Fable 2

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
اون گردش پشه ها مربوط میشه به اینکه شما بد شدین.
ولی من هر کاری میکنم و به گدا پول میدم ولی اصلا نمیدونم برای چی نمیشه که اونا از من دور شن و شخصیتم سالم شه کسی میدونه چکار کنم؟؟؟؟؟؟
هیمنطور رفقا من با الکس ازدواج کردم بعد میگه برید یه خونه بخرید این کار رو هم کردم بعدش میگه برید تو خونه و بعدش دور الکس یه حلقه نشون میده و بعدش رو نمیدونم چکار کنم لطفا کمکم کنید.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
اون گردش پشه ها مربوط میشه به اینکه شما بد شدین.
ولی من هر کاری میکنم و به گدا پول میدم ولی اصلا نمیدونم برای چی نمیشه که اونا از من دور شن و شخصیتم سالم شه کسی میدونه چکار کنم؟؟؟؟؟؟

باید مردم رو دور خودت جمع کنی و حرکتهای زیادی اجرا کنی و همچنین ماموریتهای جانبی رو هم انجام بده

هیمنطور رفقا من با الکس ازدواج کردم بعد میگه برید یه خونه بخرید این کار رو هم کردم بعدش میگه برید تو خونه و بعدش دور الکس یه حلقه نشون میده و بعدش رو نمیدونم چکار کنم لطفا کمکم کنید.
اخه چیکار میخوای بکنی

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
میخوام که ماموریت تموم شه.
اصلا چطوری میشه فهمید یه ماموریت تموم شده؟؟؟؟!!!!
من بجز دو مرحله ابتدایی که رد شد و به شهر اومدم ولی دیگه ماموریتهای که میده بعدض هنوز اون ماموریتها تو قسمت کوئست هستش .
مثلا ماموریت الکس.
من تمام کارهای که ماموریت ازم خواسته بود کردم باهاش ازدواج کردم براش خونه خریدم ولی وقتی داخل اما باز هاله نورانی دور الکس هستش!!!!!
راستی میگم وقتی بخواب میرم و پا میشم پیغام میده و زنم باهام نمیخوابه مشکل چیه؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
وقتی ماموریت تموم بشه از صفحه کویست میره اگه نرفته پس درست انجام ندادی
برای اینکه زنت بیاد بخوابه باید کارهای دیگه ای بکنی که دوستان تو صفحات قبل کامل توضیح دادن

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بالای سر منم یه حلقه طلایی اومده.:-" وقتی اپگردهای leavel 3-4 مربوط به range و جادو ... انجام دادم این حلقه اومد فکر کنم مربوط به این باشه .در ضمن این قضیه درخت هارو هم که دیگه فکر کنم همه متوجه شده باشید اگه کسی هنوز گیر کرده بگه براش توضیح بدم.;)
مهدی جان قضیه اون مجسمه ها که گفتی تو بازی باید بشکنیم من هنوز پیدا نکردم راهنمایی کنید پلیز؟؟:)
بریم ادامه به قول معروف and so story is begin :cheesygri:cheesygri:cheesygri

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
اکثر مغازه های oakfield رو town economy منفی زده این یعنی چی؟نخریم؟

اون مغازه ها مشکلی ندارن میتونی بخری اما اول برو سراغ مغازه های بزرگ مثل اهنگری و کافه که پول خوبی میدن
--------------
اون درخته که زیر کاخ بزرگه هست چی میخواد؟

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
HOME - یعنی تمام HOME های بازی را بخریم.ولی من تقریبا تمام خانه ها را خریدم ولی...
بايد تمام خونه ها و مغازه هايي كه تو بازي هست رو بخريد كه بعضي هاشون بعد از انجام بعضي از ماموريت هاي فرعي قابل خريد مي شن مثل خونه ي اون مردي كه مي خواست با Lady Gray ازدواج كنه

بچه مون از اين بزرگتر نمي شه ؟

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
اکثر مغازه های oakfield رو town economy منفی زده این یعنی چی؟نخریم؟
Town Economy یک فاکتور مهم برای مسائل مالی بازیه، هر شهر یا روستا برای خودش یک وضعیت اقتصادی داره، که اعمال شخصیت اصلی تاثبر خیلی زیادی روی اون میذاره، برای مثال اگر در جایی کار کنید یا خیلی معامله کنید Town Economy زیاد می شه و برعکس اگر فعالیتی نکنید یا مثلا ساختمون هاتونو با قیمت زیاد اجاره بدین، یا اجناس مغازه ها رو گرون بفروشید Town Economy کم می شه. در بخش اطلاعات مربوط به شهر توی بخش Regions برای هر شهر یه Town Economy داره که حداکثر پنج تا ستاره می شه، هر چی وضعیت اقتصادی شهر بهتر باشه ستاره هم بیشترند.

حالا می رسیم به تاثیر Town Economy تو قیمت مغازه و خونه، اگر Town Economy بالا باشه قیمت خونه ها هم بالاتر می ره، اما در عین حال سودش هم بیشتر می شه، و اگر Town Economy پایین باشه قیمت پایین میاد (و منفی می شه).

روی هم رفته درسته که اگر Town Economy پایین بیاد می تونی ارزون تر بخری اما سودش هم کمتره، ولی در کل هیچ مشکلی نداره، می تونی اون مغازه رو با قیمت کمتر بخری.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
ای بابا ! من رفتم زن گرفتم (حوصله نداشتم ولی گفتم حتمآ یه اچیومنتی میده دیگه :D) بعد بچه دار هم شدیم و اینا , بعد کلآ یادم رفت چیزی به نام زن و بچه هم دارم :D یه 3,4 ساعتی مآموریت و کارگری و ... کردم و بعد دیدم هی پول ازم کم میشه !! یادم اومد اگه زن طلاق بگیره نصف پولت رو ورمیداره :D خلاصه برگشتم به دیارمون و دیدم همسر محترم شاکی هست و ...
حالا راهی نداره که دوباره باهاش ازدواج بکنه ؟!! فقط به خاطر پولش میگم :D اگه راهی نیست که برم کارشو تموم کنم :D
(خوبی بازی اینه که اگه 10 نفر رو هم بکشی و بعدش برای مردم برقصی , یادشون میره تا 10 ثانیه پیش چیکار کردی :D)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
بايد تمام خونه ها و مغازه هايي كه تو بازي هست رو بخريد كه بعضي هاشون بعد از انجام بعضي از ماموريت هاي فرعي قابل خريد مي شن مثل خونه ي اون مردي كه مي خواست با Lady Gray ازدواج كنه

بچه مون از اين بزرگتر نمي شه ؟
باید بشه ولی من تا حالا نتوسنتم بزرگش کنم.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر