Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
در مورد سلاح:
Smithing Stone ها رو که می تونی بعد از یک مدتی به تعداد نامحدود بخری. فقط یکیش رو نمی شه به تعداد نامحدود خرید که آخریشه.
Ashes of War ها هم که می تونی روی هر سلاحی می خوای بزاری و برداری.
در نتیجه برای آپگرید سلاح متریالی نیست که بگی لوت کردم و استفادش کردم و تموم شد رفت دیگه ازش نیست.
آقا متریالِ آپگرید ashe ها رو می شه همشون رو خرید؟ من الان واسه لول 7 کردن یه ashe پیدا نمی کنم متریالشو

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
آخه تو blood borne یه سنگی بود به اسم جم راک 10 فکر کنم ، از اون یدونه بیشتر نبود یعنی فقط یه سلاح رو میتونستی لول مکس کنی
البته فکر کنم یدونه هم میتونستی بخری ولی در کل کمیاب بود واسه همین گفتم

از اونا نزدیک 18-19 تا هست برای لول مکس کردن ! در نتیجه نگران نباشین.

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
آقا متریالِ آپگرید ashe ها رو می شه همشون رو خرید؟ من الان واسه لول 7 کردن یه ashe پیدا نمی کنم متریالشو
از این لینک استفاده کن
تا لول 9 رو میشه خرید اما باید bell bearingش رو پیدا کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: jdepp

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
آخه تو blood borne یه سنگی بود به اسم جم راک 10 فکر کنم ، از اون یدونه بیشتر نبود یعنی فقط یه سلاح رو میتونستی لول مکس کنی
2 نوع آپگرید متریال هست برای 2 نوع سلاح. یکی dragon smithing stone که 13 تا ازش هست یکی مدل somber که هشتا ازش هست

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
مشکل سولزبورن‌های قبلی دقیقا همین بودن که وقتی یه سلاح رو مکس میکردی یا تا حد زیادی میبردی بالا دیگه متریال برای سلاح‌های دیگه نبود. که این مخالف تنوعه و آزادی عمله. اما اینجا میتونی به جز متریال آخر رو که اونم به تعداد زیاد موجوده بقیه رو بخری با انجام یه سری کارا.

در نتیجه هر سلاحی رو از قیافه ش خوشت اومد بهت پیشنهاد شد یا هر چی برو تستش کن و هر کدوم رو لذت بردی استفاده کن نگران متریال هم نباش.

یعنی ابوالفضل پورعرب و فریبرز عرب‌نیا بود هر سری Lore میخوندم این گادفری، گادوین، گادریک.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این walking mausoleum ـا (همین قلعه های چهار پا که راه میرن) چرا فقط اولی پایین سمت چپ Weeping Peninsula برام کار کرد؟ یک ریممبرنس اونجا دپلیکیت کردم بقیه این Walking mausoleum ـا هر کدوم میرم داخلش هیچی واسه انتخاب وجود نداره! اونا قضیشون فرق داره یا باگی چیزیه؟

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
820
نام
سید محمد حسین
این walking mausoleum ـا (همین قلعه های چهار پا که راه میرن) چرا فقط اولی پایین سمت چپ Weeping Peninsula برام کار کرد؟ یک ریممبرنس اونجا دپلیکیت کردم بقیه این Walking mausoleum ـا هر کدوم میرم داخلش هیچی واسه انتخاب وجود نداره! اونا قضیشون فرق داره یا باگی چیزیه؟
اونایی که زنگوله دارن فقط داپلیکیت میکنن

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
اونها فقط ریممبرنس های خاصی رو دوتا میکنن

Walking Mausoleum | Elden Ring Wiki

• Like
Reactions: majidred2011

The Witcher

کاربر سایت
Nov 8, 2014
67
سلام بر عزیزان جان
عرضم به حضورتون که من بازی رو امروز گرفتم و شب با نت شبانه دانلود میکنم
سوال اینه که به غیر از جادو چه کلاسی رو پیشنهاد میدید که قوی بشه؟ کلا جادو رو نیستم من خودم نظرم رو ساموراییه:-?
و چه سلاحی ارزش داره تمام متریالم رو روش خالی کنم(شاید با خودتون بگید تو اول بازی رو شروع کن بعد :D )
ولی من رو متریال خیلی حساسم و خسیس،اصلا استفاده نمیکنم تا اینکه بازی تموم شد:)):D
بیشتر وسواسم از اینه که یه آیتم کمیاب رو حروم کنم و بذارم رو یه سلاح آشغال واسه همین اصلا استفاده نمیکنم ازش=)):)):D
ولی اینبار گفتم یه مشورتی بگیرم بعد با خیال راحت همونو قوی کنم:D
محبوب‌ترین کلاس‌ها تا اینجا Astrologer و Vagabond و Samurai هستن. فکر کنم در این بین Vagabond تجربه سخت‌تری رو رقم بزنه. Astrologer قبل از پچ جدید گویا می‌تونست یه بیلد بسیار قوی داشته باشه ولی الان تا جایی که خبر دارم، شاید یکم درخشش کم‌تری نسبت به قبل داشته باشه. خودم بازی رو دیروز با کلاس سامورایی شروع کردم و ازش راضیم، اگه به سامورایی‌ها علاقه داشته باشی که دیگه اصلاً بهش شک نکن. سِت لباسش هم واقعاً زیباس و از همون ابتدا هم یه شمشیر حق همراهشه که جدا از ظاهرش خیلی کاریه.

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
هرکدوم از دمیگاد ها رو که بکشی و ریممبرنس باس رو بگیری، این قلعه های چهار اونا رو دپلکیت میکنه،
چون برا هر ریممبرنس دو تا ایتم ( جادو و سلاح) عالی هست برا معاوضه با اون پیره
با این کار با کشتن هر دمیگاد و دپلکیت کردن ریممبرنس، میتونی هر دو ایتم رو برداری

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,441
نام
مسلم
فکر کنم ورژن آپدیت شده نگرفتی، چون طبق ویکی باید بتونی هفت بار انجامش بدی و کاری به اینکه زنگ روشون باشه یا نه نداره ولی برای ورژن اولیه یه باگی هست که یکبار انجام میدی بقیه رو غیرفعال میکنه.
منم دو بار انجامش دادم ولی بار سوم بازی باگ پیدا کرد و برام فعال نشد.

• Like
Reactions: majidred2011

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
خیلی ساده بگم، کلا تو بازی 7 تا از این چهار پاها هست، دوتاشون که خیلی به هم نزدیک هستند ( در نزدیکی Liurnia of the Lakes) ولی هر remembrance باشه رو نمیشه کپی کنند ازش. 5 تای دیگه اکی هستند این دوتا فقط اونایی که طرف فکر کنم Demigod نباشه رو میشه کپی کنند (مثلا General Radan یا godrick the grafted تو این دوتا قابل استفاده نیستند)
اگر اشتباه نکنم کلا هم تو بازی 15 باس وجود داره که میشه ازشون سلاح های مختلفی بدست آورد.

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
283
یه سوال داشتم از اساتید اقا من یه شیلد با اسکیل دارم تو دست چپ و یه شمشیر با اسکیل دارم تو دست راست ولی اسکیل شیلد رو میتونم استفاده کنم اسکیل شمشیرو چطوری میتونم استفاده کنم؟

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
یه سوال داشتم از اساتید اقا من یه شیلد با اسکیل دارم تو دست چپ و یه شمشیر با اسکیل دارم تو دست راست ولی اسکیل شیلد رو میتونم استفاده کنم اسکیل شمشیرو چطوری میتونم استفاده کنم؟
باید سلاح رو two-hand بگیری دستت تا بتونی ازش استفاده کنی. یا اینکه شیلد رو برای یه لحظه جمع کنی بعد که از اسکیل سلاح استفاده کردی دوباره شیلد رو بگیری دستت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر