Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام.

من کلا پی سی باز هستم و با توجه به کمبود وقتی که دارم، کلا هفته ای ۱۰ ساعت نهایت برسم بازی کنم.

من هیچ کدوم از بازی های فرام سافت ور رو بازی نکردم.

دوستان میازاکی باز، چه ترتیبی برای ورود به ذهن میازاکی رو به من پیشنهاد می دید.

الان تقریبا بی بازی هستم. ببخشید که این پست رو اینجا گذاشتم.

یا علی...

• Like
Reactions: AmirPXP

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
دوستان سولز بورن باز خفن یک سوال ، من تا حالا بازی های میازاکی رو کوآپ بازی نکردم ، میخواستم بدونم اگه کوآپ بازی کنیم تجربه بازی خراب نمیشه ؟ :D
مثلا بلادبورن رو .
فقط بازی تا حدودی راحت تر میشه ?

• Like
Reactions: Arshiixx

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
گرافیکش واقعا بد بود،افت فریم هم داشت
روی کنسول اای نسل قبل احتمالا بزور ۲۰ فریم بده
بیشتر بازی کپی کارهای قبلی فرام سافتور بود،فقط اسب جدید بود
انتظارم از گرافیک خیلی بیشتر،مثل هیلو اینفینیت ناامید شدم

• Like
Reactions: STORMRAGE

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
سلام.

من کلا پی سی باز هستم و با توجه به کمبود وقتی که دارم، کلا هفته ای ۱۰ ساعت نهایت برسم بازی کنم.

یا علی...
دارک سولز۳ رو اول بازی کن،اگه خوشت اومد بقیه نسخه هاشو برو

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
گرافیکش واقعا بد بود،افت فریم هم داشت
روی کنسول اای نسل قبل احتمالا بزور ۲۰ فریم بده
بیشتر بازی کپی کارهای قبلی فرام سافتور بود،فقط اسب جدید بود
انتظارم از گرافیک خیلی بیشتر،مثل هیلو اینفینیت ناامید شدم
شما چون demon souls رو دیدی این حرفو میزنی و این که این بازی کاملا بین نسلیه
کارنامه میازاکی ثابت کرده همه چیز گرافیک نیست و بیشتر روی طراحی فوکوس کردن

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
اطلاعاتی از Lore بازی
داستان بازی در سرزمینی با نام (The Lands Between) جریان داره، سرزمینی که ملکه ماریکا (Queen Marika the Eternal) بر اون حکمرانی میکنه، حلقه کهن (Elden Ring) منبع انرژی اردتری (Erdtree) شکسته شده و فرزندان ملکه ماریکا و نیمه خدایان به قسمت هایی از حلقه کهن دست پیدا کردن، قسمت هایی که با نام (Great Runes) شناخته میشن و دیوانگی که این قسمت ها برای صاحبان آن ها ایجاد کرده آغازگر جنگی به نام در هم شکستگی (The Shattering) شده، جنگی که برای رها شدن از اراده ای بزرگتر آغاز شده بود.
شخصیت داستان (Tarnished) نام داره، و از او به عنوان مرده‌ای که همچنان زنده است یاد میشه کسی که از سرزمین (The Lands Between) تبعید شده و یک وظیفه دارد و آن هم تبدیل شدن به Elden Lord.

The Golden Order has been broken.

Rise, Tarnished, and be guided by grace to brandish the power of the Elden Ring and become an Elden Lord in the Lands Between.

In the Lands Between ruled by Queen Marika the Eternal, the Elden Ring, the source of the Erdtree, has been shattered.

Marika's offspring, demigods all, claimed the shards of the Elden Ring known as the Great Runes, and the mad taint of their newfound strength triggered a war: The Shattering. A war that meant abandonment by the Greater Will.

And now the guidance of grace will be brought to the Tarnished who were spurned by the grace of gold and exiled from the Lands Between. Ye dead who yet live, your grace long lost, follow the path to the Lands Between beyond the foggy sea to stand before the Elden Ring.

And become the Elden Lord.

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان سولز بورن باز خفن یک سوال ، من تا حالا بازی های میازاکی رو کوآپ بازی نکردم ، میخواستم بدونم اگه کوآپ بازی کنیم تجربه بازی خراب نمیشه ؟ :D
مثلا بلادبورن رو .
درود
بزرگ ترین اشتباهت این خواهد بود که قبل از اینکه به تنهایی بازی هاش رو به اتمام برسونی بری co-op بزنی!
ببین لذت co-op زدن بازی های استاد قابل بیان نیستااا !
کلی خاطرات فان میتونی سر همین بخش داسته باشی با رفقات!
ولی شما اول باید حتما در ابتدا به صورت سینگل تجربه اشون کنی:D
مثلا تو BB باید قشنگ پاره شی وقتی داری تکی وارد گود و مبارزه با لودویگ میشی!
یا اورفان!
یا...
از طرفی توی CO-OP و به عنوان مثال: بلفرض بعد از دیفیت کردن آرتوریاس (:() توی ds1، اون محل جمع شدن پلیرهاس:D
توی اولاسیل بخت برگشته که نفرین ابیس زده خارمادر مردم رو به چاک داده (:D) میلیونی پلیر جمع میشدیم گروه گروه همدیگه رو شتک میکردیم:))
به هر صورت هر دو حالت لذت های خاص خودشونو دارن و برای اوردوز کردن با بازی های استاد هر دو رو تجربه کنی:D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,643
سلام.

یا علی...
سلام مشتی محمد یا مش ممد خودمون . بنظرم dark souls رو شروع کن.

• Like
Reactions: Hellgate:london

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
اطلاعاتی از Lore بازی
داستان بازی در سرزمینی با نام (The Lands Between) جریان داره، سرزمینی که ملکه ماریکا (Queen Marika the Eternal) بر اون حکمرانی میکنه، حلقه کهن (Elden Ring) منبع انرژی اردتری (Erdtree) شکسته شده و فرزندان ملکه ماریکا و نیمه خدایان به قسمت هایی از حلقه کهن دست پیدا کردن، قسمت هایی که با نام (Great Runes) شناخته میشن و دیوانگی که این قسمت ها برای صاحبان آن ها ایجاد کرده آغازگر جنگی به نام در هم شکستگی (The Shattering) شده، جنگی که برای رها شدن از اراده ای بزرگتر آغاز شده بود.
شخصیت داستان (Tarnished) نام داره، و از او به عنوان مرده‌ای که همچنان زنده است یاد میشه کسی که از سرزمین (The Lands Between) تبعید شده و یک وظیفه دارد و آن هم تبدیل شدن به Elden Lord.

The Golden Order has been broken.

Rise, Tarnished, and be guided by grace to brandish the power of the Elden Ring and become an Elden Lord in the Lands Between.

In the Lands Between ruled by Queen Marika the Eternal, the Elden Ring, the source of the Erdtree, has been shattered.

Marika's offspring, demigods all, claimed the shards of the Elden Ring known as the Great Runes, and the mad taint of their newfound strength triggered a war: The Shattering. A war that meant abandonment by the Greater Will.

And now the guidance of grace will be brought to the Tarnished who were spurned by the grace of gold and exiled from the Lands Between. Ye dead who yet live, your grace long lost, follow the path to the Lands Between beyond the foggy sea to stand before the Elden Ring.

And become the Elden Lord.
Elden-Ring-Header.jpg
بنده حقیر فکر میکنم ایشون همون ملکه ماریکا هستن کسی که پشت پرده شکسته شدن (Ooooooooh The Elden Ring) :D و در واقع همین کارش که شکستن حلقه کهن بوده باعث از بین رفتن قسمتی از بدنش مثل دستش شده.
این کلاه‌خودی هم که سرش فکر کنم بخاطر اینه که سوختگی های صورتش پیدا نباش :>

آخرین ویرایش:

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
با اینکه از سبک سولز بورن خوشم نمیاد ولی عالی بود تریلر, عاشق آرت استایل بازی های میازاکیم :x

خدا رو شکر دوتا از نگرانی هامم نسبت به بازی برطرف شد با این تریلر:

دنیای بازی NPC داره و مثل چیزایی که لیک ها میگفتن خالی نیست البته اگه درست دیده باشم

کرکتر بازی نسبت به دارک سولز ظاهر و آرمورهای یونیکی داره که انتظارش نداشتم

--------------------------------------------------------------

انیمیشنش هنگام شمشیر زدن از روی اسب عالی بود

فقط امیدوارم استامینا رو برنگردونن :D

• Smile
Reactions: WTF?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر