Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
خیر تخفیف نمیگیرید

منظور اون نوشته اینه که اگر یکساله بگیرید هزینه کلی کمتر واستون در میاد

اینطوری بهتون توضیح بدم گد یکماهه 10 دلار هست یکسال 12 هست که اگر هر ماه 10 دلار پول گلد بدید میشه 120 دلار ولی یکساله قیمت اصلیش 60 دلار هست
این نوشته هم همینو میگه ینی اگر یکساله بخرید 60 دلار به نفع شماست
راس میگی اینطوریه
سال پیش برا یک سال 200 دادم الان چطور 600 بدم@-)@-)@-)

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
برو تو تنظیمات مودم و چیز پی انو اونجا وارد کن ببین مشکت حل میشه؟
بعد یک سوال دوست عزیز چرا الکی هزینه واسه ۳۶۰میکنی. روی وان هر ماه دوتا بازیشو مجانی میده و از طرفی ۳۶۰ هک شده .میتونی بازیهاشو ۱۰..۱۲ تومن بخری .من خودم کل بازیهاشو دارم
نه گلد نیازه اون به خاطر اینه که این آخر هفته مایکروسافت مولتی پلیر رو رایگان کرده بود کلا تا اخر امروز هم وقت داره

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
واقعا نمی دونستم خیلی جالبه 3 ماه دیگه اشتراک گلدم تموم میشه حتما تست میکنم
من اگه یه کارت بانکی بزنم به حسابم چطوری میتونم گلد یک ساله با پنجاه درصد تمدید کنم؟
تو صفحه گلد نوشته اگه یک ساله تمدید کنم پنجاه درصد تخفیف داره ولی وقتی یزنم همون 60 دلار نشون میده

2nqth7t.png
بشدت توصیه میکنم‌گلد یک ساله نخری که ضرره.
بهترینش ۳ ماهه هست.
اگه یادت باشه ماه قبل قبل کریسمس اکانت گلد و گیم‌پس ۱دلار بود یادتونه دیگه . من جفتشو گرفتم.
الان ۳ماهه شارژ کردم ۱ماه اضافه داد .گفت اکه ریتیو فعال کنی یک‌ ماه اضافه میده . یعتی ۴ ماه . من ک paypal و .. نداشتم و نزدم . ولی بازم بم ۴ماه داد .این‌اتفاق قبلا هم افتاده. یبار دیگه گلد با تخفیف ۵۰ درصد گرفتم.
گاهی اشتراک گیم‌پس میکیری و برای بازیهاش گلد نمیخوای . اینم هست .راجب گیم پس شک‌نکنید .من pubg و halo بدون گلد انلاین زدم .الکی دوتا اشتراک حروم‌نکنید .
در کل یجورایی اورجینال زدن هم‌حال میده با این همه اشتراک گیم پس و بازیهای رایگان‌ماهانه اگه ماکروسافت اذیت نکنه

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
بشدت توصیه میکنم‌گلد یک ساله نخری که ضرره.
بهترینش ۳ ماهه هست.
اگه یادت باشه ماه قبل قبل کریسمس اکانت گلد و گیم‌پس ۱دلار بود یادتونه دیگه . من جفتشو گرفتم.
الان ۳ماهه شارژ کردم ۱ماه اضافه داد .گفت اکه ریتیو فعال کنی یک‌ ماه اضافه میده . یعتی ۴ ماه . من ک paypal و .. نداشتم و نزدم . ولی بازم بم ۴ماه داد .این‌اتفاق قبلا هم افتاده. یبار دیگه گلد با تخفیف ۵۰ درصد گرفتم.
گاهی اشتراک گیم‌پس میکیری و برای بازیهاش گلد نمیخوای . اینم هست .راجب گیم پس شک‌نکنید .من pubg و halo بدون گلد انلاین زدم .الکی دوتا اشتراک حروم‌نکنید .
در کل یجورایی اورجینال زدن هم‌حال میده با این همه اشتراک گیم پس و بازیهای رایگان‌ماهانه اگه ماکروسافت اذیت نکنه
والا خودمم 6 ماهه گیم پس با 50 درصد تخفیف 30دلار گرفتم خیلی حال داد از وقتی گیم پس دارم دیگه بازی نمیگیرم شاید سالی 2-3 تا دیجیتالی بگیرم
همون سه ماهه میگیرم
شما از چه اینترنتی استفاده میکنین
پینگم بازم نوسان داره دیگه نمیدونم چیکار کنم

Bika

کاربر سایت
Jan 25, 2019
12
اینجوری که متوجه شدم علت عدم دانلود کامل بازیهام مشکل در ریجن ایکس باکس 360 هست چون با چیز شکن بودم موقع خرید بازیها حالا اجازه دانلود کامل نمیده و رو 80 درصد قفل میکنه..موندم برم تو سایت ایکس باکس پروفایلم رو ریجنش رو عوض کنم یا نه گویا فقط یکبار در هر سه ماه میتونی ریجن عوض کنی...میترسم بعضی چیزا به مشکل بخوره یا بر فرض اگه ریجن آلمان یا انگلیس بردارم دیگه خرید دلاری نتونم انجام بدم یا مشکلات دیگه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
خب امروز (وضعیت مایکروسافت اکی هست) مشکل فراتر رفته و هر بازی میرم تو دریافت اطلاعات سیو بازی ها مشکل دارم و عملا تو بازی نمیتونم برم فقط آفلاین
این دیگه از سمت اینور هست
لعنت ب همتون ک فقط اولش خوبین بعد گند میزنین.

• Like
Reactions: Bika

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
خب امروز (وضعیت مایکروسافت اکی هست) مشکل فراتر رفته و هر بازی میرم تو دریافت اطلاعات سیو بازی ها مشکل دارم و عملا تو بازی نمیتونم برم فقط آفلاین
شب برم خونه تست میکنم
اگه اینجوری بخواد اذیت کنه عوض میکنم بازم پی اس میگیرم به حد کافی تو زندگی اعصابمون خراب مشه شبا میایم بشینین 2 ساعت باری میکنیم مشکلات یادمون برم اینم بخواد اینجوری اعصابمون خراب کنه همون بهتر که عوض کنم

• Like
Reactions: MASHIN

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
والا خودمم 6 ماهه گیم پس با 50 درصد تخفیف 30دلار گرفتم خیلی حال داد از وقتی گیم پس دارم دیگه بازی نمیگیرم شاید سالی 2-3 تا دیجیتالی بگیرم
همون سه ماهه میگیرم
شما از چه اینترنتی استفاده میکنین
پینگم بازم نوسان داره دیگه نمیدونم چیکار کنم
این موضوع بستگی به بازی هم داره. من بیشتر pubg بازی میکنم قبلا سرور اروپا داشت خیلی برای ما بهتر بود الان بعد اپدیت مپ وکندی سرور اروپا رو برداشته همش امریکاست .حتی دوستمم که لندن هست اونم میگفت با سرور اروپا براش بهتر بوده .
حالا یک‌بازی استراتژیک‌مثل هیلو چه برای من‌چه برای دوستام که امریکا هستن و مدام‌بازی میکنیم‌ هر دو الی ۳ساعت کانکشن ارور میده وسط بازی . البته بعد اپدیت اخیر بهتر شده
اینارو گفتم که بدونی خیلیاش از خود بازی هست.

تو کدوم بازی مشکل داری و مشکلت چجوریه؟؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوست عزیز مشکلی نیست .چه از طرف ماکروسافت چه اینترنت داخل. ماکروسافت زهر خودشو ریخت که با dns حل شد دیگه ظاهرا کاری نداره . داخل هم که کاری ندارن به بازی . لااقل تا الان اذیت نکردن ‌ پورت ببندن یا فیلتر کنن و ...

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
این موضوع بستگی به بازی هم داره. من بیشتر pubg بازی میکنم قبلا سرور اروپا داشت خیلی برای ما بهتر بود الان بعد اپدیت مپ وکندی سرور اروپا رو برداشته همش امریکاست .حتی دوستمم که لندن هست اونم میگفت با سرور اروپا براش بهتر بوده .
حالا یک‌بازی استراتژیک‌مثل هیلو چه برای من‌چه برای دوستام که امریکا هستن و مدام‌بازی میکنیم‌ هر دو الی ۳ساعت کانکشن ارور میده وسط بازی . البته بعد اپدیت اخیر بهتر شده
اینارو گفتم که بدونی خیلیاش از خود بازی هست.

تو کدوم بازی مشکل داری و مشکلت چجوریه؟؟
battle 1
دیروز تست کردم من هیچ مشکلی با سینک شدن ندارم با پارس انلاینم بدون دی ان اس وصل میشم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ببین برو تو تنظیمات نتورک و دیتیل نتورکتو بنویس .یعنی سرعت latacy و تعداد pocket lost و سرعت اپلود و دانلود .اینا مهمه.
تو بازی چجوری اذیتت میکنه؟
سرعت latacy باید حدااکثر ۱۲۰الی ۱۳۰باشه والی برای شوتر اذیت میکنه. هر چی کمتر بهتر.
پاکت لاست باید صفر باشه حتما! اگه داری باعث دیسکانکت شدن وسط بازی میشه.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
برای من dnsها از کار افتادن همشون . فقط با یکی ساین این میشه ولی سینک نمیشه ! مسیج و ... هم‌کار نمیکنه. وضعیت بقیه چجوریه؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
این مشکل nat type: strict و Double Nat به خاطر این دی ان اسه یا مشکل از منه؟ نت پیشگامان

مشکل از سمت خودت هست برو تو گوگل سرچ کن my ip ببین ip ک گوگل نمایش میده با ip ک داخل مودم داری یکی هست یا نه.

اگه نبود زنگ بزن شرکت و جریان را بگو اینا ip کم آوردن یک ip را بین چند نفر دارن تقسیم میکنن(البته اگر درست بگم)

برای من dnsها از کار افتادن همشون . فقط با یکی ساین این میشه ولی سینک نمیشه ! مسیج و ... هم‌کار نمیکنه. وضعیت بقیه چجوریه؟

دیروز برا من همین وضع بود ک گفتم تا چند مین دیگه دوباره تست میکنم بت میگم

پ.ن: درسته dns ها کار نمیدن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pcgamer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر