Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
دو تا کلمه مناسب این باسه
bad design
از چه نظر؟ :دی
با اینکه هنوز نزدمش و نتیجه گرفتم برم 2 تا شدوتری لول آپ کنم بعدا برگردم اما بنظرم تنها مشکلش همین هیت باکس گنده تر از خودشه.

وگرنه هم محیط باس فایت جذابه، هم مووستای خوبی داره هم ویژوالش قویه.

از چه نظر؟ :دی
با اینکه هنوز نزدمش و نتیجه گرفتم برم 2 تا شدوتری لول آپ کنم بعدا برگردم اما بنظرم تنها مشکلش همین هیت باکس گنده تر از خودشه.

وگرنه هم محیط باس فایت جذابه، هم مووستای خوبی داره هم ویژوالش قویه.
صرفا دیزاین باس مربوط به دیزاین ظاهری و محیط و شکل و شمایل باس نمیشه این باس دقیقا مصداق بارز کلمه اسکمه همین حرکتش اسکم هست و وقتی شور یه چیزی تو باس درمیاد یعنی اون بددیزاینه مشکلی هست که کل باس های دی ال سی دارن و باس های بازی اصلی نداشتند.

• Like
Reactions: soltanmasoud
چه بیلدی برای کلاس جادوگری خوبه؟
من از فک کنم radahan دیگه هیچی آپگرید نکردم بیلدم هم عوض نکردم و خوب بود .
الان قبل maleniah اومدم mohg بزنم . داره اذیت میکنه . تو اینترنت هم خیلی بیلد ها گفتن اما قاطی کردم.
بیلد int یا faith؟ اگه int میخوای بری carian staff + darkmoon greatsword بهترینه البته بستگی به لولت هم داره دی ال سی هم چیز خاصی برا int نداشت اگه fai میخوای بری من زیاد توش وارد نیستم چون خوشم نیومد یکم پلی دادم

تضمین سکته قلبی در دخمه Gelmir Hero! :| یه جوری بهم استرس داد که فاصله‌ای تا رفتن به CCU نداشتم!
اولین بار که واردش شدم، دو تا اسکلت اومدن و خوش و خرم در حال مبارزه بودم که یه دفعه اون وسیله مخوف از دور شروع به حرکت کرد و من و اسکلت‌ها در حال فرستادن صلوات رفتیم هوا! :دی
اون تیکه رو با کلی استرس رد کردم و رسیدم به بخش بعدی که باز یکی دیگه از این وسایل هست و این دفعه به یه نقطه‌ای می‌رسه که بی‌شرف از مسیر شمال به جنوب می‌ره به مسیر غرب به شرق! :)) اینجا هم یه دور به هوا پرتاب شدم ولی بعدش داشتم اوضاع رو روبراه می‌کردم که یه موجود سایه‌مانندی با چنان عصبانیتی افتاد به جونم که انگار ارث خودش و پدرش و پدربزرگش رو خوردم! :دی دیگه جوری قیمه شدم که فعلاً نمی‌خوام برگردم اونجا و دارم توی بقیه بخش‌ها گشت و گذار می‌کنم.

کلاً به نظرم بعضی از بخش‌های بازی‌های میازاکی از صد تا بازی ژانر وحشت هم فجیع‌تر هستن! :دی
از اونجا اومدم بیرون و رفتم توی مسیر کوهستانِ کنارش که اونجا هم یه دفعه یه موجود زیبایی با یه هندسه غریب از دور ظاهر شد:

در حالت عادی باید باهاش می‌جنگیدم، ولی تپش قلبِ حاصل از روبرو شدن با اون موجود سایه‌مانند توی دخمه، همچنان باهام بود و از دست این بنده خدا فرار کردم و از نردبون رفتم بالا. داشتم بهش می‌خندیدم که بدبخت اون پایین مونده، تا اینکه به بالا رسیدم و چند تا دشمن رو زدم و برگشتم دیدم استاد هم اومده بالا و داره به مناظر اطراف نگاه می‌کنه! :))

ae1d29_24ELDEN-RING™-20240829091222.jpg

717b29_24ELDEN-RING™-20240829091317.jpg

نمی‌دونم باگ خورده بود یا چی، ولی به هر حال اومده بود پیشم و این دفعه ترکوندمش رفت. ولی عجب منطقه ناجوریه! :| یه گوشه هم پُر از این جونورهای آشغال بود که تیر پرتاب می‌کنن و بعضی وقت‌ها دیوونه می‌شن و دور خودشون می‌چرخن و صد تا تیر می‌زنن به آدم و نزدیک بود تبدیل بشم به شهید راه حق:

717b29_24ELDEN-RING™-20240829092012.jpg

تنها چیزی که از جنون کامل نجاتم داد، ایشون بود که با الاغش نشسته بود وسط اون کثافت‌خونه! :دی یعنی واقعاً یه طنز خاصی در مورد این فروشنده‌ها وجود داره که می‌رن توی داغون‌ترین جاها دستفروشی می‌کنن و بعد هم شاکی هستن که چرا مشتری نمیاد! :دی

ab7529_24ELDEN-RING™-20240829092802.jpg

یعنی واقعاً یه طنز خاصی در مورد این فروشنده‌ها وجود داره که می‌رن توی داغون‌ترین جاها دستفروشی می‌کنن و بعد هم شاکی هستن که چرا مشتری نمیاد! :دی
فقط به یه ری‌اکشن خنده ساده نمیشد بسنده کرد :D یه ۱۰ دقیقه ای هست که دارم می خندم به این موضوع :D

فقط به یه ری‌اکشن خنده ساده نمیشد بسنده کرد :D یه ۱۰ دقیقه ای هست که دارم می خندم به این موضوع :D
واقعاً چیز ابزوردیه! :دی
پایین کوه پُر از جونورهای هولناکه، از همین یارو که از دستش فرار کردم تا یکی از اون عظیم‌الجثه‌ها که یه چیز پُتک‌مانند دستشون می‌گیرن و کله‌شون شبیه یه کلوچه بزرگ هست.
طبقه وسط کوه هم از همون‌هایی هستن که رعشه می‌گیرن و هی تیر میندازن یا با شمشیر دور خودشون می‌رقصن!
طبقه بالا هم یه سری سرباز و شوالیه با قیافه معمولی که وقتی نزدیک‌شون می‌شی، رم می‌کنن و چشم‌هاشون قرمز و زرد می‌شه و آتیش پرتاب می‌کنن و...
بعد ایشون با الاغش وسط همه این مصیبت‌ها نشسته و منتظر مشتری هست! :دی

بعد بازارام کِساده لامصب :D
دقت کنی خیلی جاها وضعش همینه، بعضی جاهام یه طوریه که اصلاً با الاغه نمیشه تردد کرد، آدم می مونه این تلپورت کرده اونجا؟ الاغش پرنده ست؟ پورتال باز می کنه؟

واقعاً چیز ابزوردیه! :دی
پایین کوه پُر از جونورهای هولناکه، از همین یارو که از دستش فرار کردم تا یکی از اون عظیم‌الجثه‌ها که یه چیز پُتک‌مانند دستشون می‌گیرن و کله‌شون شبیه یه کلوچه بزرگ هست.
طبقه وسط کوه هم از همون‌هایی هستن که رعشه می‌گیرن و هی تیر میندازن یا با شمشیر دور خودشون می‌رقصن!
طبقه بالا هم یه سری سرباز و شوالیه با قیافه معمولی که وقتی نزدیک‌شون می‌شی، رم می‌کنن و چشم‌هاشون قرمز و زرد می‌شه و آتیش پرتاب می‌کنن و...
حالا کجاشو دیدی شما صبر کن مپ رو کامل بگردی یجاهایی هستن که به عقل جن هم نمی رسه. کلا هم عُزلت نشینن :D بعضیاشونم هنرمند و نوازنده ی قهاری هستن و حال می ده با یه جسچر بغلشون بشینی و بگی جون تو فقط بنواز :D

جدا از اینا لور عمیق و غم انگیزی هم دارن.

بیلد int یا faith؟ اگه int میخوای بری carian staff + darkmoon greatsword بهترینه البته بستگی به لولت هم داره دی ال سی هم چیز خاصی برا int نداشت اگه fai میخوای بری من زیاد توش وارد نیستم چون خوشم نیومد یکم پلی دادم

int هستم. و با کلاه جادوگری شده 77 .
اون یارو mohg رو زدم حتی نذاشتم وارد فاز دوم بشه .
الانم اومدم dlc .
خیلی سختتره الان باید کجا برم و این ستونایی که miquella گذاشته چین؟
و این یارو غول آتیشی رو چجور بزنم ؟ یه لگد میپرونه شتک میشم

تضمین سکته قلبی در دخمه Gelmir Hero! :| یه جوری بهم استرس داد که فاصله‌ای تا رفتن به CCU نداشتم!
اولین بار که واردش شدم، دو تا اسکلت اومدن و خوش و خرم در حال مبارزه بودم که یه دفعه اون وسیله مخوف از دور شروع به حرکت کرد و من و اسکلت‌ها در حال فرستادن صلوات رفتیم هوا! :دی
اون تیکه رو با کلی استرس رد کردم و رسیدم به بخش بعدی که باز یکی دیگه از این وسایل هست و این دفعه به یه نقطه‌ای می‌رسه که بی‌شرف از مسیر شمال به جنوب می‌ره به مسیر غرب به شرق! :)) اینجا هم یه دور به هوا پرتاب شدم ولی بعدش داشتم اوضاع رو روبراه می‌کردم که یه موجود سایه‌مانندی با چنان عصبانیتی افتاد به جونم که انگار ارث خودش و پدرش و پدربزرگش رو خوردم! :دی دیگه جوری قیمه شدم که فعلاً نمی‌خوام برگردم اونجا و دارم توی بقیه بخش‌ها گشت و گذار می‌کنم.

کلاً به نظرم بعضی از بخش‌های بازی‌های میازاکی از صد تا بازی ژانر وحشت هم فجیع‌تر هستن! :دی
از اونجا اومدم بیرون و رفتم توی مسیر کوهستانِ کنارش که اونجا هم یه دفعه یه موجود زیبایی با یه هندسه غریب از دور ظاهر شد:

در حالت عادی باید باهاش می‌جنگیدم، ولی تپش قلبِ حاصل از روبرو شدن با اون موجود سایه‌مانند توی دخمه، همچنان باهام بود و از دست این بنده خدا فرار کردم و از نردبون رفتم بالا. داشتم بهش می‌خندیدم که بدبخت اون پایین مونده، تا اینکه به بالا رسیدم و چند تا دشمن رو زدم و برگشتم دیدم استاد هم اومده بالا و داره به مناظر اطراف نگاه می‌کنه! :))

ae1d29_24ELDEN-RING™-20240829091222.jpg

717b29_24ELDEN-RING™-20240829091317.jpg

نمی‌دونم باگ خورده بود یا چی، ولی به هر حال اومده بود پیشم و این دفعه ترکوندمش رفت. ولی عجب منطقه ناجوریه! :| یه گوشه هم پُر از این جونورهای آشغال بود که تیر پرتاب می‌کنن و بعضی وقت‌ها دیوونه می‌شن و دور خودشون می‌چرخن و صد تا تیر می‌زنن به آدم و نزدیک بود تبدیل بشم به شهید راه حق:

717b29_24ELDEN-RING™-20240829092012.jpg

تنها چیزی که از جنون کامل نجاتم داد، ایشون بود که با الاغش نشسته بود وسط اون کثافت‌خونه! :دی یعنی واقعاً یه طنز خاصی در مورد این فروشنده‌ها وجود داره که می‌رن توی داغون‌ترین جاها دستفروشی می‌کنن و بعد هم شاکی هستن که چرا مشتری نمیاد! :دی

ab7529_24ELDEN-RING™-20240829092802.jpg
Revenant ها از منفور ترین و کثیف ترین Enemy های بازی هستن حالا با نسخه خر و بی شرف تر اینا در Elphael آشنا میشی :D
درباره اون فروشنده ها هم باید بگم واقعا لور قوی و ناراحت کننده ای دارن بعد همونی که بالای کوه هست و اگه جرئت داری بهش حمله کن ببین چی از خودش نشون میده.Frenzy :-"
راستی اون آرموری هم که داری برای یه Quest به کار میاد حالا نمیدونم انجام دادی یا نه

دوستان راهی هستش که بفهمی seductree هارو کدومشون رو نگرفتی؟ من یکیش رو نگرفتم یادم نیست کجا میتونه باشه
بعدش این bayle رو تنهایی میشه زدش یا خیلی سخته یکی رو احضار کنم بیاد کمک؟

int هستم. و با کلاه جادوگری شده 77 .
اون یارو mohg رو زدم حتی نذاشتم وارد فاز دوم بشه .
الانم اومدم dlc .
خیلی سختتره الان باید کجا برم و این ستونایی که miquella گذاشته چین؟
و این یارو غول آتیشی رو چجور بزنم ؟ یه لگد میپرونه شتک میشم
همین ساین های میکلا رو که می گی دنبال کن. هر جا بود اون منطقه رو بزن.
furnace golem یا همون غول آتشی ها رو با تورنت برو کنارشون و به پاشون دمیج بده دو دفعه استان می شن اما رو زمین نمی افتن دفعه آخر میفته رو زمین برو جلوی سرش یه critical بهش بزن دمیج نسبتا خوبی بهش می ده تقریبا دو یا سه تا دمیج اینطوری باید بهشون بدی تا بمیرن. برای اینکه دمیجشون رو نخوری فقط زمانیکه اتک می خواد بده یه جامپ با تورنت بزن حله.
دوستان راهی هستش که بفهمی seductree هارو کدومشون رو نگرفتی؟ من یکیش رو نگرفتم یادم نیست کجا میتونه باشه
از این لینک نگاه کن.
bayle اوکیه می تونی تنهایی بزنیش. با اسکیل کاتانای dragon hunter بزنش.

Revenant ها از منفور ترین و کثیف ترین Enemy های بازی هستن حالا با نسخه خر و بی شرف تر اینا در Elphael آشنا میشی :D
اینا واقعا بدون سوءاستفاده از نقطه ضعفشون (اسپل های هیل) یکی از ترسناک ترین انمی های کل سری هستن. دقیقا همون وحشتی رو بهم القا میکنن که Mad Man های دانجن های بلادبورن میکردن.x_x:D

بخاطر اینا و اسکارلت رات من کارکترم هر بیلدی داشته باشه Faith رو میرسونم به حداقل ۱۲ برای Heal و Flame, Cleanse Me.

بعد بازارام کِساده لامصب :D
دقت کنی خیلی جاها وضعش همینه، بعضی جاهام یه طوریه که اصلاً با الاغه نمیشه تردد کرد، آدم می مونه این تلپورت کرده اونجا؟ الاغش پرنده ست؟ پورتال باز می کنه؟
دقیقاً این بنده خدا هم یه جایی بود که فقط با نردبون می‌شد بالا و پایین رفت و معلوم نیست الاغ بیچاره رو چطوری برده اونجا! :دی

حالا کجاشو دیدی شما صبر کن مپ رو کامل بگردی یجاهایی هستن که به عقل جن هم نمی رسه. کلا هم عُزلت نشینن بعضیاشونم هنرمند و نوازنده ی قهاری هستن و حال می ده با یه جسچر بغلشون بشینی و بگی جون تو فقط بنواز

جدا از اینا لور عمیق و غم انگیزی هم دارن.
من می‌خواستم به شوخی بگم حتماً این فروشنده‌ها لور جالبی هم دارن. :دی پس دارن واقعاً! بازی رو که تموم کنم باید برم سراغ خیلی از مسائل داستانی مثل همین عزیزان.

Revenant ها از منفور ترین و کثیف ترین Enemy های بازی هستن حالا با نسخه خر و بی شرف تر اینا در Elphael آشنا میشی
درباره اون فروشنده ها هم باید بگم واقعا لور قوی و ناراحت کننده ای دارن بعد همونی که بالای کوه هست و اگه جرئت داری بهش حمله کن ببین چی از خودش نشون میده.Frenzy
:-

راستی اون آرموری هم که داری برای یه Quest به کار میاد حالا نمیدونم انجام دادی یا نه
خیلی طراحی فجیعی داره و یه جوریه که آدم به سختی می‌تونه حدس بزنه الآن می‌خواد چه غلطی بکنه! :|
کسی که تونسته وارد اون منطقه بشه و دووم بیاره، مشخصه که خیلی حرف‌ها برای گفتن داره و بنده بیجا بکنم بهش حمله کنم! :-"
نه انجام ندادم. :دی همین‌طوری دیدم آرمور قبلی تکراری شده و این هم مقاومتش بد نیست و رفتم سراغش. اگه اسم و رسم یا لوکیشنی از اون مأموریت داری، ممنون می‌شم بگی. :دی

شاید آخرینشو نگرفتی
آخریش داخل منطقه پایانی DLC هست و خیلی جای گمی هست باید کلی بپر بپر کنی و از لبه ها رد بشی تا برسی بهش
اکثر کسایی که فقط یدونه از اینارو نگرفتن این بود

اینا واقعا بدون سوءاستفاده از نقطه ضعفشون (اسپل های هیل) یکی از ترسناک ترین انمی های کل سری هستن. دقیقا همون وحشتی رو بهم القا میکنن که Mad Man های دانجن های بلادبورن میکردن.x_x:D

بخاطر اینا و اسکارلت رات من کارکترم هر بیلدی داشته باشه Faith رو میرسونم به حداقل ۱۲ برای Heal و Flame, Cleanse Me.
من از اون اتکش که پشت هم رگباری با دست میزنه هی Stagger و Damage میشم متنفرمx-(
منم این اواخر هر بیلدی داشتم باز Faith بالا میبردم مخصوصا برای Flame Grant Me Strength
خیلی طراحی فجیعی داره و یه جوریه که آدم به سختی می‌تونه حدس بزنه الآن می‌خواد چه غلطی بکنه! :|
کسی که تونسته وارد اون منطقه بشه و دووم بیاره، مشخصه که خیلی حرف‌ها برای گفتن داره و بنده بیجا بکنم بهش حمله کنم! :-"
نه انجام ندادم. :دی همین‌طوری دیدم آرمور قبلی تکراری شده و این هم مقاومتش بد نیست و رفتم سراغش. اگه اسم و رسم یا لوکیشنی از اون مأموریت داری، ممنون می‌شم بگی. :دی
این Quest برای D, HUNTER OF THE DEAD هستش که یه برادر دو قلو داره برو آرمور بده بهش ، برادرش قبل باس فایت Gargoyle داخل Nokron ساکت رو زمین نشسته
این Quest با مراحل Fia بهم ربط دارن باید باهم بری جلو و تصمیم گیری خودتم مهمه.
لینک راهنما و اطلاعات D, HUNTER OF THE DEAD
مراقب Side Quest ها باش تقریبا همه Npc ها Quest دارن:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or