Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
Lore بازی به نحوی حالت سیر و سلوکی داره. در ابتدا داریم که «الدن رینگ» رو باید بدست بیاریم، در انتها نوشته که باید تبدیل به الدن رینگ شیم.

حقیقتا حکایت شمع و پروانه طوری در انتظارمونه. این محیط، این بوم نقاشی، شاید تمام دارک سولز پیش درآمدی برای لذت بردن از مرثیه ی جدید میاراکی بود.

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
من الان دیدم تریلر رو x_x لامصب خود دارک سولز بود محیط ها خود دارک سولز فقط اسب اضافه شده بود و اوپن ورلد چی ساختی میزاکی هایپ 10000 درصده.:-t.
عجب طراحی باس هایی هم داشت من شیفته اون دسته میشدم راه میرفت:Drooling:

ترکیب گیم پلی سولز با سوارکاری اصلا معلوم نیست چی میخواد بشه:Praying:

و ازهمه مهمتر تاریخ عرضه 12 فوریه

خداااااااا شکرررررررررر

• Like
Reactions: voldmort

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
theres this quote from miyazaki i think about a lot when it comes to the enemy designs in his games. no matter how horrible, or disgusting, or deranged, enemies must retain their "dignity". i think the epitome of that is ludwig. elden ring is already looking strong on that front!
Leonardo Dicaprio Meme GIF by Once Upon A Time In Hollywood

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بهترین خبر این بود که بازی ژانویه سال بعد میاد :x
من جدا فکر کردم با این سطح از بی خبری و وضعیت کرونا بره برای حداقل بهار/تابستون سال بعد
دم اینا گرم :x

تریلر هم فقط اون تیکه که اسب ـه رفت رو اون دایره ـه از دیوار صاف جهید رفت بالا
عشقست بی منطقی بازی :D

Need4Speed

کاربر سایت
Jan 25, 2021
175
بشخصه تریلر زیاد من رو جذب نکرد. انگار هر چی می‌دیدم رو قبلاً دیده بودم.
پیشرفتی و بزرگ شدن محیطی که از ویچر3 نسبت به نسخه های قبلی شاهد بودیم رو توی elden ring نسبت به قبل شاهدیم. وگرنه بیس بازی همون سولزه. (انتظار دیگه ای هم نمیرفت...؟ :D)

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
دوستان سولز بورن باز خفن یک سوال ، من تا حالا بازی های میازاکی رو کوآپ بازی نکردم ، میخواستم بدونم اگه کوآپ بازی کنیم تجربه بازی خراب نمیشه ؟ :D
مثلا بلادبورن رو .

• Like
Reactions: mikami.pro

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
حس میکردم گیم پلی بازی سرعتش زیاد شده ? ترکیب سیکریو و سولز
بااینحال
بعید میدونم جای بلاد برام بگیره ولی امید وارم تغییرات خوبی نسبت به سولز داشته باشه

• Like
Reactions: gintoki

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
دوستان سولز بورن باز خفن یک سوال ، من تا حالا بازی های میازاکی رو کوآپ بازی نکردم ، میخواستم بدونم اگه کوآپ بازی کنیم تجربه بازی خراب نمیشه ؟ :D
مثلا بلادبورن رو .
نه اصلا ولی سعی کن solo بری جلو

• Like
Reactions: Arshiixx

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر