F.E.A.R. 2 : Project Origin

اطلاعات جدید از شماره دوم بازی بزرگ F.E.A.R به نام Project Origin منتشر شده به شرح زیر:

ادامه بازی از آنجایی آغاز میشود که شما خود را در راه روی بیمارستان با حالتی بد و وخیم از آن سقوط میبینید و دکتر روی سر شما با کوشش فراوان در حال بازگزدانی شما با شک های متوالی میباشد اما عملیات با موفقیت انجام نمیشود و شما ناگهان در فضایی تاریک میرودید که سایه دخترک قرمز پوش بار دیگر ترس را بر جان شما هدیه میکند!
28 روز از مردن شما میگذرد اما جسم مرده شما به کمک نیرویی مرموز دوباره لباس بر تن میکند و از کانال دریچه تهویه بیمارستان به داخل سالن اصلی وارد میشود...
همانطور که در یکی از تصاویر مشاهده میکنید واکنش های فیزیکی بعد از شلیک از اسلحه همانند fireball خواهدبود یعنی رشته های گرمایی آتش به اطراف پرتاب میشود این اولین تکنیک خاص ارتقا یافته در شماره دوم میباشد.
در این عنوان سعی شده از رنگ grey یا خاکستری در افکت های تصویری استفاده ریزکارانه و فنی انجام شود و این خود نیز یافته ای در دنیای بازی سازی برای حس اسلومیشن تصویری رنگی و سیاه و سفید میباشد.
در Project Origin همه شهر به رنگ Auburn یعنی تقریبا قرمز مایل به زرد دیده میشود و این نوعی تلفیق رنگ بندی جدید نسبت به واقع آتشین و حادثه ای بازی و القا حس ترس در بازی میباشد.
در این عنوان به طور پی در پی شاهد gloomy playgrounds ( زمینه بازی و محیط افسرده و غمناک ) خواهید بود.
از ابداعات جدید افزوده شده به این عنوان میتوان به cover گیری در پشت هر وسیله به مانند عنوان Gears Of War باشیم یا در طول حرکت در راهرو به صورت داینامیک و متعدد از روی اشیا بلند پرش و سر خرد.
سیستم شبیه سازی مبارزه hand-to-hand دقیقا همانند عنوان COD در این بازی اعمال شده است.
health system یا سیستم بهبود سلامتی بازی نیز به صورت خودکار و در گذشت چند ثاتیه بهبود میابد و باز هم برای نمونه عنوان سری COD مثال زده شده است.

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

ممنون از رضا

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
دوستان تهرانی هنوط کسی این بازیو بازی نکرده...
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
البته به داستان عالی و گرافیک عالی و جو ترسناک و .... باید تکراری بودن بیش از حد و خسته کنندگی رو اضافه کرد

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
اگه کمی فکر کنید میبینید که fear اصلا خسته کننده نیست.
شما در همه حال در حال درگیری هستید و اگر هم نباشید الما میاد سراغتون.
اگه اینجوری باشه کل بازی های دنیا هم خسته کننده هستند.
این بازی هنوز کرک نشده و هنوز هیچ کس بازی نکرده/

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
این بازی فردا برای آمریکا میاد و تا 4 روز دیگه برای بقیه دنیا . بازی مثل اینکه از تریق تورنت تو اینترنت پخش شده و حتی کسانی که پول دادن و بازی رو قانونی دانلود کردند هم نمیتونند فعلا بازی کنند . احتمالا بازی تا فردا یا پس فردا کرک میشه.

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
آخرین ویرایش:

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
F.E.A.R. 1 تجربه خوبی بود . امیدوارم این شماره هم خوب باشه . من که کلا گیمهایی که تو محیط بسته هستند رو دوست دارم . البته اون مضخرفاتی که بعد شماره 1 منتشر شد که حال آدم رو بهم میزد .
امیدوارم زودتر کرک بشه و بتونیم بگیریمش .

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
تا مرحله 5 بازی که رفتم به لحاظ گرافیکی بازی شباهت خیلی زیادی به اخرین نسخه بازی جیمز باند داره اصلا انگار با یک موتور ساخته شدن و تنها با این تفاوت که اجسام طراحی شده در Fear بیشتر است . ولی به لحاظ کارگردانی هنری و ضرب اهنگ فوق العاده است. کشتن دشمنان فوق العاده راحت است حتی روی اخرین درجه سختی .یکی از چیزهایی که من در هیچ بازی به این قشنگی ندیدم صداگذاری است واقعا معرکه است. این اولین بازی Fps است که من تا حالا دیدم ایقدر ضرب اهنگ و گیم پلی هیجانی و سریع و چنین صداگذاری داشته باشد

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام بر دوستانه عزيز
بازي خيلي لذت بخشه ( به پاي شماره يكش نميرسه ولي ) . من خوشم اومد . يكي از دوستانم گفت كه كشتنه دشمنا خيلي راحته . بايد بگم از راحتم يه چي اونور تر :biggrin1:
و يكي هم اينكه من احساس ميكنم ادم ها خون ندارن . يعني وقتي ميكشمشون نه خوني ميپاشه نه ميريزه نه هيچي :eek:
همه چيزم تا اخر بالاست . من اشتباه ميبينم يا همينطوريه ؟ :laughing:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
و يكي هم اينكه من احساس ميكنم ادم ها خون ندارن . يعني وقتي ميكشمشون نه خوني ميپاشه نه ميريزه نه هيچي :eek:

شاید گزینه ای چیزی تو option باشه!!! :biggrin1: F.E.A.R و بدون خون؟!
index.php
index.php

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان سلام.
من بازی رو گرفتم و ریختم و رفتم تو بازی.
بعد گرافیک بازی خیلی بد بود منم رفتم رزولوشن بازی رو بردم بالا .
حالا دیگه فقط صدای بازی میاد .
یه بار هم بازی رو پاک کردم دوباره ریختم ولی باز هم همون مشکل بود .
کمک کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر