Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
اون پشه گنده ها رو پس چی میگی ~X(هرچی میری سمتشون ولی بهشون نمیرسی
اره پشه ها سرکار میزارن ادمو، ایتمی هم که دراپ میکنن برا کرفتینگ زیاد لازم میشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Syamak88088

کاربر سایت
Oct 15, 2020
158
اره پشه ها سرکار میزارن ادمو، ایتمی هم که دراپ میکنن برا کرفتینگ زیاد لازم میشه

برای کواپ و پی وی پی محدودیت لول اپ داره این بازی؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,533
خب با 1 روز خورده ای تاخیر بخاطر خونه تکونی بازی رو تموم کردم ( دور اول )
خیلی خوب بود . کلا یه Ultimate Dark Souls بود .
به بازی 9 میدم و فقط و فقط و فقط 1 نمره درجا کم میکنم بخاطر گرافیک فنی پایین بازی که هیچ جای دفاعی حتی برای منی که از Demons Souls PS3 شروع کردم نداره

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
دوستانی که لول بالا هستن، بهترین شمشیر برا str کدومه، من الان یه شمشیری دارم که attribute str B هست، خوبه ولی به نظرم بهترش هم باید باشه، لول 10 کردمش و با هر لول آپ str حدودا 3 تذ دمیجش بیشتر میشه

Ruins Greatsword آپگردش کنی S میده 50 تا str میخواد 16 تا int . خوده Greatsword هم آپگرید کنی A میشه. این دوتا Colossal Sword هستن شمشیر های کوچیکتر رو نمیدونم.

آخرین ویرایش:

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
این باس Valiant Gargoyle تا الان برام رو اعصاب‌ترین و مزخرف‌ترین باس بازی بوده
رسما باعث شده دو ساعت کل فرام‌سافتور و میازاکی رو مورد عنایت قرار بدم:|:D
انقد رو اعصابم رفته که دلم نمیاد فعلا ولش کنم بعدا بیام سراغش، باید همین الان شکستش بدم

• Like
Reactions: mikami.pro

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,331
نام
arash
بازی چند ساعت گیم پلی خالص دارد ؟؟
بازی خیلی طولانیه :D من الان ۵۰ ساعت بازی کردم اما فک کنم کلا ۶ ۷ تا اچیومنت گرفتم. راحت بالا ۱۰۰ ساعت گیم پلی داره. البته منم خیلی کند بازی میکنم و سانت به سانت map رو چک میکنم:D

یه توضیحی هم برای کسایی که میخوان تازه بازیو شروع کنن در‌مورد class و بیلدشون(اسپویل خاصی نیست اما باز میزارمش داخل اسپویلر)
من همیشه اولین بار رو melee میرم و class ای رو برمی دارم که هم dex و str اش بالا باشه (vagabond رو برداشتم) بعد با توجه به چیزایی که پیدا میکنم یا str میرم یا dex یا quality... این بار اول بازی یه greataxe پیدا کردم که str عه و رفتم برای melee str build... اما این بازی بر خلاف دارک سولز های قبلی مخصوصا ds3، بیلد های dex خیلی از str بهتره:D من بعد از اینکه respec کردم متوجه شدم... توصیه ام برا هر کسی که میخواد تازه بازیو شروع کنه و melee بازی کنه، اینه که dex رو لول اپ کنه و کلس سامورایی رو برای dex یا quality انتخاب کنه:D str زیاد جالب نیست این بازی(البته در حال حاضر)
بیلد های str بیشتر stagger دارن و بیلد های dex بیشتر bleed... تا اینجا که من بازی کردم bleed خیلییی بهتره

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
204
نام
Ali
یکی از زیباترین مکانهای بازی الان چند روز اینجا موندگارم دوست هم ندارم بی خیالش بشم:x

تا الان خفنترین شمشیرها رو پیدا کردم ولی نمی دونم چرا عاشق این شمشیر شدم نمی تونم ازش دل بکنم :D

آقا لوکیشن اون شمشیر رو میدی؟ :D

• Like
Reactions: AmirPXP

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
یکی از زیباترین مکانهای بازی الان چند روز اینجا موندگارم دوست هم ندارم بی خیالش بشم:x

تا الان خفنترین شمشیرها رو پیدا کردم ولی نمی دونم چرا عاشق این شمشیر شدم نمی تونم ازش دل بکنم :D

منم با همین میرم خدا روشکر هم دمیج فیزیکالش خوبه هم مجیک خوب میزنه. مهم تر اینکه سبکه

• Like
Reactions: AmirPXP

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام و درود
دوستان تو انلاین اگه جوین کسی بشیم، تعداد فلاکس ها و جون کاراکترمون رو کمتر میکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر