Fable 2

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
nero vs dante:خدا بده برکت:biggrin1:.چطوری این همه پول جمع کردی؟:confused:ماکه جا برا خوابیدن نداریم.:biggrin1:
slzr:چطوری سگت مرد؟سگ من که تو درگیری ها اصلا جلونمیاد نامرد...یکدفعه غیب میشه...
osos:اسپویلر دیگه چیه که انجامش بدم؟
بیشتر مشکلاتم حل شد و از همه ی دوستا بخوصوص مستر gene تشکر میکنم بخاطر خدمات ارزندشون.:cheesygri

http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=26148

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
یکی کمکم کنه. همون اولای بازی که بزرگ میشه و میره تو شهر اونجا گیر کردم. اونجا یه آهنگری هم وجود داره.اونجا با اون زن( همونی که بزرگش میکنه ) حرف میزنم بعد دیگه نمیدونم چیکار کنم....
راستی یه خونه خریدم و واسه یکی هم حلقه گرفتم و بهش دادم ولی اصلا حالیش نیست:biggrin1: همین که ولش میکنی میزاره میره. یکی میشه کاملا این زن گرفتن رو توضیح بده؟!
این هیزم شکنی کجای مپ هست؟
ممنون:love:

slzr

کاربر سایت
Jul 3, 2008
40
اسپویلر همون کاریه که من نکردم یعنی اون بخشی از متن که مربوط به داستان بازی هست رو با فشردن دکمه sp به صورت متن پنهان دربیارید
سگ من هم در آخرین مرحله مرد و این بخشی از داستانه یه جادوگر میخواد ما رو بکشه که سگمون میپره جلوش
پول درآوردن هم خیلی آسونه من که بدون تغییر دادن تاریخ کنسول بعد از یک هفته بازی حدود نهصد هزار تا سکه دارم (حتی ازبین سه انتخاب پایان بازی هم پول رو انتخاب نکردم)
راستی کسی سلمونی رفته؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اونجا با اون زن( همونی که بزرگش میکنه ) حرف میزنم بعد دیگه نمیدونم چیکار کنم....
شما یه بار برو توی منوی Pause و توی بخش Quest. فعلا اونجا یه ماموریت بیشتر وجود نداره. روش 2 بار کلید A را بزن. بعد دیگه مسیر طلایی روی زمین را دنبال کن تا به شهرOld Town برسی و از اونجا هم به سمت Rookridge و سرانجام هم به Oakfield بری.
راستی یه خونه خریدم و واسه یکی هم حلقه گرفتم و بهش دادم ولی اصلا حالیش نیست همین که ولش میکنی میزاره میره. یکی میشه کاملا این زن گرفتن رو توضیح بده؟!
اولا حلقه‌ای که به یه خانوم میدی باید از نظر قیمت مناسب باشه. اگه یه حلقه خوب بهش بدی پیشنهادت را قبول می‌کنه. بعد ببرش پیش اون خونه‌ای که خریدی و جلوی اون تابلو که نزدیک درب خونه نصب شده بایست. کلیدA را بزن و خانوم را به عنوان کدبانوی خونه انتخاب کن.:biggrin1:
این هیزم شکنی کجای مپ هست؟
توی شهر Oakfield هست که هنوز بهش نرسیدی.
راستی کسی سلمونی رفته؟
چطور مگه. چیز خاصی نداره. فقط باید مدل مو و ریش و پشم را انتخاب کنی:d

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
عرفان و امیر کامل گرفتند.من هم 700 تا گرفتم که به علت رفتن به مسافرت نتونستم کامل کنم.

یک سوال:

یکی از راه هایی که هست زیر پله که می ری زیر آب ولی اونجا نمی شه کاری کرد؟
لطفا توضیح بدید.( زیر پل شهر market )

