Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
مشکل مموری لیک بازی اوضاش چطوره؟
تا ۱۰-۱۵ مین اول هر مچ خوبه بعد به مرور افت فریم و استاتر زیاد میشه

کلا پرفورمنسش تو سطل زباله است .
انتظاری ازش نداشته باش
سعی کن لذت ببری :)) :)) :D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
مشکل مموری لیک بازی اوضاش چطوره؟
تا ۱۰-۱۵ مین اول هر مچ خوبه بعد به مرور افت فریم و استاتر زیاد میشه

من مشکلی باهاش نداشتم تا الان به شخصه ، البته 64 گیگ رم دارم احتمالا برای اونه ، ولی بچه هایی که 16 گیگ رم دارم هم مشکلی ندارن ولی یکی از بچه ها 12 گیگ داره مشکل داره هر 2-3 دست باید ببنده باز کنه.
گزینه کیل رم هم داره توی ستینگ می خواین امتحان کنید.

• Like
Reactions: drdoremi

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
من که بازی رو پاک کردم. Flea Market رو گذاشتن لول 20 و برای کسانی که نسخه ی استاندارد رو دارن رسما بازی فاجعه شده. تو عمرم یه دولوپر ندیدم که اینقدر بخواد پلیرها رو مجبور کنه که نسخه های گرونتر بازی رو بخرن. با این محدودیت های جدید نسخه ی استاندارد مفتش گرونه. واقعا متاسفم که همچین بازی دست همچین آدمایی افتاده.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
من که بازی رو پاک کردم. Flea Market رو گذاشتن لول 20 و برای کسانی که نسخه ی استاندارد رو دارن رسما بازی فاجعه شده. تو عمرم یه دولوپر ندیدم که اینقدر بخواد پلیرها رو مجبور کنه که نسخه های گرونتر بازی رو بخرن. با این محدودیت های جدید نسخه ی استاندارد مفتش گرونه. واقعا متاسفم که همچین بازی دست همچین آدمایی افتاده.

آره قبول دارم الان که فیلی شده لول 20 همه نسخه ها جا کم میارن دیگه چی بشه Standard و اینا که خیلی بیشتر به مشکل میخورن :( ولی خوب همه چیزو باید بفروشی دیگه متاسفانه نمی تونی خیلی سیو کنی.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
درود به شرفت :-bd:Guitar::Groupwave::bash::bash::clap::clap::Excited::Excited:
از اول هم نباید میخریدی .

یک عدد بازی Escape From Torture نسخه EOD به فروش میرسد .

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خوب پادکست نیکیتا بود ، خیلی آدم باحالیه خدایی حال می کنم باهاش :D چندتا دراپم دادن :

1625511017492.png

یک امو کیسم دادن که باگ شد نتونستم بگیرم :(

خلاصه چیزایی که گفته شد ،

• دارن روی مپ لایت هوس به شدت کار می کنن و هر جور شده قبل از استریت میدن بیرون.
  • هر ساعت 18 هزارنفر بازی رو انجام میدن.
  • بازی رکورد بیشترین پلیر همزمان رو زده توی این وایپ ، 250 هزار نفر با هم آنلاین شدن !!! همونطور که قبلا هم اینجا گفتم ، نیکیتا گفت دلیل اینکه دیر میرین توی بازی به خاطر اینکه سرور کم داریم و باید سرور بیشتر بخریم و تعداد پلیرها خیلی بیشتر از همه وایپاست برای همین یک صف مخفی به وجود میاد که باید صبر کنین سرور خالی بشه.
  • فیلی رو لول 20 کردن تا تجربه اول وایپ خالص تر باشه.
  • در آینده فیلی مارکت به وسیله هایداوت در دسترس قرار خواهد گرفت.
  • آپدیت یونیتی داره روش کار میشه و در آینده نزدیک اضافه میشه.
  • سیستم کارما به زودی بهبود پیدا می کنه و ایراداتش رفع خواهد شد.
  • حرف زدن درون بازی (VOIP) برای پچ 12.12 در نظر گرفته شده.
  • صداگذاری بازی با آپدیت یونیتی بهتر میشه.
  • یک فروشنده مخصوص (NPC) درون مپ لایت هوس اضافه میشه که رسیدن بهش خیلی سخته ، یک گارد اسنایپر هم داره.
  • مپ Subrus و Town با DLC به بازی اضافه میشن.
  • دارن روی اوپن ورلد کردن بازی و جابه جایی بین مپ ها کار می کنن ، یکی پرسید مثلا همه اول فقط از استریت اسپان بشن و بعد برن توی مپ های دیگه از اونجا ، گفت تقریبا یک همچین چیزی.
  • لایت هوس ، استریت و ترمینال مپ هایی هستند که هرکی بیس بازی رو خریده باشه میگیره ، بقیه مپ ها همگی دی ال سی خواهند بود.
  • گیر کردن سلاح ها رو دارن مانیتور می کنن و یک سری تغییرات مثبت بهش به زودی اضافه می کنن.
  • آ کا 107 رو اضافه می کنن به بازی.
  • نیکیتا قول داد توی 12.12 ما حتما اسکار رو ببینیم.
  • گفت وایپ 12.11 در حقیقت پیورترین تجربه گیم پلی بازی میخواستیم بشه ، نمیخوان سخت باشه الکی یا زجر آور ، می خوان تجربه Immersive باشه به نوعی ، برای مثال گفت برای همین Scav Lucky Junkbox رو آوردیم تراپیست لول یک با نصف قیمت قبلی تا اکانت های استاندارد به مشکل نخورن.میخوان اتفاقات و کاریی که پلیر پیش میبره به صورتی که از اول تعیین شده بود انجام بشه نه اینکه فیلی باز بشه همون اول و برسین به اند گیم بازی ! اینطوری همه چیز آروم و پیوسته پیش میره و وایپ طولانی تر میشه.

آخرین ویرایش:

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
درود
یچنتا راهنمایی میخواستم / میخوام الان چند ساله بگیرم این بازیو یاد باد ۲۰۰ تومن بود ، حالا کار ندارم ، سوال خام ایناس:
۱. رجین روسیه بگیرم جز لاگین با چیزشکن فرق دیگه ای با گلوبال نداره ؟ چون قیمتش نصف هست
۲.نسخه استاندارد کافیه ؟ منظورم اینه بازی pay2win نیست؟ میشه با بازی کردن به همه چی رسید؟
چون الان وایپ هم شد موقع خوبی واسه ورود هست ، با یکی از دوستام میخوایم بگیریم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
درود
یچنتا راهنمایی میخواستم / میخوام الان چند ساله بگیرم این بازیو یاد باد ۲۰۰ تومن بود ، حالا کار ندارم ، سوال خام ایناس:
۱. رجین روسیه بگیرم جز لاگین با چیزشکن فرق دیگه ای با گلوبال نداره ؟ چون قیمتش نصف هست
۲.نسخه استاندارد کافیه ؟ منظورم اینه بازی pay2win نیست؟ میشه با بازی کردن به همه چی رسید؟
نسخه استاندارد بازی هیچ گونه ارزشی نداره الان دیدم یه limited edition هم اضافه کردن جدیدا

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
درود

به همه چی برسی که چند ماه دیگه با وایپ بعدی همه رو از دست میدی .
اگه با این مشکلی نداری بگیر
اما نسخه استاندارد نه . چون مشکل کمبود جا و کوچک بودن STASH داره .
با اینکه قیمت بازی با توجه به ارزش پولی ما بالاست اما باز خوب موقعیه !
اون موقع اوایل 2016 بود شما بازی رو میخریدی باید 20% هم TAX میدادی !
من نسخه Prepare for نمیدونم چی چی رو خریدم ی تکس دادم بعد به نسخه EOD ارتقاء دادم باز ی تکس دیگه ازم گرفت !

در آخر توصیه من به شما اینه بشین ساعتها برفک تلویزیون نگاه کن اما وقت پای این بولشت نزار .

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
درود
سلام

1. نسخه روسیه رو اصلا پیشنهاد نمیکنم چون اگر متوجه بشن بن میکنن. (حتما حتما بازی رو بصورت مستقیم از شاپ خوده بازی بخرید ، به هیچ عنوان سی دی کی نخر که سی دی کی فیک و تریال زیاد از این بازی میفروشند)
2. با وجود اینکه فیلی مارکت رو لول 20 کردند مشکلی نیست با یکم مدیریت اگر با کسی که بازی رو بلده بازی کنی 3-4 روزه میشه لول 20 شد و ایتمهای اضافی رو فیلی فروخت. نمیشه گفت p2w اما اگر نسخه eod داشته باشی خوب خیلی بهتره (استارت کار اسون تری داری) بله با بازی کردن میشه به همه چی رسید

در مورد اینکه بازی ارزش خرید داره یا نه کاملا برمیگرده به سلیقه شما ، از نظر من با اینکه بازی در حالت بتا هست ارزش خریدن و بازی کردن داره

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
1625677688011.png

قویترین و فعالترین کامیونیتی دیسکورد بین میلیون ها کامیونیتی <:-P

درود

1-بگیرین ، بله
2-با تغییراتی که الان دادن و می تونین جعبه رو از لول یک تریدرها بگیرید مشکل نخواهید داشت

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: farhad_fr2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر