Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان من در انجمن خود اکس باکس و سایتهای دولتی امریکا و چند جای دیگه مطالعاتی داشتم و خبرهای بدی دارم

قضیه اینه که ماکروسافت سالهای زیادی بوده که تحت فشار دولت امریکا بوده که ایرانو تحت تحریم های اقتصادی قرار بده . در سال ۲۰۱۸ بالاخره زیر بار میره . طبق قوانین دولت امریکا هر گونه تجارت و ورود تکنولوژی به ایران ممنوع هست.
سایتهای زیادی رو خوندم این چکیدش بود .چه قسمت خود answer اکس باکس چه وبسایتهای دیگه .متاسفانه چون با موبایلم لینک همشونو ندارم الان‌ ولی این یکیشه
Iran Sanctions
بازم خوبه دوستان وی پی ان و dns ها هستن و الی هیچی!

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان من در انجمن خود اکس باکس و سایتهای دولتی امریکا و چند جای دیگه مطالعاتی داشتم و خبرهای بدی دارم

قضیه اینه که ماکروسافت سالهای زیادی بوده که تحت فشار دولت امریکا بوده که ایرانو تحت تحریم های اقتصادی قرار بده . در سال ۲۰۱۸ بالاخره زیر بار میره . طبق قوانین دولت امریکا هر گونه تجارت و ورود تکنولوژی به ایران ممنوع هست.
سایتهای زیادی رو خوندم این چکیدش بود .چه قسمت خود answer اکس باکس چه وبسایتهای دیگه .متاسفانه چون با موبایلم لینک همشونو ندارم الان‌ ولی این یکیشه
Iran Sanctions
بازم خوبه دوستان وی پی ان و dns ها هستن و الی هیچی!

متاسفانه همین قضیه هست
تو شروع قضیه من و یکی از بچه ها اینجا تو گفتگوی خصوصی احتمال این قضیه را دادیم ک ممکنه سر تحریم ها باشه
ولی آخه یک سرویس بازی چ ربطی داره به این قضایا؟؟؟؟

• Like
Reactions: pcgamer

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
متاسفانه همین قضیه هست
تو شروع قضیه من و یکی از بچه ها اینجا تو گفتگوی خصوصی احتمال این قضیه را دادیم ک ممکنه سر تحریم ها باشه
ولی آخه یک سرویس بازی چ ربطی داره به این قضایا؟؟؟؟
جز تحریم های اقتصادیه که ورود و استفاده هر گونه تکنولوژی به ایران ممنوعه و اکس باکس هم تکنولوژی حساب میشه. از طرفی تعجب آوره که چندین کشور اروپایی و افریقایی هم جز این سرویس نیستن ! ماها که با این حاشیه های سیاسی جای خود . خخخخ
بازم‌میگم بریم‌خداروشکر کنیم با وی پی ان و دی ان اس میتونیم وصل شیم .‌
راستی من با همراه اول بدون dns الان وصلم.‌دوستان امتحان کنید شماهم

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
داشتم تو توییتر میچرخیدم دیدم ساپورت Xbox یک متن جدید از مشکل sign in گذاشته ولی این یکی خیلی فرق داره اکثر افراد نمی تونند ساین این کنند و پیام آپدیت میاد براشون درصورتی ک انگار آپدیتی وجود نداره و برا بعضی ها هم مشکل فراتر از این رفته و صفحه اصلی بالا نمیاد و سیاه هست!!!! خدا ب خیر کنه
پیام های تو این چند دقیقه کاربران گذاشته اند::

65g_screenshot_2019-01-30_xbox_support_در_توییتر_we_are_aware_of_reports_of_xbox_one_console_startup,_title_update_and_sign-in_[...].png

اینجا یکی از کاربران گفته بت توصیه میکنم فعلا دستگاه را خاموش نکنی و گرنه ب مشکل ما دچار میشی و ... انگار گفته رو حالت instant on بگذارید فعلا(ولی ب نظرم بازم همونه)
البته چندتا از کاربران هم گفتند مشکل ما حل شده

بچه ها همین الان برا من هم این مشکل ب وجود اومد خدا ب خیر کنه اومدم بره تو FIFA میگه کنسولت نیاز ب آپدیت داره(خود FIFA را آپ کردم قبلا) واویلا!!!!!!!!

میدونم ایراد از سمت سرور ها هست ولی میترسم اگر دستگاه را خاموش کنم با این صفحه سیاه روبرو بشم.

این هم پیغامی ک میاره::

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
آقا مرگ بر امریکا بخدا دیگه شورشو در اورده . اومدم ۲ساعت pubg بازی کنم دیدم صفحه سیاه شده اول فکر کردم hdmi مشکل داره .احتمالا دسترسیمونو کاملا قطع کردن و حتی نمیتونیم دیگه صفحه رو ببینیم. چه دنیایی شده گناه ما واقعا چیه که طرفدار این کنسولیم و انقدر ساپورت کردیم !

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
داشتم تو توییتر میچرخیدم دیدم ساپورت Xbox یک متن جدید از مشکل sign in گذاشته ولی این یکی خیلی فرق داره اکثر افراد نمی تونند ساین این کنند و پیام آپدیت میاد براشون درصورتی ک انگار آپدیتی وجود نداره و برا بعضی ها هم مشکل فراتر از این رفته و صفحه اصلی بالا نمیاد و سیاه هست!!!! خدا ب خیر کنه
پیام های تو این چند دقیقه کاربران گذاشته اند::

65g_screenshot_2019-01-30_xbox_support_در_توییتر_we_are_aware_of_reports_of_xbox_one_console_startup,_title_update_and_sign-in_[...].png

اینجا یکی از کاربران گفته بت توصیه میکنم فعلا دستگاه را خاموش نکنی و گرنه ب مشکل ما دچار میشی و ... انگار گفته رو حالت instant on بگذارید فعلا(ولی ب نظرم بازم همونه)
البته چندتا از کاربران هم گفتند مشکل ما حل شده

بچه ها همین الان برا من هم این مشکل ب وجود اومد خدا ب خیر کنه اومدم بره تو FIFA میگه کنسولت نیاز ب آپدیت داره(خود FIFA را آپ کردم قبلا) واویلا!!!!!!!!

میدونم ایراد از سمت سرور ها هست ولی میترسم اگر دستگاه را خاموش کنم با این صفحه سیاه روبرو بشم.
ماشالله بخش Xbox انگار خیلی وقته مرده هیچ کسی نیست.

این هم پیغامی ک میاره::
در مورد جمله آخرتون من فکر نمیکنم بقیه بخشهای بازیسنتر بهتر بخش اکس باکس باشه .کلا چندساله بازیسنتر خیلی خلوت شده .علتش معلوم نیست چیه لااقل من نمیدونم‌ و واقعا حیف این‌ انجمن که انقدر روزی قوی بود

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
از منم درست شد ولی این نشون میده میتونن کاری کنن که کلا صفحه داشبردو نبینیم !

اون روز هم ک دسترسیمون قطع شد ی هچین اتفاقی افتاد.
تو این چند روز خونده بودم ک عرزشی ها سای..بری دارن ی کارایی میکنن احتمال داره تحت حمله چیزی سرور های مایکروسافت قرار گرفته باشه.
فعلا ک مشکل هنوز حل نشده ولی مراقب باشید ی وقت هارد ریست یا چیزی نکنید.

• Like
Reactions: navid_x360

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
در مورد جمله آخرتون من فکر نمیکنم بقیه بخشهای بازیسنتر بهتر بخش اکس باکس باشه .کلا چندساله بازیسنتر خیلی خلوت شده .علتش معلوم نیست چیه لااقل من نمیدونم‌ و واقعا حیف این‌ انجمن که انقدر روزی قوی بود

اون موقع اعصبانی بودم ی چیزی گفتم از همه عذر میخوام اون زمان را من هم یادمه اصلا بچها تمام شور و نشاط و ماشالله تمام اطلاعاتشون بالا بود(الان هم هست) فکر ب علت مشکلات مم..لکت کسی حال حوصله نداره

-----------------------------

اوه اوه اوضاع بدتر شد

تو این چند سال ندیده بودم ی همچین چیزی!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر