Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
1624998093210.png

"به خاطر مشکلات پیش آمده تمامی چیزهایی که قرار بوده از راه دریا بیان ، دیگه نمی تونن وارد بشه و باید برگردن به مقصد !"
حدس زده میشه مربوط باشه به هدایا کریسمس ، که امسال در نتیجه به نظر میرسه هدایا کریسمس نداریم ! چیزی که خیلی از پلیرها خواهانش بودن.

Tomorrow, June 30 at 10:00 MSK, we plan to start installing patch 0.12.11. The installation will take approximately 4 hours, but may be extended if necessary.

ساعت 10 به وقت موسکو (فکر کنم میشه 11:30 صبح ما) شروع می کنن به نصب پچ جدید بر روی سرورها ، گفتن حداقل 4 ساعت زمان میگیره که ممکنه بیشتر هم بشه

• Like
Reactions: farhad_fr2

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ

تقریبا رسیدم به 1000 ساعت توی این 70 روز :D این چه بلای خانمان سوزی بود سره من افتاد ! پاورمم دو هفته پیش بیشتر سوخت :D بعد یادم امد نزدیک 50-60 روزه سیستم رو خاموش نکردم :D چون همش یا تو بازی بودم یا داشتم ویدئو و اینا دانلود می کردم در مورد بازی یا داشتم توییچ و اینا میدیدم حتی موقع خواب :D خلاصه یه پاورم در راه بازی اهدا کردم : )) خلاصه یعنی نزدیک 2 هفته اصلا نتونستم بازی کنم :(

بازی خیلی خیلی شلوغ شده ! بچه هایی که چندتا وایپه هستن ، میگن از زمان وایپ هم حتی شلوغ تر شده ، حالا من اونشو نمیتونم چیزی بگم ، ولی از دید خودم نسبت به قبل پلیرها 2 الی 3 برابر شدن ! اینقدر اسپان کیل شدم/کردم این چند روزه که حد نداره همون اول اسپان شدن یکی کنارت هست :D قیمتا هم شدیدا رفته بالا ، کسی نمیره فارم زیاد همه میرن فایت و پی وی پی و کشتن باسا بعلاوه برگشت کلی پلیر سره همین آیتما کم شدن تو فیلی ! به عنوان مثال تیر m61 بود دونه ای 1900-2100 تقریبا الان شده 3700 تا 4500 هم میره بالا شبا اوج شلوغی ! حالا بقیه آیتما که بماند 2-3 برابر شده همه چیز.در کل خیلی داره حال میده :D
نظر خودم ، اینکه اینا اگر این پنج شنبه وایپ نکنن ، همه اینکارارو دارن می کنن که پلیرها هی نگن وایپ وایپ ، میره وایپ باسه یا اپدیت گرافیکی یا اپدیت استریت ! سره فکتوری به هر حال خودشونم گفتن وایپ ندارم ، ولی خیلیا میگن همین چند روزه وایپه !!! حالا ببینیم چی میشه.

شما ی 3 4 تا پاور بخر جاساز کن تو کمد و زیر تخت و اینور اونور برای مواقع ضروری ی وقت پنچر شد زود پنچریشو بگیری
دوباره راه بیفتی :)):D

Tarkov is a dead game .

M-SNORK

کاربر سایت
Apr 22, 2009
141
خیلی طولش دادن من که به شخصه خوابم برد بود :D ولی خوب حدود ده دقیقه پیش وایپ شد و الان می تونین پلی بدین GL HF
مثل منوال همیشه یه دو هفته ای هم سرورا تو دیوارن کاملا چون بیشتر مردم برمیگردن و سرورهای اینام حسسااااس س! بعد چون خسته میشن هر روز بگن داریم رو مشکلات کار می کنیم یه بنر از روز اول میزنن تو لانچر Everything will be fine! دونت ایجاد مزاحمت فور ساپورت! تا وقتی که ملت رفت و آمدشون کم بشه و سرورا برگردن به حالت عادی. الکی ایراد میزارین رو بازیِ مردم!

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
یک چیزی آمده به اسم 1625102538131.png که توی عکس مشاهده می کنید :D

تا اونجا که فهمیدم ، این نشون میده که چقدر هر تیری که بزنین از دوام سلاحتون کم میکنه ! حالا جدایه اون اگر دوام گانتون کم باشه ، خود به خود پشت هم تیر زدن با تیرهایی که بورنشون زیاده تفنگ رو از کار میندازه موقتا و باید تیر رو در بیارین با شیفت بعلاوه تی !

شده یک جورایی مثل واقعیت ، توی واقعیت تیری مثل 7N31 دوتا خشاب 50 تاییش از وکتور خالی بشه برل وکتور کج میشه و دیگه نمیشه تیراندازی کرد باهاش ، حالا این قضیه اینکه توی این بازی این پیاده بشه یا نه یک سواله ! این بازی میخواد خیلی واقعه ای باشه که خیلیم خوبه ، ولی خوب اینا می تونن به عنوان مثال دست به آب شدن رو هم توی بازی اضافه کنن پس :D
هنوز خیلی حس مثبت یا منفی ای به این قضیه ندارم ، بیشتر خنثی با اینکه حتی یکبار باعث شد بمیرم ، ولی حس رئالی داد انصافا.
اینکه فیلی رو لول 20 کردن خیلی خوب شده ، سایتا خیلی خوب شدن ، گانای جدید یکیشون رو تونستم تست کنم تنوع خوبی بود ، فکتوری هم عالی شده !
مشکلاتی که به نظرم هست ، تاگیلا خیلی ارمور و هلمت قوی ای داره ، خیلیا میرن الان هرجور شده میزننش و چندتا دست راحت میرن پی ام سی !!! مخصوصا فیلی باز بشه که داستانی میشه این آیتم ! تیر PS و چیزی مثل BT هم خیلی راحت گیر میاد و نباید به نظرم اینقدر اول وایپ راحت گیر بیان ، مشکلات سرور که هست ، البته نه لگ داشتیم نه تایم اوت ، مشکل اصلی پیدا نشدن مچه :D یک جور صف نامرئی ساختن که وقتی شلوغه دیرتر میری تو xD

در کل نظرم خیلی مثبت بوده تا الان و با تغییراتی که دادن به نظر میرسه این وایپ یکی از سخت ترین وایپ ها باشه اگر سخت ترین وایپ نباشه ؟!!!

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
به نظر میاد سرورا رو تقویت کردن ! حالا امروز معلوم میشه توی مچ بریم زمان فایندشو ببینیم بهتون میگم !
1625133956215.png

به عنوان مثال ترکیه همیشه 60-65 بودم و پینگمو نشون نمیداد چون پایین بود ، الان شده 30-40 ! یا اتریش 110-120 بودم الان شده 90-100 یا جایی مثل موسکو 80-90 بودم شده 50-60 ! خلاصه تقریبا همه جا بین 10 الی 30 تا پینگم آمده پایینتر ، البته همیشه پینگم اوکی بود خوشبختانه توی این بازی ولی الان دیگه خارجی طور شده :D:D حالا موندم مثل آپدیت رینبو فقط اعداد رو آوردن بالا پایین :D یا نه واقعا سرورا بهتر شدن ! ببینیم چیه.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
یک چیزی آمده به اسم View attachment 214994 که توی عکس مشاهده می کنید :D

تا اونجا که فهمیدم ، این نشون میده که چقدر هر تیری که بزنین از دوام سلاحتون کم میکنه ! حالا جدایه اون اگر دوام گانتون کم باشه ، خود به خود پشت هم تیر زدن با تیرهایی که بورنشون زیاده تفنگ رو از کار میندازه موقتا و باید تیر رو در بیارین با شیفت بعلاوه تی !

شده یک جورایی مثل واقعیت ، توی واقعیت تیری مثل 7N31 دوتا خشاب 50 تاییش از وکتور خالی بشه برل وکتور کج میشه و دیگه نمیشه تیراندازی کرد باهاش ، حالا این قضیه اینکه توی این بازی این پیاده بشه یا نه یک سواله ! این بازی میخواد خیلی واقعه ای باشه که خیلیم خوبه ، ولی خوب اینا می تونن به عنوان مثال دست به آب شدن رو هم توی بازی اضافه کنن پس :D
هنوز خیلی حس مثبت یا منفی ای به این قضیه ندارم ، بیشتر خنثی با اینکه حتی یکبار باعث شد بمیرم ، ولی حس رئالی داد انصافا.
اینکه فیلی رو لول 20 کردن خیلی خوب شده ، سایتا خیلی خوب شدن ، گانای جدید یکیشون رو تونستم تست کنم تنوع خوبی بود ، فکتوری هم عالی شده !
مشکلاتی که به نظرم هست ، تاگیلا خیلی ارمور و هلمت قوی ای داره ، خیلیا میرن الان هرجور شده میزننش و چندتا دست راحت میرن پی ام سی !!! مخصوصا فیلی باز بشه که داستانی میشه این آیتم ! تیر PS و چیزی مثل BT هم خیلی راحت گیر میاد و نباید به نظرم اینقدر اول وایپ راحت گیر بیان ، مشکلات سرور که هست ، البته نه لگ داشتیم نه تایم اوت ، مشکل اصلی پیدا نشدن مچه :D یک جور صف نامرئی ساختن که وقتی شلوغه دیرتر میری تو xD

در کل نظرم خیلی مثبت بوده تا الان و با تغییراتی که دادن به نظر میرسه این وایپ یکی از سخت ترین وایپ ها باشه اگر سخت ترین وایپ نباشه ؟!!!

خودتو گول نزن
اون صف پلیرهای نامرئی نیست عزیز
صف پلیرهاییِ که نیست :))
همون چندتا پلیر هایی که فعلا بازی داره و کم کم در حالِ کاهش و ریزشِ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر