Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اون موقع اعصبانی بودم ی چیزی گفتم از همه عذر میخوام اون زمان را من هم یادمه اصلا بچها تمام شور و نشاط و ماشالله تمام اطلاعاتشون بالا بود(الان هم هست) فکر ب علت مشکلات مم..لکت کسی حال حوصله نداره

-----------------------------

اوه اوه اوضاع بدتر شد

تو این چند سال ندیده بودم ی همچین چیزی!!!!
مشکلات که هست ولی بنظرم بزرگترین علتش این‌هست که این نسل باید اورحینال بزنی و در توان اکثریت نیست.
ساپورت فکر کنم کلافه شدن بستن

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام پارس انلاین بازم بدون dnsکار میکنه
پینگتون تو بازی . بتلفید چنده با پارس انلاین
والا تا اونجا که ما میدونیم تو اکس باکس نمیشه پینگو برای هر بازی جدا گرفت! بجای پینگ‌هم عبارت latacy هست که اونم بصورت کلی کیفیت اتصالو با شبکه لایو اندازه گیری میکنه. حالا منظور شما چیه؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اون روز هم ک دسترسیمون قطع شد ی هچین اتفاقی افتاد.
تو این چند روز خونده بودم ک عرزشی ها سای..بری دارن ی کارایی میکنن احتمال داره تحت حمله چیزی سرور های مایکروسافت قرار گرفته باشه.
فعلا ک مشکل هنوز حل نشده ولی مراقب باشید ی وقت هارد ریست یا چیزی نکنید.
ولی منو یکم‌نگران میکنه اونم از این نظر که دارن رو بخش ساین این تغییراتی میدن که بتونن جلوی دسترسی با dns هم بگیرن و حتی بدتر .
تصور کنید بجای ارور ریجن تصویر کلا سیاه بشه و حتی با ساین اوت هم تصویر بر نگرده . ماکروسافت همین الان نشون داد میتونه این کارو بکنه.

• Like
Reactions: navid_x360

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
ولی منو یکم‌نگران میکنه اونم از این نظر که دارن رو بخش ساین این تغییراتی میدن که بتونن جلوی دسترسی با dns هم بگیرن و حتی بدتر .
تصور کنید بجای ارور ریجن تصویر کلا سیاه بشه و حتی با ساین اوت هم تصویر بر نگرده . ماکروسافت همین الان نشون داد میتونه این کارو بکنه.

امیدوارم این اتفاق نیفته گرنه کارمون تمومه
ولی در این حدم دیگه پست نیستن.

• Like
Reactions: navid_x360 and Bika

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
والا تا اونجا که ما میدونیم تو اکس باکس نمیشه پینگو برای هر بازی جدا گرفت! بجای پینگ‌هم عبارت latacy هست که اونم بصورت کلی کیفیت اتصالو با شبکه لایو اندازه گیری میکنه. حالا منظور شما چیه؟
فقط بتلفیلد می خواستم
td-lte ایرانسل دارم پینگم همیشه رو 170-180

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
امیدوارم این اتفاق نیفته گرنه کارمون تمومه
ولی در این حدم دیگه پست نیستن.
والا بنظرم دیگهازشون هرچیزی بر میاد.پست ترین کار همین بود که دسترسی ایرانو به لایو و استور بستن
فقط بتلفیلد می خواستم
td-lte ایرانسل دارم پینگم همیشه رو 170-180
با این پینگ قید بازی شوترو باید بزنی.خودت میدونی بازی های شوتر چقدر سرعت عمل مهمه. من با پینگ ۱۱۰‌ الی ۱۳۰ تو pubg دشمنو با m416 هم زمان اسپری میکنم ولی وقتی میمیرم میبینم فقط یکم از خون اون رفته در صورتی که اون باید میمرد . حالا با پینگ ۱۷۰احتمالا هیچی از خون حریف کم نمیشه .
بت توصیه میکنم اگه مودمت بی سیم‌هست انقدر جابجاش کنی ک بالاترین سیگنالو بگیری و حدااقل پینگتو به ۱۳۰برسون والی فایده نداره

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
والا بنظرم دیگهازشون هرچیزی بر میاد.پست ترین کار همین بود که دسترسی ایرانو به لایو و استور بستن

با این پینگ قید بازی شوترو باید بزنی.خودت میدونی بازی های شوتر چقدر سرعت عمل مهمه. من با پینگ ۱۱۰‌ الی ۱۳۰ تو pubg دشمنو با m416 هم زمان اسپری میکنم ولی وقتی میمیرم میبینم فقط یکم از خون اون رفته در صورتی که اون باید میمرد . حالا با پینگ ۱۷۰احتمالا هیچی از خون حریف کم نمیشه .
بت توصیه میکنم اگه مودمت بی سیم‌هست انقدر جابجاش کنی ک بالاترین سیگنالو بگیری و حدااقل پینگتو به ۱۳۰برسون والی فایده نداره
با این پینگ تا 20 نفرم میکشم:|:|
ولی بعضی وقتا اعصابم خراب میشه
دیروز واسه خونه پارس انلاین گرفتم بدون dns وصل شد
کلی صحبت کردم پینگم تو بازی تا 102 تا اومد پایین
پشتیبانی می گفت سرویسمخصوص گیم دارن سرورش فرق میکنه

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
با این پینگ تا 20 نفرم میکشم:|:|
ولی بعضی وقتا اعصابم خراب میشه
دیروز واسه خونه پارس انلاین گرفتم بدون dns وصل شد
کلی صحبت کردم پینگم تو بازی تا 102 تا اومد پایین
پشتیبانی می گفت سرویسمخصوص گیم دارن سرورش فرق میکنه
من‌ بازی pubg رو گفتم . بتل که بازی آسونیه نسبت به pubg . پینگ ۱۰۲ خوبه موفق باشید

• Like
Reactions: mirsina1979

Persia13

کاربر سایت
Jun 6, 2011
39
نام
اشکان
خب دامن ما رو هم گرفت. شاد باشید دوستان.
اگه کسی داه حلی پیدا کرد بگه. من که هیچی پیدا نکردم حتی تو این سایت روس ها. (اوکراین هم همین مشکل رو داره انگار)

Bika

کاربر سایت
Jan 25, 2019
12
مشکلی که هست همگانی هست بیشتر مربوط به ایکس باکس لایو البته اگه مودم رو رو حالت IPv4 قرار بدین مشکل ساین اوت شدن مکرر حل میشه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
مشکلی که هست همگانی هست بیشتر مربوط به ایکس باکس لایو البته اگه مودم رو رو حالت IPv4 قرار بدین مشکل ساین اوت شدن مکرر حل میشه

اتفاقا من هم رو این وضعیت همیشه هستم ولی بعضی وقتها بازم ساین اوت میشم، البته بیشتر این ساین اوت ها برمیگرده به isp مثلا پارس آنلاین مشکلی نداره ولی شاتل(ک منم) همیشه اذیت میکنه برا گیم

اره تو تویتر نوشته بود Support اش.

بدبختی یک دوتا نیست از اون ور هم اینترنتمون خیلی اذیت میکنه تو رینبو مدام اون 2 شاخه قرمز میشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Persia13

Bika

کاربر سایت
Jan 25, 2019
12
اتفاقا من هم رو این وضعیت همیشه هستم ولی بعضی وقتها بازم ساین اوت میشم، البته بیشتر این ساین اوت ها برمیگرده به isp مثلا پارس آنلاین مشکلی نداره ولی شاتل(ک منم) همیشه اذیت میکنه برا گیم

بدبختی یک دوتا نیست از اون ور هم اینترنتمون خیلی اذیت میکنه تو رینبو مدام اون 2 شاخه قرمز میشه
بله ولی برای من بعد این کار درست شد یعنی IPv4...من روزی بالای شش هفت ساعت گیم میرم انلاین مشکلی ندآره. . قبلش خیلی اذیت میکرد.. البته فقط ایکس باکس وان دی انس میخواد با ایکس 360 بدون دی ان اس هم راحت وصل میشم و انلاین میرم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mehrdad Bayern

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
یک‌نکته ای من اضافه کنم شاید خیلی از دوستان‌ نمیدونن
Ipv6 تکنولوژیش هنوز وارد ایران نشده.همه isp های عقب مونده ایران ipv4 هستن.
موضوع دوم که انقدر مشکلات برای بازی انلاین ما تو ایران داره موضوع سرعت اپلود و سنت ماست .چرا کلیه isp ها مثلا دانلود ۴۰مگه و اپلود ۴مگ . این چه صیغه ایش هست .ساپورت ماکروسافت هم چندین بار این موضوعو بمن گفته.
موضوع سومم‌ بگم برم خخخ
مودمو خاموش کنید و از نتورک افلاین کنید و بعد مودمو روشن کنید ببینید درست میشه . من تو پست قبلیمم گفتم بدبینم نسبت به این قضیه.فکر کنید اکس باکستون کلا با ساین آوت شدن هم‌تصویرش مشکی باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر