Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
ممنون.
رفتم پشت در اما اهرمش رو ندیدم تو کلسیا و همه اتاقا رو گشتم فقط یه اهرم بود که کار نمیکرد . جالبه هر دو تا باس رو هم زدم اما هنوز در بسته هست:D:D

آقا این باس serpant توی volcano maner چرا دو تا فاز داره ؟ :|
منم که کلا کلاس جادوام اینم فقط همون شمشیر مخصوصش براش جوابه . فاز دوم داره اذیت میکنه
راه حلی ندارین؟
بگردی یه اهرم هست، از پله میری پایین، دوتا از این شیپور بدستا اونجان وسط اونا:D

اون مار هم شمشیرت رو تا لول ۸ ببر بالا دمیج بهتری میده. یه راهی هم هست کمی سخته، اونم اینه ست کامل رزیستنس فایر بپوشی بری از جلو بهش دمیج بدی. ولی با همون شمشیر لول آپ کنی راحتری. ازش دور نشو زیاد و فقط با R1 بهش دمیج بده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mac man
این commander gaius چه سگیه +10 بار ما رو کشت هنوز نتونستم پیروز شم چن دفعه تا 25% خونش بردم ولی کشت ما رو

وارد محل مبارزه شدی سوار اسب شو و به سمت چپ یا راست فرار کن بزار نزدیکت شه و اولین اتک گرازش رو با داج زدن راحت جاخالی بده. بعد از اولین داج، فرصت کافی واسه احضار میمیک و پرکردن خون و پیاده شدن از اسب رو داری. مابقیه مبارزه فقط باید نزدیکش وایسی و باسن گرازش رو نوازش کنی. بیلدهایی که به blood loss ختم شن جوابن واسش. کل تنوع حرکاتش سر جمع سه چهارتاس. از اون باس هاییه که وقتی میزنیش میگی چقدر راحت بود و چقدر راحت میباختم بهش. سرعتش رو فقط بتونی بیاری توی ذهنت و جاخالی های به موقع بدی، باس راحتیه.

• Like
Reactions: mehrdadb3
بعد از اسپید ران های متعدد سکیرو خسته شدم و فعلا سکیرو رو گذاشتم کنار
چند هفته پیش دی ال سی رو تموم کردم اکانتو تحویل دادم باز کرم سولزلایکم گرفت دوباره خریدمش که اینم مثل سکیرو انقد برم تا حالم بهم بخوره :D
فعلا یه چند دور دیگه بیس گیمو تموم کردم و درگیر پیدا کردن مسیرای سریعتر برای رسیدن به باس های اصلی بودم و البته چند دور دیگه رفتن دی ال سی
اون مسیر زیر اکادمی خیلی جالب بود فکر کنم زمان لانچ دیده بودم اون تیکه از اکادمی که روی پلتفرم بالا میری میچرخه دوباره از بالا میره پایین ولی نمیدونستم به کف برسی و یکی از انمی ها با یه اتک خاص بکشت تلپورت میشی زیر volcano manor

این deflecting hardtear رو کسی استفاده کرده؟ من کلا میونه جالبی با شیلد و بلاک تو سری سولز ندارم بیلد خودمم رو pure int بود ولی الان لولم بالاتر رفته خواستم هیبریدش کنم و تنوع بدم int/fai کردم ولی با incant حال نکردم ریسپک کردم int/str و fingerprint sheild رو گذاشتم رو یه باس تست کردم موقع بلاک دمیج نمیخورم ولی نباید به انمی پاسچر دمیج بده؟ من چیزیو اشتباه انجام میدم؟
یه چندتا سلاح دیگه هم فول کردم برای تست ولی همچنان هیچی جای dark moon رو نگرفته برام
یه ساب‌ردیت مخصوص بیلدای الدن پیدا کردم هنوز وقت نکردم چکش کنم احتمالا بیلدای جالبی پیداشه توش

ریسپک کردم int/str و fingerprint sheild رو گذاشتم رو یه باس تست کردم موقع بلاک دمیج نمیخورم ولی نباید به انمی پاسچر دمیج بده؟ من چیزیو اشتباه انجام میدم؟
با سکیرو یکم قاطیش کردی. :D
وقتی این tear ئه رو استفاده میکنی perfect block به خودی خودش پاسچر دمیج نمیده، باید بعدش guard counter بزنی.

• Like
Reactions: jdepp
وارد محل مبارزه شدی سوار اسب شو و به سمت چپ یا راست فرار کن بزار نزدیکت شه و اولین اتک گرازش رو با داج زدن راحت جاخالی بده. بعد از اولین داج، فرصت کافی واسه احضار میمیک و پرکردن خون و پیاده شدن از اسب رو داری. مابقیه مبارزه فقط باید نزدیکش وایسی و باسن گرازش رو نوازش کنی. بیلدهایی که به blood loss ختم شن جوابن واسش. کل تنوع حرکاتش سر جمع سه چهارتاس. از اون باس هاییه که وقتی میزنیش میگی چقدر راحت بود و چقدر راحت میباختم بهش. سرعتش رو فقط بتونی بیاری توی ذهنت و جاخالی های به موقع بدی، باس راحتیه.
خوب میخوام بدون میمیک بزنمش با میمیک که راحته زدنش

• Like
Reactions: jdepp and Arios 22
خوب میخوام بدون میمیک بزنمش با میمیک که راحته زدنش
خوب کاری می کنی اصلا از میمیک استفاده نکن.
ببین این باس هیت باکس های عجیبی داره مثلا اون اتک که از دور با گراز Charge میکنه سمتت باید نزدیک نزدیک که شد به داخل خود گراز Roll کنی، سخته ولی شدنیه
یکسری هم اتک داره که پشت سر هم میزنه مثلا اون اتکش که گراز اول با کله از چپ و راست بهت اتک میده بعد خود Gaius با شمشیر میزنه این مثلا 7 یا 8 تا اتک پشت هم هست ولی اگر صبر کنی و صبور باشی یهو یه پنجره زمانی بهت میده میتونی چندتا اتک پشت هم بدی
از آیتم های باف استفاده کن مثل Turtle neck و زمانی که قلق دستت اومد رون آرک هم استفاده کن
به نظرم استفاده از تورنت داخل این فایت کارو برات سخت تر میکنه
بعضی از سلاح ها روبرو این خیلی اذیت کننده هستن برخی دیگه ولی بهترن مثلا من یکبار با Milady راحت زدمش و بهتر بود تا اون دفعه که با Rakshasa زدمش
میشه زدش ولی یکم سگه
این از با استعداد ترین شاگرد های Alabaster بوده(همونی که به رادان جادوهای جاذبه یاد داده) کلا لور خفنی داره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehrdadb3 and jdepp
خوب کاری می کنی اصلا از میمیک استفاده نکن.
ببین این باس هیت باکس های عجیبی داره مثلا اون اتک که از دور با گراز Charge میکنه سمتت باید نزدیک نزدیک که شد به داخل خود گراز Roll کنی، سخته ولی شدنیه
یکسری هم اتک داره که پشت سر هم میزنه مثلا اون اتکش که گراز اول با کله از چپ و راست بهت اتک میده بعد خود Gaius با شمشیر میزنه این مثلا 7 یا 8 تا اتک پشت هم هست ولی اگر صبر کنی و صبور باشی یهو یه پنجره زمانی بهت میده میتونی چندتا اتک پشت هم بدی
از آیتم های باف استفاده کن مثل Turtle neck و زمانی که قلق دستت اومد رون آرک هم استفاده کن
به نظرم استفاده از تورنت داخل این فایت کارو برات سخت تر میکنه
بعضی از سلاح ها روبرو این خیلی اذیت کننده هستن برخی دیگه ولی بهترن مثلا من یکبار با Milady راحت زدمش و بهتر بود تا اون دفعه که با Rakshasa زدمش
میشه زدش ولی یکم سگه
این از با استعداد ترین شاگرد های Alabaster بوده(همونی که به رادان جادوهای جاذبه یاد داده) کلا لور خفنی داره.
بالاخره زدمش وحشی رو بعد از +20 بار مردن

• Like
Reactions: Arios 22
میگم این بازی هندیکپ داره؟
حس میکنم یه باس رو وقتی تنها بدون کمک و میمیک چندین بار نمیتونی بزنی یهو خود بازی یه حالی بهت میده راحتر بتونی بزنیش و حملاتش باگ میخوره یا بهت نمیخوره
ولی عجب مغزی داشته معمار بازی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or