1:

اون ماموریت فرعی روح Victor را می گی؟ اگه منظورت همونه، اون نوشته ای را که ویکتور بهت داد، بهش بده. در واقع جریان این بود که ویکتور گفت من خیلی عاشق الکس بودم و اون منو رها کرد. حالا از تو می خواد که الکس را عاشق خودت کنی و در مرحله اخر که همه چیز روبراه شده اون کاغذه را بهش بدی و حالشو شدید بگیری. تو اون کاغذ نوشته" من اصلا و ابدا دوست ندارم":d
مهدي دقيقا همونجا رو ميگم.ولي تو اون مرحله 2تا انتخاب داري يكي اينكه الكس رو ناراحتش كني و يكي ديگه هم اينكه خوشبختش كني.خوب من هم كمك به همنوع:biggrin1:رو انتخاب كردم.ولي الان كه بهش حلقه دادم و زنم شده بهم ميگه يه خونه بخر تا توش با هم زندگي كنيم.منم همين كارو كردم ولي هركاري ميكنم ميگه set as your material يا يه همچين چيزي نميدونم بايدچه كار كنم.

چه جوری بفهمم شخصیتم آدم خوبیه یا بد؟
چرا این سگش تو مبارزات کمک نمیکنه؟
نوار سلامتیشو چجوری باید زیاد کنم؟
ببخشید سوالا زیاد شد:biggrin1:

مهدي دقيقا همونجا رو ميگم.ولي تو اون مرحله 2تا انتخاب داري يكي اينكه الكس رو ناراحتش كني و يكي ديگه هم اينكه خوشبختش كني.خوب من هم كمك به همنوع:biggrin1:رو انتخاب كردم.ولي الان كه بهش حلقه دادم و زنم شده بهم ميگه يه خونه بخر تا توش با هم زندگي كنيم.منم همين كارو كردم ولي هركاري ميكنم ميگه set as your material يا يه همچين چيزي نميدونم بايدچه كار كنم.
اولا مطمئن شو که حلقه‌ای که بهش دادی درست و حسابی بوده. یعنی یه حلقه گرون. در این صورت اون علامت Follow بالای سرش ظاهر میشه. بعد ببرش نزدیک خونه‌ای که خریدی. خونت نباید دست مستاجر باشه. اگه مستاجر داری بزن، شوتشون کن بیرون، بعد جلوی اون تابلو در خونه A را بزن و گزینه set as your material را انتخاب کن.
چه جوری بفهمم شخصیتم آدم خوبیه یا بد؟
توی منوی Pause گزینه Logbook را انتخاب کن و بعد هم Personality. اونجا همه آمارت هست.
چرا این سگش تو مبارزات کمک نمیکنه؟
گاهی وقتا میزنه به سرش. کلا به امید سگت وای نستا.:d
نوار سلامتیشو چجوری باید زیاد کنم؟
گزینه Toughness در منوی Abilities

سلام به همه fable های عزیز!:cheesygri
الان در امد اجاره فروشگاه هام 3000 تا شده و 3 روزه به خاطر far cry2 (بازی با گرافیک پایین و داستانی کاملا گیرا و گیم پلی فوق العاده):laughing: قید fable2 زده بودم الان باید حدود 300 هزارتا پول جم شده باشه و کلی پول دار شده باشم به کسی هم نمی دم مخصوصا محمد رضا جان:)
در ضمن سگ شما مگه تو مبارزات شرکت می کنه؟؟؟ من تا به حال یه بارم ندیدم کهتو مبارزات شرکت کنه!
یه سوال : خوب بودن تو بازی مثل bioshock تو پایان بازی تاثیر می زاره یا نه؟؟
and so story s beggin :love:

خیلی ممنون از جوابتون
یه چند تا سواله دیگه
من یه خونه خریدم ولی الان نمیتونم پیداش کنم.چه جوری باید بفهمم خونم کجاس؟
موقع خرید خونه دو تا گزینه میزنه اونا واسه چیه؟
میتونم آهنگری رو بخرم؟
من یه مغازه خریدم که یه گزینه داره الآن یادم نیست اسمشو ولی تو یه چیزی داره که میتونو اونو زیاد یا کم کنی مثلا"20%و40%و...اون واسه چیه؟

خیلی ممنون از جوابتون
یه چند تا سواله دیگه
من یه خونه خریدم ولی الان نمیتونم پیداش کنم.چه جوری باید بفهمم خونم کجاس؟
موقع خرید خونه دو تا گزینه میزنه اونا واسه چیه؟
میتونم آهنگری رو بخرم؟
من یه مغازه خریدم که یه گزینه داره الآن یادم نیست اسمشو ولی تو یه چیزی داره که میتونو اونو زیاد یا کم کنی مثلا"20%و40%و...اون واسه چیه؟

• بالای تابلوش یک علامت سفید میاد.
  • بخری بری توش و یا بخری و اجاره بدی.
  • بله.
  • اجاره میگیری. بیشتر از 20% یا 40 نزار.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or