F.E.A.R. 2 : Project Origin

اطلاعات جدید از شماره دوم بازی بزرگ F.E.A.R به نام Project Origin منتشر شده به شرح زیر:

ادامه بازی از آنجایی آغاز میشود که شما خود را در راه روی بیمارستان با حالتی بد و وخیم از آن سقوط میبینید و دکتر روی سر شما با کوشش فراوان در حال بازگزدانی شما با شک های متوالی میباشد اما عملیات با موفقیت انجام نمیشود و شما ناگهان در فضایی تاریک میرودید که سایه دخترک قرمز پوش بار دیگر ترس را بر جان شما هدیه میکند!
28 روز از مردن شما میگذرد اما جسم مرده شما به کمک نیرویی مرموز دوباره لباس بر تن میکند و از کانال دریچه تهویه بیمارستان به داخل سالن اصلی وارد میشود...
همانطور که در یکی از تصاویر مشاهده میکنید واکنش های فیزیکی بعد از شلیک از اسلحه همانند fireball خواهدبود یعنی رشته های گرمایی آتش به اطراف پرتاب میشود این اولین تکنیک خاص ارتقا یافته در شماره دوم میباشد.
در این عنوان سعی شده از رنگ grey یا خاکستری در افکت های تصویری استفاده ریزکارانه و فنی انجام شود و این خود نیز یافته ای در دنیای بازی سازی برای حس اسلومیشن تصویری رنگی و سیاه و سفید میباشد.
در Project Origin همه شهر به رنگ Auburn یعنی تقریبا قرمز مایل به زرد دیده میشود و این نوعی تلفیق رنگ بندی جدید نسبت به واقع آتشین و حادثه ای بازی و القا حس ترس در بازی میباشد.
در این عنوان به طور پی در پی شاهد gloomy playgrounds ( زمینه بازی و محیط افسرده و غمناک ) خواهید بود.
از ابداعات جدید افزوده شده به این عنوان میتوان به cover گیری در پشت هر وسیله به مانند عنوان Gears Of War باشیم یا در طول حرکت در راهرو به صورت داینامیک و متعدد از روی اشیا بلند پرش و سر خرد.
سیستم شبیه سازی مبارزه hand-to-hand دقیقا همانند عنوان COD در این بازی اعمال شده است.
health system یا سیستم بهبود سلامتی بازی نیز به صورت خودکار و در گذشت چند ثاتیه بهبود میابد و باز هم برای نمونه عنوان سری COD مثال زده شده است.

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

ممنون از رضا

nokia6120

کاربر سایت
Mar 30, 2009
46
نام
ali
منم اين مشكل و با دمو بازي داشتم اين مشكل زماني پيش مي ياد كه بيشتر از 2 تا ديوايس صوتي رو سيستم نصب باشه، از اونجايي كه كارت شما سري 3800 و اين سري هم خروجي Hdmi داره خود اون به صورت يه ديوايس صوتي شناخته ميشه شما كافيه به قسمت Device Manager ويندوز بريد بعد از اونجا اين قسمتي كه تو عكس مشخص شده رو Disable كنيد.

منم این مشکل دارم . هر کاری کردم درست نشد که نشد . عکس شما که واضح نیست . یه جا خوندم Unimodem Half-Duplex Audio device غیر فعال کنی درست می شه.سیستم من اصلا این جور چیزی نداره . کارت گرافیکم 4650 . تو My Computer > Properties > Hardware (tab) > Device Manager
Find and disable the extra sound devices (probably under Sound, video and game controllers or System Devices)
فقط 2 تاش قابل دیزیبل کردن که کردم فایده ای نداشت
ممنون می شم کمک کنین آخه این بازی بدون صدا ...

.:behdad:.

کاربر سایت
Sep 8, 2010
3
سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید این بازی رو من دانلود کردم با کرک Skidrow اما ارور میده میخوام اجراش کنم .
ممنون میشم راهنمایی کنید

i339486_Untitled.jpg

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بیا بالا

این مشکل صدای بازی از چیه کارت صدای خفن هم می ذاری باز ایراد می گیره

بدبختی exe اورجینالش هم ندارم بازی رو اپدیت کنم

نگفته حلش کردم:d

کرک 1.4 بریزید حل می شه مهم نیست ورژن بایتون چیه

http://gf.wiretarget.com/fear_2.htm