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
خیلی ممنون. ولی من یه خونه خریدم و حلقه 3 ستاره هم بهش دادم و بالای سرش علامت حلقه اومده ولی کدبانوی خونه نشده:biggrin1: چیکار کنم؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
یکی از راه هایی که هست زیر پله که می ری زیر آب ولی اونجا نمی شه کاری کرد؟
توی بازی 50 تا مجسمه کله Gargoyle هست که با شکوندن هر 10 تا از اونها یک در توی اون زیرزمین باز میشه. هر دری هم که باز میشه یه صندوق توش هست و یه جایزه ای بهت میده که این جایزه رفته رفته بهتر میشه تا وقتی که هر 50 تا مجسمه رو بترکونی. تعداد مجسمه های هر محیط رو هم میتونی توی نقشه هر شهر (قسمت Region توی منوی بازی) ببینی.
تعدادی از این مجسمه ها رو مهدی زحمت کشیده آدرسشون رو اینجا نوشته.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
سلام!
چرا هر چی بازی می کنم حوصله ام سر نمیره؟! :biggrin1:
واقعا کیفیت ماموریت های فرعی هم خیلی عالیه، مثلا ماموریت پیدا کردن گنج کاپیتان که یه لحظه من را برد تو حس و حال Pirates Of The Caribeean. یا اون ماموریته که باید بقایای جسد اون زن را پیدا کنیم. راستی کسی با اون زن ازدواج کرد ببینم چی میشه، آخه من می خواستم بمونم ولی دیدم اون مرده داره التماس میکنه دلم براش سوخت :biggrin1:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
خیلی ممنون. ولی من یه خونه خریدم و حلقه 3 ستاره هم بهش دادم و بالای سرش علامت حلقه اومده ولی کدبانوی خونه نشده :d چیکار کنم؟

جلوی تابلویی که کنار درب خوبه متصل شده، کلید A را بزن و گزینه Set as marital را انتخاب کن. بادا بادا مبارک... :d

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
مکان مجسمه‌های Gargoyle در دو منطقه Oakfield و Rookridge

Rookridge

- به داخل هتل Rookridge برید. از پله‌ها بالا بروید. از روی ریل‌ها رد شوید. راهتون را ادامه داده و از روی دومین ریل‌ها هم رد شوید. در انتهای راه یه چیزی شبیه برج هست که یه قرقره به نوکش اویزونه. اونجا یه مجسمه هست.

- توی غار Hobbe Cave یه جایی هست که ستون‌ها و زنجیر‌های چوبی را در اونجا می‌بینید. مجسه بر روی دیوار در سمت چپ شماست.

- اونجایی که از پل پریدید پایین را در نظر بگیرید. بعد باید به سمت ساحل شنا می‌کردید تا وارد غار Hobbe Cave شوید. دقیقا به محض اینکه به خشکی ساحل می‌رسید، اگه روی صخره‌ بلندی که روبروتون هست را نگاه کنید یه مجسمه می‌بینید.

- وارد Tample of Shadows شوید. قبل از اینکه از پله‌هایی مارپیچی پایین بروید، راهتون را تا ته اون قلعه ادامه بدید. وقتی که ته اونجا ایستادید، به سمت درب بزرگ ورودی نگاه کنید. حالاسمت چپ شما یه پنجره هست که اون طرفش بر روی دیوار یه مجسمه می‌بینید.

- به داخل معبد Temple of Shadows بروید. راه سمت چپ را انتخاب کنید. یه اتاق خواهید دید که کفش مه گرفته. بالای درب ورودی یه مجسمه هست.

Oakfield

- یه خونه‌ای به نام sculptor وجود داره که در پشتش یه مجسمه هست. برای اینکه راحت تر پیدا کنید میتونید ماموریت sculptor را فعال کنید تا شما را به اونجا برسونه.

- دقیقا روبروی اون هتل بزرگ که در وسط شهر واقع شده یه پل بر روی رودخانه وجود داره. کنار اون پل یه مجسمه هست.

- در سمت راست نقشه یه ابگیر هست. همون راهی که به سمت قبرستان Oakfield میره. در اب شنا کنید و به محض اینکه به خشکی اونطرف رسیدید، یه ستون خرابه و قدیمی می‌بینید. بالای اون یه مجسمه هست.
------------------------------------------------

بقیه، بزودی:smile:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا هيچكي اينجا نيست كه به ما كمك كنه؟:confused: بابا اون دو تا آچيومن رو بگيد چيكار كنم GENE عزيز.:biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
آقا هيچكي اينجا نيست كه به ما كمك كنه؟:confused: بابا اون دو تا آچيومن رو بگيد چيكار كنم GENE عزيز.:biggrin1:
اون اچیومنت Completionist رو نمی تونی بگیری. برای اینکه دوتا از کتاب ها (یکی برای خودمون و یکی براش سگمون) از طریق بازی کردن Fable II Pub Games بدست میاد که یه بازی Live Arcade هست و باید از live خریداری بشه جدا.
یکی دیگه از کتاب ها هم از طریق مینی گیمی که در سایت www.fable2.com قرار داره بدست میاد. بازی رو بازی می کنی و در انتها جایزه سوم (سمت راست ترین تاج) رو انتخاب می کنی.
البته علاوه بر کتاب ها باید تمامی نیرو ها و جادو های کارکترتم پنج ستاره و در قوی ترین حالت باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر