Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
اشتباه کردی
در نسخه کنسولی ps5 بهترین فریم رو میده و از همه بهتره درسته 60 ثابت نیست ولی ارزشش رو داره
حتی نسخه pc که من میرم در یک دهم ثانیه میشه 48 فریم و بلافاصله بر میگرده 60
باری های این استدیو از لحاظ فنی اقتضاح اند باید قبول کنید.
چرا اشتباه؟ بازی از نظر ظاهری واقعا فرق محسوسی نداره بین دو نسخه به غیر چمن‌های بعضی مناطق. فریم هم رو ورژن 4 بهتره. از فریم دراپ وسط باس فایت و نبردهای روی اسب ترسیدم حقیقتش! :D

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
596
نام
Ramin
چرا اشتباه؟ بازی از نظر ظاهری واقعا فرق محسوسی نداره بین دو نسخه به غیر چمن‌های بعضی مناطق. فریم هم رو ورژن 4 بهتره. از فریم دراپ وسط باس فایت و نبردهای روی اسب ترسیدم حقیقتش! :D
خیلی فرق داره مقایسه کنید تا بفهمید

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,029
شروع این بازی از شروع سکیرو خیلی سخت تره به نظر من. در مورد ادامش هنوز نظری ندارم چون سکیرو میرفتی جلو خیلی سخ تر میشد. ولی در مورد این بازی هنوز این حسو ندارم بعد حدود 20 ساعت به نظرم درجه سختی تغریبا تا اینجا یکنواخت بوده.
des هم که همونطور که دوستان اشاره کردن از همه آسون تره.

-----------

کس دیگه ای هم این حس بهش دست داده که مپ بازی به طرز عجیبی بزرگه؟
اصلا فکر نمیکردم مپ تو این ابعاد باشه
دقیقا من تو 10 15 ساعت اول فک کردم بیشتر مپو دیدم چون خیلی میگشتم ولی دیدم نه هنو نصف این جهان هم ندیدم خیلی بزرگه و هر سوراخ سمبه ای یه چیزی داره.

بالاخره ست کلاس Enchanted knight که تو نتورک تست بود رو پیدا کردم الان فشن سولزم تکمیله :D

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
دقیقا من تو 10 15 ساعت اول فک کردم بیشتر مپو دیدم چون خیلی میگشتم ولی دیدم نه هنو نصف این جهان هم ندیدم خیلی بزرگه و هر سوراخ سمبه ای یه چیزی داره.

بالاخره ست کلاس Enchanted knight که تو نتورک تست بود رو پیدا کردم الان فشن سولزم تکمیله :D
یه لوکیشن بده به این بنده حقیر واسه ست knight😅

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
دوستان این بازی سخت تره یا demons soulsremake یا sekiro؟ برای اولین تجربه کدوم مناسب تره
تو همون سطح دیمنز سولز و دارکسولها هست درجه سختی،
البته تو این بازی دستت خیلی بازه میتونی بازی رو راحت کنی، مثلا اسب باعث میشه که مبارزات راحت تر بشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: KingMOE

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
easy-anticheat دقیقه اخری به بازی اضافه شده و یک میزان زیادی از مشکل برای این EAC هست
یسریا انگار کلا بخاطر EAC نتونستن بازیو لانچ کنن
هرجور حساب کنی پورت خیلی افتضاحی هست برای pc... حیف این بازی که اینجور پورت شده

من امروز cpu ام رو با throttle stop فرکانس همه هسته هاشو بردم رو ۵ گیگاهرتز، باز استاتر کمتر شد
حالا دوستان هم امتحان کنن

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,668
نام
Moein
photo_2022-02-27_16-44-33.jpg photo_2022-02-27_22-25-30.jpg
باس دومو زدم، glintstone key رو هم پیدا کردم فقط حیف سر درد و چشم درد دیگه نذاشت ببینم ادامه ی مسیر چیه :))
طراحی دنیای بازی شدیدا منو یاد والهایم میندازه، اونم هر چی میرفتی جلو تکراری نمیشد و هی بیشتر سوپرایز میشدی

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
View attachment 246572View attachment 246573
باس دومو زدم، glintstone key رو هم پیدا کردم فقط حیف سر درد و چشم درد دیگه نذاشت ببینم ادامه ی مسیر چیه :))
طراحی دنیای بازی شدیدا منو یاد والهایم میندازه، اونم هر چی میرفتی جلو تکراری نمیشد و هی بیشتر سوپرایز میشدی
دوست عزیز لطفا بندازش تو اسپویل 😤😒😒😒

• Poker Face
Reactions: GTA San Andreas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر