raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بالاخره نسخه جدید شبیه ساز Epsxe یعنی نسخه 2 پس از مدتها در سایت رسمی این شبیه ساز برای دانلود قرار گرفت:

ePSXe v2.0.0 Windows

بسیار عالی. آدم روحش شاده میشه وقتی این شبیه سازها آپدیت میشن. :d

رو 10 کار نمیکنه
میگه missing file !!!!

کار میکنه رو 10. من الان امتحان کردم. مشکلی نداره.

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
سلام همگی خسته نباشید.
من یه مشکلی با PSX 1.13 دارم , زمانی که میخوام رو اسکرین کوچیک بازی کنم صدای بازی دچار ایراد میشه حالت قطع وصلی میگیره داخل کات سین
زمانی رو حالت FULL SCREEN میندازم ( Alt+Enter ) صفحه دچار قطع وصلی میشه حالت اینکه صحنه بعدی نشون میده ولی باز هم صحنه های قبلی میشه توش دید داخل کات سین
مشکل کجاست ؟
با epsx میخوام کار کنم نه دسته رو هر کاری میکنم نمی شناسه هم کیبورد !
لطفا پاسخ بدید مشکل کجاست . تشکر

• Like
Reactions: ehsanservat

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام همگی خسته نباشید.
من یه مشکلی با PSX 1.13 دارم , زمانی که میخوام رو اسکرین کوچیک بازی کنم صدای بازی دچار ایراد میشه حالت قطع وصلی میگیره داخل کات سین
زمانی رو حالت FULL SCREEN میندازم ( Alt+Enter ) صفحه دچار قطع وصلی میشه حالت اینکه صحنه بعدی نشون میده ولی باز هم صحنه های قبلی میشه توش دید داخل کات سین
مشکل کجاست ؟
با epsx میخوام کار کنم نه دسته رو هر کاری میکنم نمی شناسه هم کیبورد !
لطفا پاسخ بدید مشکل کجاست . تشکر
چرا با نسخه جدید کار نمیکنی؟ خیلی از مشکلاتش برطرف شده

• Like
Reactions: Venom Matin

AFSORDEH

کاربر سایت
Aug 6, 2012
2
سلام ... %%-

آیا میشه save های نرم افزار شبیه ساز ePSXe رو انتقال داد؟

یعنی اینکه میشه ذخیره هایی که از بازی ها انجام دادیم رو یه شکلی ذخیره کنیم که بشه اونا رو به یه سیستم دیگه انتقال داد یا اگه ویندوز عوض کردیم دوباره ازشون استفاده کنیم؟

• Like
Reactions: ehsanservat

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام ... %%-

آیا میشه save های نرم افزار شبیه ساز ePSXe رو انتقال داد؟

یعنی اینکه میشه ذخیره هایی که از بازی ها انجام دادیم رو یه شکلی ذخیره کنیم که بشه اونا رو به یه سیستم دیگه انتقال داد یا اگه ویندوز عوض کردیم دوباره ازشون استفاده کنیم؟

بله میشه. به گمونم اگه محتویات 2 فولدر زیر رو انتقال بدی, میشه:

memcards
sstates

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
برا این شبیه ساز یا شبیه ساز دیگه بازی ps1 اجرا میکنه دنبال آموزش یا پچ و ....... هستم که بشه بازیا ps1 مثلا crash
به بالاترین حد کیفیت - گرافیک و ......... رسوند و اجرا کرد
بازی فول اچ دی بشه - پچ تکسچر هم هست برا بازیا ps1 و ...........؟

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
من همه این هارو خوندم حالا لاتین نوشتن توی پست اول خب برای خیلیا که حوصله ندارن سخته بعدم هرچی ورژن بود اینجارو من دان کردم و همش هم ارور بایوس و هزارتا چیز دیگه میداد و به این نتیجه رسیدم که همون ورژن 1.13 خودمو که دارم همه چیزم اجرا میکنه ولی یه مشکلی که داره اینکه گیم شارکو اجرا نمیکنه فقط
موفق باشید

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
دوستان من به تازگی این امولاتورو گرفتم که البته نسخه 1.7 هست. دو تا گیم یکی Tomba و یکی Tarzan رو باهاش اجرا کردم. تومبا هیچ مشکلی نداره و عالی اجرا میشه اما تارزان بجز بار اول که همه چی اوکی بود صدا و گرافیکش ریخته به هم. روی بعضی صفحاتم فریز میکنه مگر اینکه سریع ردش کنم، مثلا سیو اصلا نمیشه زد!
مشکل از کجاست؟

ممنون میشم کمک کنید. :Rose:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان من به تازگی این امولاتورو گرفتم که البته نسخه 1.7 هست. دو تا گیم یکی Tomba و یکی Tarzan رو باهاش اجرا کردم. تومبا هیچ مشکلی نداره و عالی اجرا میشه اما تارزان بجز بار اول که همه چی اوکی بود صدا و گرافیکش ریخته به هم. روی بعضی صفحاتم فریز میکنه مگر اینکه سریع ردش کنم، مثلا سیو اصلا نمیشه زد!
مشکل از کجاست؟

ممنون میشم کمک کنید. :Rose:

ورژن 2.0.5 رو بگیر:
Welcome to the official ePSXe website

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر