F.E.A.R. 2 : Project Origin

اطلاعات جدید از شماره دوم بازی بزرگ F.E.A.R به نام Project Origin منتشر شده به شرح زیر:

ادامه بازی از آنجایی آغاز میشود که شما خود را در راه روی بیمارستان با حالتی بد و وخیم از آن سقوط میبینید و دکتر روی سر شما با کوشش فراوان در حال بازگزدانی شما با شک های متوالی میباشد اما عملیات با موفقیت انجام نمیشود و شما ناگهان در فضایی تاریک میرودید که سایه دخترک قرمز پوش بار دیگر ترس را بر جان شما هدیه میکند!
28 روز از مردن شما میگذرد اما جسم مرده شما به کمک نیرویی مرموز دوباره لباس بر تن میکند و از کانال دریچه تهویه بیمارستان به داخل سالن اصلی وارد میشود...
همانطور که در یکی از تصاویر مشاهده میکنید واکنش های فیزیکی بعد از شلیک از اسلحه همانند fireball خواهدبود یعنی رشته های گرمایی آتش به اطراف پرتاب میشود این اولین تکنیک خاص ارتقا یافته در شماره دوم میباشد.
در این عنوان سعی شده از رنگ grey یا خاکستری در افکت های تصویری استفاده ریزکارانه و فنی انجام شود و این خود نیز یافته ای در دنیای بازی سازی برای حس اسلومیشن تصویری رنگی و سیاه و سفید میباشد.
در Project Origin همه شهر به رنگ Auburn یعنی تقریبا قرمز مایل به زرد دیده میشود و این نوعی تلفیق رنگ بندی جدید نسبت به واقع آتشین و حادثه ای بازی و القا حس ترس در بازی میباشد.
در این عنوان به طور پی در پی شاهد gloomy playgrounds ( زمینه بازی و محیط افسرده و غمناک ) خواهید بود.
از ابداعات جدید افزوده شده به این عنوان میتوان به cover گیری در پشت هر وسیله به مانند عنوان Gears Of War باشیم یا در طول حرکت در راهرو به صورت داینامیک و متعدد از روی اشیا بلند پرش و سر خرد.
سیستم شبیه سازی مبارزه hand-to-hand دقیقا همانند عنوان COD در این بازی اعمال شده است.
health system یا سیستم بهبود سلامتی بازی نیز به صورت خودکار و در گذشت چند ثاتیه بهبود میابد و باز هم برای نمونه عنوان سری COD مثال زده شده است.

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

ممنون از رضا

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
به دوستاني كه ميگن بازي ترسناك نيست يه پيشنهاد ميكنم . Interval سه رو رد كنيد و بعد بازي كنيد تا بهتون بگم ميترسيد يا نه :p
البته من ديشب ساعت سه صبح اونجا رو رد كردم و خدائيش دو سه جاش دچار رعشه شدم :cheesygri

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا با اون فايله كه داده بودي خون درست نشد . البته توي خود بازي بود كه بايد Replace ميكردي :confused:
بازم اگر كاري ميشه كرد بگيد . بي خون حال نميده :cheesygri

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
وقتی فایل رو دانلود کردی بریز تو پوشه اصلی بازی و با یک فایل جایگزین میشه بعد توی منوی اصلی بازی game setting رو انتخاب کن یه گزینه جدیدی به نام full Violence اضافه شده که باید جلوی گزینه رو yes بزنی

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
من که بازی رو تموم کردم. خیلی کوتاه بود . کلا 6 مرحله بیشتر نیست . هر چی به اخر بازی نزدیک میشید درگیریها بیشتر میشود و پرداخت داستانی کمتر. به نظر من بیشتر شبیه یک بسته الحاقی بود تا بازی جدید .

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستانی که بازی کردند ، بازی رو خریدند یا دانلود کردند ؟
می خوام بدونم تو بازار پیدا میشه یا نه .
راستی قیمت بازیها گفتن گرون میشه ، شده واقعا ؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
mohsenfff خيلي ممنون . خون درست شد توي بازي :love:

و ضمنان براي من چرا هفت تا مرحله بود براي سما اينطور كه ميگيد شيش تا ؟ :confused:

اقا ما بازي رو خريديم . گفته بودن كه ميخوان روي بازي ها قفل بذارن طوري كه نشه رايتش كرد ( وست گيم گفته بود البته ) و بازي هارو از هر دي وي دي هزار بكنن هر دي وي دي 1500 يا 2000 تومن كه گويا منتفي شد :p

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
البته به دوستاني كه هنوز بازي نكردن پيشنهاد ميكنم از تصوري كه دارن از بازيه شماره ي قبل يا اينكه به اميده اون بازي اين رو ميخوان بازي كنن اين كارو نكنن . چون شباهت زيادي بين اين و اون نيست ;)

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
اگه مثله شماره قبل باشه که بازی نکنیم بهتره...:D
راستی یکی از دوستان کرک گذاشته رو حتما باید بذاریم تو بازی ؟؟؟100% نیازه؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اگه مثله شماره قبل باشه که بازی نکنیم بهتره...:D
راستی یکی از دوستان کرک گذاشته رو حتما باید بذاریم تو بازی ؟؟؟100% نیازه؟

نه فقط يه فايل بود كه Mohsenffff عزيز گذاشته بود كه بگير و كپي كن توي بازي تا آپشنه خشونت بازي هم برات ايجاد بشه (‌البته اگر برا همه اينطوري باشه ) ;)

zers

کاربر سایت
Aug 28, 2008
311
نام
Z.E.R.S
این بازی رو بازی کردم و 1 نتیجه گرفتم :
برای افرادی که بازیبازند ، انجام این بازی حروم کردن وقته. ولی برای اونایی که به صرف سرگرمی بازی میکنند میتونه خوب باشه.
نه ترسی، نه ضدحالی، نه هیچی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر