Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
سلام بر صاحبان اعصاب فولادین
توی بازی اصلی خیلی کم افت فریم داشتم
الان توی dlc این افت فریم زیاد شده
مخصوصاً یه مناطق خاص
کارت گرافیکم ۳۰۸۰ و سی پی یو i5 13400
تنظیمات هم ۱۰۸۰، Ray tracing روی کم
و تنظیمات گرافیکی هم روی high

سلام بر صاحبان اعصاب فولادین
توی بازی اصلی خیلی کم افت فریم داشتم
الان توی dlc این افت فریم زیاد شده
مخصوصاً یه مناطق خاص
کارت گرافیکم ۳۰۸۰ و سی پی یو i5 13400
تنظیمات هم ۱۰۸۰، Ray tracing روی کم
و تنظیمات گرافیکی هم روی high
کلا بهینه‌سازی DLC روی هواست. ری‌تریسینگ رو خاموش کن باید درست بشه.
چیز خاصی هم نداره آخه ری‌تریسینگ ارزش داشته باشه واقعا. سایبرپانک بود باز یه چیزی، اینجا کلا روی گرافیک هنری می‌چرخه که ری‌تریسینگ توش شب بخیره :دی

چه بیلدی برای کلاس جادوگری خوبه؟
من از فک کنم radahan دیگه هیچی آپگرید نکردم بیلدم هم عوض نکردم و خوب بود .
الان قبل maleniah اومدم mohg بزنم . داره اذیت میکنه . تو اینترنت هم خیلی بیلد ها گفتن اما قاطی کردم.

این General gaius خاطرات هیت باکس داغون دارک سولز 2 رو داره برام زنده میکنه :دی
چرا اینطوریه؟

همه اتکاش قابل داج کردنه راحت، غیر همین که با کله میاد سمتت خیلی وقتا اصلا نزدیکشم نیستی میبینی نصف جونت با یه اتک رفت :|

چرا اینطوریه؟

همه اتکاش قابل داج کردنه راحت، غیر همین که با کله میاد سمتت خیلی وقتا اصلا نزدیکشم نیستی میبینی نصف جونت با یه اتک رفت :|
این حرکتش یه تایمینگ خیلی خیلی ریز برای داج داره :D
داج رو بده تو خودش یعنی رو به جلو. من آنالوگو به سمت شمال شرق :D می گرفتم خطاش خیلی کم بود گرچه همین رو هم یذره دیر یا زود داج میدادی دمیجت می کرد اما بازم دمیجش کمتر از حالتای دیگس.

چرا اینطوریه؟

مردم هیت باکس هاشو دیتاماین کردن. هر کدوم شاخ های گرازه یه هیت باکس دراز داره، و بخاطر overlapیی که انتهای هیت باکس هست امکانش هست از هردو دمیج بخوری. :D:|
برای همینه که بعضی وقتا دمیجش وحشتناک زیاده.

بدتر هیت باکسش tracking فوق العادشه. اتک های این مدلی توی سری همیشه هیت باکس های اندازه قطار داشتن، ولی معمولا tracking ضعیفی داشتن.

چرا اینطوریه؟

واقعا جز DS2 با چیز دیگه ای قابل مقایسه نیست :D
همونطور که @jdepp عزیز گفت با یه تایمینگ خیلی ریز باید به داخل خودش داج بدی
این باس به نظرم جز باس هایی است که Tarnished ات باید خر زور باشه واقعا

چه بیلدی برای کلاس جادوگری خوبه؟
من از فک کنم radahan دیگه هیچی آپگرید نکردم بیلدم هم عوض نکردم و خوب بود .
الان قبل maleniah اومدم mohg بزنم . داره اذیت میکنه . تو اینترنت هم خیلی بیلد ها گفتن اما قاطی کردم.
اگه حتما می خوای بیلد جادو باشه برو سمت بیلد Moonveil و Carian Regal Scepter و Int هم ببر روی 60 حداقل و Mind هم روی 35 حداقل
یه دست شمشیر جادویی و یه دست عصا
بیلد های DEX/ARC یا DEX/FTH یا STR/FTH هم خیلی جوابن
میتونی همین اطلاعات یه سرچ بزنی بازم کلی پیشنهاد خفن برات میاد

چرا اینطوریه؟

دو تا کلمه مناسب این باسه
bad design

• Wow
Reactions: majidred2011
چرا اینطوریه؟

داج بلاد هاند رو بنداز رو شمشیرت

• Like
Reactions: majidred2011

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or