Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
شما اگر اول بازی هستی بیخیال شو
چون حتی اگر واست دراپ کنن سلاح رو نمیتونی استفاده کنی
چون دست کم باید Int و Fai روی لول 24 باشه
که حالا حالاها به این لول نمیتونی برسونی
یه ساعته و با یه سلاح که نمیشه قوی شد و باس ها رو شخم زد
هم راه و روش مبارزه رو باید وارد شی با گذر زمان و هم طبیعتا به مرور کرکترت رو لول اپ کنی
چرا حاجی ymfah چهل و پنج دقیقه ای رفت یه دراگ تو Calid زد 90000 تا رونز گرفت بعد رفت شمیشرو برداشت استت ها رو لول کرد شد op af :D

• Like
Reactions: Natural Killer

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
چرا حاجی ymfah چهل و پنج دقیقه ای رفت یه دراگ تو Calid زد 90000 تا رونز گرفت بعد رفت شمیشرو برداشت استت ها رو لول کرد شد op af :D

50 هزارتا خودش میده ، 25 هزارتا بقیه دراگون ها که سرش میمیرن به مرگش ، اگر فینگر زده باشین میشه نزدیک 90-100 هزارتا ! در کل فقط زدنش طول میکشه.حتما یه چیزی ببرین که blood loss داشته باشه وگرنه تا 1 ساعتم ممکنه طول بکشه زدنش.

• Like
Reactions: Natural Killer

shahrouztk

کاربر سایت
Oct 16, 2014
128
نام
Shahrouz
داداش من با این بازیها بزرگ شدم شما کامل داری مثل یه تازه وارد توضیح میدی دارک سولز ۳ بالای ۱۵۰ ساعت دارک ۲ بالای ۷۰ ساعت ریمستر شماره یک همین الان رو سیستم دارم بلاد بورن بالای ۱۰۰ ساعت به خاطر دیمنز سولز ps5 گرفتم سکیرو و نیو هر دو شماره کلا گفتم بازی نسبت به شماره قبلی ها یه ذره گمراه کننده تره
خوبه خودم گفتم اولين بارمه دارم بازي ميكنم شما كلاً با خودتم دعوا و مشكل داري مثل اينكه اصلا شما خداي دارك سولز مشكل از منه كه الكي وقت گزاشتم توضيح دادم

• Like
Reactions: Syamak88088

shahrouztk

کاربر سایت
Oct 16, 2014
128
نام
Shahrouz
دوستان برای یک تازه وارد چه نصیحتی دارید ؟ دفعه اول هست دارم این سبک رو شروع میکنم.
کلاس پیشنهادی تون چی هست ؟ قیافه و استایل حرف اول رو میزنه برام :D
بعد نکته ای چیزی هست انجام بدم ؟
شما به نظرم اول با walkthrough ويديو هاي cowboy برو جلو از رو يوتيوب تقريبا چند ساعت بري جلو بازي دستت مياد چي به چيه
بزار يه ويژن كلي بهت بدم چون خودمم اولين بار باري هاي ميازاكي و انجام ميدم واسم سخت بود ولي فك كنم حرف منو راحت متوجه شي
اين بازي مراحلش يا اصطلاحاً كوست هاتو npc ها بهت ميدن پس با توجه به مپ بزرگ بايدم گيج بشي زبان تقريباً متوسطي هم ميخواد
بازي بر پايه ي فارم هستش
يعني اگه همين الان بري سواغ مراحل اصلي سخته كه بتوني رد كني
پس اول فارم كن
حالا فارم تو اين بازي چجوريه ؟
اين طوري نيست هي بري بزني پول بازيو بگيري لول آپ كني ، نه .
اول بتيد كلاستو مشخص كني
دور زن (مجيك)
نزديك زن (mellee)
يا جفتش
با تناسب به كلاست بايد اسلحه انتخاب كني
خب هر اسلحه دو تا مشخصه داره كه بهت ميگه اين مشخصه هاي كاراكترتو آپ كني من قوي تر ميشم
حتي خود اسلحه ها هم بايد آپ كني
حالا چجوري فارم كني و اسلحه پيدا كني
ببين به طور كلي مناطق بازي لول بندي شدن
بايد از لول هاي پايين و تونل ها شروع كني كه هر كدومشون ميني باس هاي خدشون و دارن و آيتم ها و اسلحه هاي جذابي ميدن كه با اين آيتم ها و منابعي كه از رو زمين و اينا بر ميداري خودتو با توجه به پيش نياز هاي اسلحه و كلاس بازيت آپ ميكني
مثلا من ٥٠ ساعت تايم بازيم بود تازه رفتم سراغ باس اصلي اول به نام گادريك
كه يكبار هم نمردم كلاً ٥ يا ٦ تا ضربه شد مرد
تا الان هم رو هيچ باسي بيشتر از يك بار نمردم
كلاسم هم ميلي هستش و مجيك ندارم سامورايي و كاتانا 😂
حالا من خودم نميفهمم كجا بايد برم چون تو مناطق شناسي بازي هاي مياراكي گوزم كلاً
اما معمولا از رو يوتيوب ميرم جلو پله پله
يعني منطقه به منطقه الان جنوب نقشه و تقريبا كامل كردم
حالا باز سوالي داشتي بپرس راهنماييت كنم
خودمم اولين بار اين مدل بازي هارو ميكنم
اميدوارم مفيد باشه

• Like
Reactions: XMohsen

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
همون دراگونی که میگیو هر کسی نمیتونه به راحتی با لول ابتدایی بزنه

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
malenia... یعنی سخت ترین باسی که تو زندگیم زدم این بود. راحت 30-35 بار مردم. تازه لولم هم پایین نبود حدود 110 هستم. دفعه آخر که مرد قشنگ ضربان قلبم رو 120-130 بود از استرس. خیلی حال داد \m/

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,395
نام
مسلم
در تلاش برای آنلاک کردن کامل نقشه، خیلی اتفاقی با شبح گادفری مواجه شدم و با اینکه اصلا نمیخواستم الان باهاش بجنگم ولی به خاطر سیصد هزار تا روین که داخل جیبم بود مجبور شدم بکشمش. امیدوار داستان npc ها قفل نشده باشه :D

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
منم همین مشکل رو دارم
راه حلی نیست ؟

ویرایش : مشکل رو پیدا کردم :D

اگر مثل من DODI (Corepack) رو گرفتید و v.1.01 روی فایل خود بازی هست:
اپدیت 1.02 رو جدا دانلود کنید و تو این مسیر DODI-Repacks\ELDEN RING بریزید و فایل پچ رو اجرا کنید.
(دقت کنید تو فولدر Game نباید بریزید قبل اون باید بریزید، جایی که بقیه فولدر ها هم هستند
عزیز برای شما هم مشکل عدم شناسایی دسته بازی وجود داره ؟ راهی نداره دسته رو به بازی بشناسونیم

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
ez invade :D
رادان هم با همین مجیک 4 بار بزنین میمیره:))
اسپل های دراگون ها هم با Arcane بیشتر قوی میشه اگه نمیدونستین بعضیا میگفتن arcane چیه بدرد نمیخوره و همینطور bleed

View attachment ELDEN RING™_20220310005309 (1).mp4

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
عزیز برای شما هم مشکل عدم شناسایی دسته بازی وجود داره ؟ راهی نداره دسته رو به بازی بشناسونیم
من خودم به یه مشکل دیگه خوردم :D هنوز نتونستم بازی کنم به خاطر همین راه حل شخصی ندارم ولی صفحات قبل بچه ها توضیح دادن، تایپیک Elden ring کنسول ها هم تک و توک پست دیده بودم بچه ها راه حل دادن اونجا رو هم ببین.

اگر اون نشد این هم هست :
1) وارد قسمت setting برنامه بشین و تیک hide ds4 controller رو بزنین چک کنین تو بازی اگر اوکی نشد، مرحله 2 رو هم انجام بدین.

2) بخش task manager رو باز کنین وارد تب services بشین و NvContainerLocalSystem رو stop کنین و مشکلتون حل میشه.
منبع دانلودها

نمیدونم دقیقا مشکل چی هست ولی با استیم یا SCP tool شاید بتونی مشکل رو حل کنی. خود Community استیم هم بگرد اگر مشکل خیلی جدی باشه احتمالا یکی یه فایلی/راهنمایی چیزی گفته باشه.
از همه ی اینا ساده تر یه روش هست که معمولا جواب میده : شما اصلا دسته رو وصل نکن، برو تو منوی بازی بعد تو منو دسته رو وصل کن به کامپیوتر ( یا اینکه تو خود بازی دسته رو وصل کن).

--------

قبل اینکه پچ های 1.02 و 1.03 رو بریزم بازی راحت اجرا میشد و هیچ مشکلی نداشت ولی بعد ریختن این ها موقعی که بازی رو اجرا میکنم توی صفحه سفید گیر میکنه نه هنگ میکنه نه از پردازنده استفاده میکنه همینطوری میمونه و موس رو میشه چرخوند.
از اونجایی هم که بعد نصب این دوتا بازی رو اجرا کردم نمیدونم مشکل از کدوم هست.
اگر کسی راه حل داره ممنون میشم راهنمایی کنه قبل اینکه برای بار سوم بزنم نصب بشه ...

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
منطقه ای که این سلاح هست میشه از اوایل بازی رفت ؟ من راهشو پیدا نکردم
از همون لحظه شروع بازی و به محض گرفتن اسبت میتونی این شمشیرو بگیری. برای لول آپ کردن هم روشای زیادی هست. میتونی فارم کنی یا اینکه همون اژدهایی که توی Caelid هست رو بزنی :D

Syamak88088

کاربر سایت
Oct 15, 2020
158
ez invade :D
رادان هم با همین مجیک 4 بار بزنین میمیره:))
اسپل های دراگون ها هم با Arcane بیشتر قوی میشه اگه نمیدونستین بعضیا میگفتن arcane چیه بدرد نمیخوره و همینطور bleed

View attachment 248347
این bleed چیه ؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر