Fable 2

slzr

کاربر سایت
Jul 3, 2008
40
لطفا بنویسید که از اون سه تا انتخاب آخر بازی(پول-عشق-محبوبیت) کدوم رو انتخاب کردید و چه نتیجه ای داشته؟
من خودم محبوبیت رو انتخاب کردم و الان روی سر همه مردم قلب قرمزه و همه دوستم دارند و قیاقم هم خوب شده

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
سلام

كار كردن وقت مشخصي نداره. هر وقت خودت حال كني. در ضمن اهنگري 5 تا LEVEL داره كه هر وقت بخواي ميتوني انجام بدي. اگه ميخواي بري ماموريت بعدي با اون زنه كه وسط ميدان ايستاده صحبت كن.

خونه كه زياده. شما بايد پول دربياري و بعد به كمك همون تابلو كه جلوي هر خونه و يا مغازه اي هست، اقدام به خريد كني.

اگه غذا نخوري اتفاقي نمي افته. اگه هم زياد بخوري چاق و زشت ميشي. كلا اگه توي مبارزات اسيب ببيني، غذاها يه مقدار از خونت را پر ميكنن.

خوابيدن فقط براي اينه كه زمان زودتر بگذره و توي هر شهري هم كه بخوابي مردم بيشتر بهت علاقه پيدا ميكنن.

براي زن گرفتن هم اول بايد اون خط love را به روي حلقه برسوني و بعد يه حلقه طلا بهش بدي و بعد ببريش توي خونت و ازدواج كني.

ماموريت هاي اصلي و يا فرعي سراغ كسي نميرن. شما بايد بري سراغشون. توي نقشه با دايره هاي سبز و زرد بزرگ مشخص هستند.

خط خون شما فقط توي مبارزات نشون داده ميشه. شما بايد توي مبارزات با جمع كردن گوي هاي سبز و زرد و قرمز، تواناييهات را افزايش بدي.

مغازه ها از همون اول وجود دارند. همونطور كه گفتم مشكل اصلي پوله.

يك نوع پول بيشتر وجود نداره. نميدونم چي را ميگي. براي خريدن هر چيزي اگه پولشو داري فقط روي اون جنس كليد A را بزن.

براي تلپورت از جايي به جاي ديگه بايد بري توي منوي quest و بعد هم reign. البته فقط به جاهايي ميتوني بري كه قبلا يك بار رفته باشي.

تا به شهر Oakvale نرسي، ماموريت فرعي باز نميشه.

موفق باشي:smile:
میسی عزیز
فقط من الان فکر کنم توی یک ماموریتم که منو هزارتا شهر برده جلو.چطوری برم شهری که اون آهنگری یه بود؟اسم شهرش چی بود؟
با این دختر هایی که شهر رو دارن متر میزنن باید ازدواج کنم؟یعنی دختر های خاصی وجود ندارن؟بعد بین این همه دختر چطوری باید پیداش کنم؟:confused:
کدوم شهر از همه بهتره؟:biggrin1:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
میسی عزیز
فقط من الان فکر کنم توی یک ماموریتم که منو هزارتا شهر برده جلو.چطوری برم شهری که اون آهنگری یه بود؟اسم شهرش چی بود؟
با این دختر هایی که شهر رو دارن متر میزنن باید ازدواج کنم؟یعنی دختر های خاصی وجود ندارن؟بعد بین این همه دختر چطوری باید پیداش کنم؟:confused:
کدوم شهر از همه بهتره؟:biggrin1:

اون شهر اسمش Bowerston Market هست. هر شهري هم واسه خودش يه مزيت هايي داره. خوب و بد نداره. هر وقت ازدواج كني بالاي سر همسرت عكس يه حلقه مياد كه ميشه از اين راه شناختش;)

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
خب دیگه با بازی خوب آشنا شدم فقط چند تا سوال دیگه بود:cheesygri:
الان توی همون شهرم بعدش رفتم توی یه کافه و توی یک جای دیگه یه کم دلقک بازی درآوردم مردم خیلی بهم علاقه مند شدن رو سر همه هم قلب قرمز اومده بعد هرجا میرم ولم نمیکنن...بعدش این فلشی بود که بهم ماموریت رو نشون میداد الان همش به دخترا چسبیده اون زن هم که وسط میدان بود دیگه نیست...چیکار کنم ماموریت بیاد و اینا ولم کنن؟
الان بخوام ازدواج کنم با اینایی که قلب قرمز بالا سرشون فقط کافیه بهشون حلقه بدم؟
از این بزرگتر هم میشیم؟پیر میشیم؟بچه هم میاد؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,199
یه سوالی نمیشه با هم جنس خودت ازدواج کرد اخه یه مرده خیلی عاشق من شده:biggrin1:
چرا.:biggrin1:
من اون موقع كه زن برداشتم از 7 باري كه ازدواج كردم 3تاش همجنس بود.:biggrin1: جالبه خودشونم ميان پيشنهاد ميدن.:biggrin1: مثلا اولين بار اون جواهر فروشه تو Bower Stone Market اومد پيشنهاد داد.:biggrin1: خجالتم نميكشه با اون سنش.:biggrin1:
الان بخوام ازدواج کنم با اینایی که قلب قرمز بالا سرشون فقط کافیه بهشون حلقه بدم؟
بلي. فقط بايد مطابق با كلاسشون باشه.:biggrin1:
از این بزرگتر هم میشیم؟پیر میشیم؟بچه هم میاد؟
از نظر عرضي ميتوني از اين بزرگتر بشي.:biggrin1: ولي فكر كنم پيرم ميشه.
بچه كه آره بابا.:biggrin1:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بعدش این فلشی بود که بهم ماموریت رو نشون میداد الان همش به دخترا چسبیده اون زن هم که وسط میدان بود دیگه نیست...چیکار کنم ماموریت بیاد و اینا ولم کنن؟
توی همون میدان که اون زنه( Theresa) ایستاده بود، دقیقا رو به پل بزرگ شهر بایست. حالا سمت راستت یه کوچه باریک هست. زنه رفته ته اون کوچه. برو پیشش تا یه دمو ببینی و ادامه ماجرا:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان از کجا میتونم آچیومنتی که مربوط به اکسپرینس هست رو باز کنم میگه باید همه رو بدست بیاری ولی من الان 4 تا برای خودم و 5تا برای سگم مونده کجا برم. ت. اون کتاب فروشی Market هم نیست. راستی من الان حدود 3 میلیون پول دارم چرا اون 100 تایه باز نمیشه؟ (اچیومنت رو میگم)

slzr

کاربر سایت
Jul 3, 2008
40
آخر بازی :
سگم طی یک حرکت شجاعانه به خاطر دفاع از من کشته شد دیگه راهی نداره که برگرده؟ بدون سگ حال نمیده

Last edited by a moderator:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
دوستانی که اسپویلر نکنن آمارشون فرستاده میشه!. جان اون کسی که دوست دارید یک بار با دقت قوانین سایت رو بخونید.

mohamad_128

کاربر سایت
Jan 31, 2008
1,022
نام
محمد
كمك!!!!!
من تو اون مرحله ام كه با الكس ازدواج ميكنه.بعدش ميگه برو يه خونه بخر.بعد من الان خونه هم خريدم ولي هركاري ميكنم و الكس رو به خونه ميبرم ماموريت تمام نميشه.بايد چكار كنم كه اين ماموريت تموم شه؟:(:confused:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
كمك!!!!!
من تو اون مرحله ام كه با الكس ازدواج ميكنه.بعدش ميگه برو يه خونه بخر.بعد من الان خونه هم خريدم ولي هركاري ميكنم و الكس رو به خونه ميبرم ماموريت تمام نميشه.بايد چكار كنم كه اين ماموريت تموم شه؟:(:confused:
اون ماموریت فرعی روح Victor را می گی؟ اگه منظورت همونه، اون نوشته ای را که ویکتور بهت داد، بهش بده. در واقع جریان این بود که ویکتور گفت من خیلی عاشق الکس بودم و اون منو رها کرد. حالا از تو می خواد که الکس را عاشق خودت کنی و در مرحله اخر که همه چیز روبراه شده اون کاغذه را بهش بدی و حالشو شدید بگیری. تو اون کاغذ نوشته" من اصلا و ابدا دوست ندارم":d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر