Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746

تقریبا رسیدم به 1000 ساعت توی این 70 روز :D این چه بلای خانمان سوزی بود سره من افتاد ! پاورمم دو هفته پیش بیشتر سوخت :D بعد یادم امد نزدیک 50-60 روزه سیستم رو خاموش نکردم :D چون همش یا تو بازی بودم یا داشتم ویدئو و اینا دانلود می کردم در مورد بازی یا داشتم توییچ و اینا میدیدم حتی موقع خواب :D خلاصه یه پاورم در راه بازی اهدا کردم : )) خلاصه یعنی نزدیک 2 هفته اصلا نتونستم بازی کنم :(

بازی خیلی خیلی شلوغ شده ! بچه هایی که چندتا وایپه هستن ، میگن از زمان وایپ هم حتی شلوغ تر شده ، حالا من اونشو نمیتونم چیزی بگم ، ولی از دید خودم نسبت به قبل پلیرها 2 الی 3 برابر شدن ! اینقدر اسپان کیل شدم/کردم این چند روزه که حد نداره همون اول اسپان شدن یکی کنارت هست :D قیمتا هم شدیدا رفته بالا ، کسی نمیره فارم زیاد همه میرن فایت و پی وی پی و کشتن باسا بعلاوه برگشت کلی پلیر سره همین آیتما کم شدن تو فیلی ! به عنوان مثال تیر m61 بود دونه ای 1900-2100 تقریبا الان شده 3700 تا 4500 هم میره بالا شبا اوج شلوغی ! حالا بقیه آیتما که بماند 2-3 برابر شده همه چیز.در کل خیلی داره حال میده :D
نظر خودم ، اینکه اینا اگر این پنج شنبه وایپ نکنن ، همه اینکارارو دارن می کنن که پلیرها هی نگن وایپ وایپ ، میره وایپ باسه یا اپدیت گرافیکی یا اپدیت استریت ! سره فکتوری به هر حال خودشونم گفتن وایپ ندارم ، ولی خیلیا میگن همین چند روزه وایپه !!! حالا ببینیم چی میشه.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
امیدوارم ی فکری به حال این گرافیک منسوخ شده ی خشک بکنن
حال و هوای IGI 1 به ادم دست میده
همه چی مثل چوب خشکِ دست کرکتر انیمیشن ها محیط
تقریبا هیچ چیزِ پویایی توی گیم پلی به چشم نمیاد جز حرکت درخت ها که چند وقت قبل اضافه شده و تقریبا همه چیز خشک و بی روحِ .

• Wow
Reactions: just_p30

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
امیدوارم ی فکری به حال این گرافیک منسوخ شده ی خشک بکنن
حال و هوای IGI 1 به ادم دست میده
همه چی مثل چوب خشکِ دست کرکتر انیمیشن ها محیط
تقریبا هیچ چیزِ پویایی توی گیم پلی به چشم نمیاد جز حرکت درخت ها که چند وقت قبل اضافه شده و تقریبا همه چیز خشک و بی روحِ .

والا اکثرا میگن بهترین بازی که با یونیتی ساخته شده از نظر گرافیکی همین بازیه :D حتی خوده سازنده یونیتی هم گفته بود کاری که اینا با انجین ما انجام دادن بی سابقست ! واقعیت به نظر خودم این حجم از دیتیل و اسست و ... خیلی خفنه.البته نسبت به بازی های دیگه با انجین های دیگه اره شاید معمولیه.

• Like
Reactions: farhad_fr2

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خوب هر روز داره یک اتفاق جدید میوفته ، از شش روزه پیش ، روز اول معرفی باس جدید فکتوری برای اکسپنشن فکتوری ، روز دوم آمدن کیلا به فکتوری ، روز سوم همه باسا تو ریزرو ، روز چهارم لب مجانی و گلوهار توی لب ، روز پنجم اینجکتور اوبدولبوس جدید و امروزم روز ششم بارتر های جدید مکانیک که به شرح زیر هستش :
Slick : 1x Graphcis card
Item case: 3x Graphcis card
6b43 Zabralo Armor : 2x Graphcis card
T H I C C Itme cas : 25x Graphcis card
Weapons case : 8x Graphcis card
Black keycard : 5x Graphcis card
Keytool : 1x Graphcis card
T-7 thermal goggles : 25x Graphcis card
Reap IR: 1x Graphcis card
Ledx: 1x Graphcis card

دیگه بیت کوین هم که نمی ارزه ماین کنی الان 10 تا گرافیک 200 ساعت طول میکشه یک بیت کوین بده :D

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
867
View attachment 214787

روز وایپ ، چهارشنبه ساعت 3 AM به وقت EST
با اینکه تقریبا هیچ چیزی در مورد مکانیزم این بازی نمیدونم ولی بعضا دنبالش میکنم.و اینکه کاملا تو جو بازی هستی.لذت میبرم پلیر اینچنینی میبینم .بازی مولتی میکنی یا باید تو جوش باشی و با عشق بازی کنی خودت رو بکشی بالا یا کلا بازی رو ببوسی بزاری کنار چون کتک خور میشی :D

شانس ما تو مولتی اکثر پلیرای ایرانی که دیدم یه روز هستن 3 روز نیستن اینم اصلا فایده نداره . بحث تایم هم که بشه من خودمم متاهلم تایمی مثل مجردی ندارم ولی خب چون لذت میبرم تقریبا هرروز یه تایمی برای مولتی کنار میزارم.

این پست خیلی تارکو وی شد حتما طرفداران این مجموعه بخونن :D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
قدیما یک خبرهایی بوده مبنی بر اینکه به بازی درون اضافه کنن و ریپلی بازی رو بشه بعد از تمام شدن دید به وسیله اون درون ! پیس کیپر هم توی یکی از ماموریتاش به این اشاره مستقیم میکنه. حالا دیروز وقتی خبر وایپ آمد با عکس مخصوص از طرف یونتار (پیس کیپر) که البته ترجمه کردم ، یک سری از افراد موقعه ای که میرفتن رید صدای درون میشنیدن ! به عنوان مثال ثانیه 1 تا 5 این کلیپ ولی هنوز چیزی تایید شده یا مشخص نیست .

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
با اینکه تقریبا هیچ چیزی در مورد مکانیزم این بازی نمیدونم ولی بعضا دنبالش میکنم.و اینکه کاملا تو جو بازی هستی.لذت میبرم پلیر اینچنینی میبینم .بازی مولتی میکنی یا باید تو جوش باشی و با عشق بازی کنی خودت رو بکشی بالا یا کلا بازی رو ببوسی بزاری کنار چون کتک خور میشی :D

شانس ما تو مولتی اکثر پلیرای ایرانی که دیدم یه روز هستن 3 روز نیستن اینم اصلا فایده نداره . بحث تایم هم که بشه من خودمم متاهلم تایمی مثل مجردی ندارم ولی خب چون لذت میبرم تقریبا هرروز یه تایمی برای مولتی کنار میزارم.

این پست خیلی تارکو وی شد حتما طرفداران این مجموعه بخونن :D

لطف داری شما قربان ، این بازی واقعا همه زندگی من شده :D من واقعا عاشق مترو و استاکر هستم ، این بازی یک جورایی آنلاین اون دوتاست دیگه چی بیشتر از این می خوام.

• Like
Reactions: TeTration and ZEN 2

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
لطف داری شما قربان ، این بازی واقعا همه زندگی من شده :D من واقعا عاشق مترو و استاکر هستم ، این بازی یک جورایی آنلاین اون دوتاست دیگه چی بیشتر از این می خوام.
بعد از دو سه تا وایپ می‌بینمت :D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
بعد از دو سه تا وایپ می‌بینمت :D

نمیدونم چرا می خواین به زور بگین قراره بدم بیاد یا چی :D اولشم میگفتین بذار 300-400 ساعت بگذره بعد بیا ، یادتونه ؟ :D الان رسیدم به 1100 ساعت ! :D این وایپم با این تفاسیر راحت به 2000-3000 ساعت میرسم :D ولی خوب حتی تهشم بعد چند هزار ساعت تایم پلی دادن خسته بشم واقعا مشکلی نداره بازی مگر قراره چقدر سرگرم کنه :D خلاصه نگران من نباش حالا حالا خسته نمیشم و پایه بازی هستم :D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
نمیدونم چرا می خواین به زور بگین قراره بدم بیاد یا چی :D اولشم میگفتین بذار 300-400 ساعت بگذره بعد بیا ، یادتونه ؟ :D الان رسیدم به 1100 ساعت ! :D این وایپم با این تفاسیر راحت به 2000-3000 ساعت میرسم :D ولی خوب حتی تهشم بعد چند هزار ساعت تایم پلی دادن خسته بشم واقعا مشکلی نداره بازی مگر قراره چقدر سرگرم کنه :D خلاصه نگران من نباش حالا حالا خسته نمیشم و پایه بازی هستم :D
نگران نیستم
متنفرم .
:)):Gunner::Gunner::Gunner::Gunner::Gunner::Gunner::Gunner::Gunner::Gunner::Gunner::Gunner:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر