Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
دوستان کسی نظری نداره؟؟
لول من 16 هست ، ممکنه لول تاثیر رو matchmaking داشته باشه ؟؟
منم این مشکلو داشتم. نمیدونم چرا. همه آیتم های آنلاین رو هم استفاده میکنم جهت سامن شدن بقیه و محیط‌ رو هم میگردم که شاید علامتش جای دیگری ظاهر بشه که افاقه نمیکنه

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
797
نام
behrooz
منم این مشکلو داشتم. نمیدونم چرا. همه آیتم های آنلاین رو هم استفاده میکنم جهت سامن شدن بقیه و محیط‌ رو هم میگردم که شاید علامتش جای دیگری ظاهر بشه که افاقه نمیکنه

اینترنتی که استفاده میکنی چی هست؟؟؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
Ruins Greatsword آخره بازی باسه باس های سریع اذیت می کنه.
آره کلا سریع نیست ولی با توجه به یونیک‌اسکیل خفنی که داره و رنج زیادی که پوشش میده، میشه با تایمینگ و فاصله درست ازش جواب خیلی خوب گرفت.
ضمنا این جزء Colossal Swords هست که در آپدیت 1.04 سرعت اجرای اسکیل و ریکاوریشون سریعتر شده.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,741
View attachment 252516

این بده واقعا ... اینا با هر پچ این باس‌فایت رو سخت‌تر کردن! خب الان خیلی فرقه بین کسی که با پچ 1.02 بازی رو تموم کرده با کسی که 1.04 تموم کرده!
منصفانه نیست ...
کلا نگاه میکنن مردم با چی حال میکنن ، بعد تضعیفش میکنن
خیلی اینکانتیشن قویی بود انصافا ، کاری هم نداشت جلوش کی هست

• Like
Reactions: Syamak88088

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
سلام دوستان
یک سوال آنلاین بازی برای من هیچ ساینی روی زمین نیست
تمام آیتم ها و مواردی هم که لازمه رو دارم مثل finger remedy و furled finger
چه خودم ساین بزارم یا دنبال ساین دیگران باشم هیچ خبری نیست
ممکنه مشکل از اینترنتم باشه؟؟
سلام
تو تنظیمات بازی اینارو رعایت کن شاید مشکلت حل شد.و یه نکته دیگه اینکه پیام دیگران رو میتونی رو زمین ببینی؟
اگه ببینی اوکیه و این تنظیماتی که تو تصویر فرستادم رو انجام بدی نباید مشکل داشته باشی.کلا یکم اینترنت مشکل داره و سخت پیدا میکنه ولی پیدا میکنه
یه چیزیم که من خودم تجربه کردم اینه که به محض ورود به بازی یا یه لوکیشن پیام ساین نفرس اینطوری پیدا نمیکنه.یکی دو دقیقه صبر کن پیام دیگران رو زمین ظاهر بشه یا علامتای قرمز مردن دیگران رو زمین ظاهر بشه بعد پیام بدهView attachment 31_1-1-768x430.webp

fabdesign

کاربر سایت
Apr 20, 2022
7
سلام.چرا بعد از کشتن ریِیس و حتی سربازها هر وقت میمیرم یا بازی رو دوباره اجرا میکنم باز هم همشون سر جاشون هستن؟!!مخصوصا رییس.تو حالت انلاین بازی نمیکنم و بازی کرک هست.PC

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
View attachment 252516

این بده واقعا ... اینا با هر پچ این باس‌فایت رو سخت‌تر کردن! خب الان خیلی فرقه بین کسی که با پچ 1.02 بازی رو تموم کرده با کسی که 1.04 تموم کرده!
منصفانه نیست ...
بنظرم منطقیه هرچی میگذره کلی بیلدای مختلف رو دستکاری کنن و بالانس ترش کنن فک نکنم هدفشون الکی سخت کردن باشه، چون یک سری ترفندا واسه یک سری باسا هست که زیادی دیگه خوب جواب میده و الکی باسه میترکه، اینطرف یارو فلان Incantation میزنه دو سوت باسه به فاج میره بعد یکی دیگه که کلا بیلد 180 درجه متفاوت داره باید سوراخ شه تا اون باسو بزنه بنظرم این نامنصفانه تره.
از این نظر هم خیلی به بازیای آنلاین شباهت داره بنظرم، یک سری چیزا تا بازی منتشر نشه معلوم نمیشه چقد آنبالانسه، چون اینقد دست پلیر تو ساخت بیلد بازه که اصلا از دست سازنده خارجه همه این ترکیبات و بیلدای مختلف رو روی تک تک باسا تست کنه ببینه کدوم زیادی ضعیفه و کدوم زیادی قوی، تازه وقتی که 10 میلیون پلیر میریزن تو بازی معلوم میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر