Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
یعنی واقعاً یه طنز خاصی در مورد این فروشنده‌ها وجود داره که می‌رن توی داغون‌ترین جاها دستفروشی می‌کنن و بعد هم شاکی هستن که چرا مشتری نمیاد! :دی

بعد دقت كنى وقتيم كه leave ميزنى همشون با يه لحن متعجب و ناراحتى ميگن عه به اين زودى ميخواى برى؟ :D نه سلطان ميمونيم از فضاى دلنشين محل كسب شما فيض ميبريم :D

آخرین ویرایش:
داج رو بده تو خودش یعنی رو به جلو. من آنالوگو به سمت شمال شرق :D می گرفتم خطاش خیلی کم بود گرچه همین رو هم یذره دیر یا زود داج میدادی دمیجت می کرد اما بازم دمیجش کمتر از حالتای دیگس.
واقعا فک نمیکردم این شمال شرقی که گفتی اینقد Life saving باشه :دی

امروز بعد دوروز لانچ نکردن رفتم داخل دیدم پشت در باسم، دفعه پیش دیگه کلا بیخیال شده بودم قرار بود برم شدوتری رو دو لول ببرم بالا به 13 برسه حداقل.
الان همینطوری گفتم بزار واسه دست گرمی برم (حتی باف یا Physick flask هم استفاده نکردم!) به شکل غیر قابل باوری همون دفعه اول زدمش، جوری پرفکت رفتم که پشم نموند برام رفتم از خونه بیرون نفس عمیق میکشیدم و به آسمون لبخند میزدم :))

@Pyramid Head الان که زدمش باز باید بیشتر مخالفت کنم باهات :D
واقعا هیچ چیز باسش بنظرم Unfair نبود، اصلا اسپم اتک هم نداشت به اون صورت.
بدترین چیزش همون چارج اتکش بود که اونم شمال شرق + تایمینگ درست حتی یه دونشم نخورد بهم این دفعه :دی
---

ولی خداییش هیچی گیمینگ نمیشه :دی
از صبح حالم گرفته بود حوصله هیچی نداشتم قشنگ مودم از این رو به اون رو شد بعد این :-"

آخرین ویرایش:
دوستان آخر بازی هستم و فکر کنم بتونم سه پایان بازی رو ببینم البته با حذف و کپی سیو بازی
فقط چهارتا تروفی مونده که یکیش برای پلات هست
اون سه تای دیگه برای دیدن هر سه پایان بازیه؟ یعنی هر پایان یه تروفی داره؟؟

دوستان آخر بازی هستم و فکر کنم بتونم سه پایان بازی رو ببینم البته با حذف و کپی سیو بازی
فقط چهارتا تروفی مونده که یکیش برای پلات هست
اون سه تای دیگه برای دیدن هر سه پایان بازیه؟ یعنی هر پایان یه تروفی داره؟؟
آره سه تا از پایان ها تروفی دارن.

• Like
Reactions: Arios 22 and yar_66
من رسیدم مالنیا.
این بشر چرا life steal داره؟ منو میزنه جون خودش زیاد میشه.
کلاسم جادوگریه int 81 و faith 30 و vigor , mind , endurance حدود 25 و dex , str 12 .
تونستم فاز اولش روی 75 درصد برم اما خیلی سریعه .
پیشنهادی ندارین؟
از اون طرف تو dlc هم رسیدم به renella twin moon یه همچین چیزی بود یه شوالیه هست که شمشیر جادویی بزرگی میزنه . اینم گیر کردم.

دیدم نوشته lightning و holy دمیج بیشتری بهش میزنه(20) و magic(40) رفتم faith رو بیشتر کردم و همه جادو های holy و lightning رو پیدا کردم. اما دمیج چرتی بهش میزنه همون مجیک بیشتر دمیج میده.

من رسیدم مالنیا.
کلاسم جادوگریه int 81 و faith 30 و vigor , mind , endurance حدود 25 و dex , str 12 .
پیشنهادی ندارین؟
از اون طرف تو dlc هم رسیدم به renella twin moon یه همچین چیزی بود یه شوالیه هست که شمشیر جادویی بزرگی میزنه . اینم گیر کردم
مالنیا به بیلد بلاد، آتش و فراست حساسه. چون int بالایی داری پیشنهاد می کنم از سلاحی استفاده کنی که روش فراست باشه یا خودت با یه ash of war بندازی روش و بذاری روی cold تا فراستش بره روی ۱۲۰ اینا. (سلاح اماده بخوای moonlight greatsword همراه با کلاه رانی و تلیسمان magic scorpion charm و shard of alexander و پوشن فیزیکِ مجیک).
فقط می مونه اون دَنسش رو داج بدی که معمولا بعد از یک سوم جونش که زده بشه یا یهو دمیج زیادی بخوره که بعد فراست یا بلادلاس اینکارو انجام می ده و باید اون حوالی حواست به این حرکتش باشه که قشنگ بزی عقب. می تونی چند تا آیتم پرتابی مثل چاقو همرات داشته باشی و بری عقب و پرت کنی سمتش تا دنسش رو بزنه بعد تا می تونی ازش فرار می کنی به جز قسمت سوم دنسش که باید نزدیکش باشی و داج بدی رو به جلو و تو خودش. از چاقو هم نخوای استفاده کنی چون بیلد مجیک هستی می تونی مجیک کَست کنی تا اینکارو انجام بده.
فاز دومش سخت تره ولی همین حرکتارو می ره به جز دو تا حرکت گل اسکارلت رات که داج دادنش اسونه و یکی هم با سامن کردن خودش که از بالا به پایین میان سامناش تو این حالت یا به چپ یا راست فقط یه ضرب داج بده و اصلا مکث نکن تا حرکتش تموم بشه.

من رسیدم مالنیا.
پیشنهادی ندارین؟
از اون طرف تو dlc هم رسیدم به renella twin moon یه همچین چیزی بود یه شوالیه هست که شمشیر جادویی بزرگی میزنه . اینم گیر کردم.

دیدم نوشته lightning و holy دمیج بیشتری بهش میزنه(20) و magic(40) رفتم faith رو بیشتر کردم و همه جادو های holy و lightning رو پیدا کردم. اما دمیج چرتی بهش میزنه همون مجیک بیشتر دمیج میده.
در مورد رلانا این یه باس و یه فایت معرکه است. اگه کسی بخواد تمرین داج داشته باشه و مهارت خودشو تو این گیم ببره بالا بنظرم بهترین گزینه همینه. با یه شمشیر معمولی بره تو دل باس مطمئنا بعد از کشتش یه لذت فوق العاده می بره و گیم رو هم یاد می گیره.
اما اگه بخوای سریع بزنیش یه شمشیر هست تو دی ال سی به اسم Milady اینو بردار، اش آو واری که خودش داره رو با حالت blood بذار روش که bloodloss اش میاد روی ۸۰ اینا. بعد کلاه vare رو بذار و تلیسمن های shard of alexander و اونی که bloodloss اتفاق بیفته دمیج رو می بره بالا. همینطور اگه تلیسمن two handed sword رو گرفتی که دمیج دو دستی سلاح رو می بره بالا. سلاح رو دو دستی کن برو باهاش فایت بده بعد اینکه bloodloss بشه رسما ضرباتت دمیج وحشتناکی بهش می دن و حتی ممکنه فاز دو رو نبینه! ولی برای این سلاح باید dex رو بیاری بالا مثلا حداقل ۶۰

• Like
Reactions: Arios 22
واقعا فک نمیکردم این شمال شرقی که گفتی اینقد Life saving باشه :دی

امروز بعد دوروز لانچ نکردن رفتم داخل دیدم پشت در باسم، دفعه پیش دیگه کلا بیخیال شده بودم قرار بود برم شدوتری رو دو لول ببرم بالا به 13 برسه حداقل.
الان همینطوری گفتم بزار واسه دست گرمی برم (حتی باف یا Physick flask هم استفاده نکردم!) به شکل غیر قابل باوری همون دفعه اول زدمش، جوری پرفکت رفتم که پشم نموند برام رفتم از خونه بیرون نفس عمیق میکشیدم و به آسمون لبخند میزدم :))

@Pyramid Head الان که زدمش باز باید بیشتر مخالفت کنم باهات :D
واقعا هیچ چیز باسش بنظرم Unfair نبود، اصلا اسپم اتک هم نداشت به اون صورت.
بدترین چیزش همون چارج اتکش بود که اونم شمال شرق + تایمینگ درست حتی یه دونشم نخورد بهم این دفعه :دی
---

ولی خداییش هیچی گیمینگ نمیشه :دی
از صبح حالم گرفته بود حوصله هیچی نداشتم قشنگ مودم از این رو به اون رو شد بعد این :-"
باریکلا ، لول شدو تری پایینی داشتی ایول، از اون سمت مپ رفتی سراغ Bayle؟
چه صداگذاری توپی داره Igon و چه کوئستی داره اگه نرفتی برو سراغش
بعضی وقتا آدم بازیش یجور میگیره خودشم حال میاد.
مالنیا به بیلد بلاد، آتش و فراست حساسه. چون int بالایی داری پیشنهاد می کنم از سلاحی استفاده کنی که روش فراست باشه یا خودت با یه ash of war بندازی روش و بذاری روی cold تا فراستش بره روی ۱۲۰ اینا. (سلاح اماده بخوای moonlight greatsword همراه با کلاه رانی و تلیسمان magic scorpion charm و shard of alexander و پوشن فیزیکِ مجیک).
فقط می مونه اون دَنسش رو داج بدی که معمولا بعد از یک سوم جونش که زده بشه یا یهو دمیج زیادی بخوره که بعد فراست یا بلادلاس اینکارو انجام می ده و باید اون حوالی حواست به این حرکتش باشه که قشنگ بزی عقب. می تونی چند تا آیتم پرتابی مثل چاقو همرات داشته باشی و بری عقب و پرت کنی سمتش تا دنسش رو بزنه بعد تا می تونی ازش فرار می کنی به جز قسمت سوم دنسش که باید نزدیکش باشی و داج بدی رو به جلو و تو خودش. از چاقو هم نخوای استفاده کنی چون بیلد مجیک هستی می تونی مجیک کَست کنی تا اینکارو انجام بده.
فاز دومش سخت تره ولی همین حرکتارو می ره به جز دو تا حرکت گل اسکارلت رات که داج دادنش اسونه و یکی هم با سامن کردن خودش که از بالا به پایین میان سامناش تو این حالت یا به چپ یا راست فقط یه ضرب داج بده و اصلا مکث نکن تا حرکتش تموم بشه.
داشم مثل همیشه حرفه ای راهنمایی می کنه.پرچمدار تاپیک قشنگ

در مورد رلانا این یه باس و یه فایت معرکه است. اگه کسی بخواد تمرین داج داشته باشه و مهارت خودشو تو این گیم ببره بالا بنظرم بهترین گزینه همینه. با یه شمشیر معمولی بره تو دل باس مطمئنا بعد از کشتش یه لذت فوق العاده می بره و گیم رو هم یاد می گیره.
اما اگه بخوای سریع بزنیش یه شمشیر هست تو دی ال سی به اسم Milady اینو بردار، اش آو واری که خودش داره رو با حالت blood بذار روش که bloodloss اش میاد روی ۸۰ اینا. بعد کلاه vare رو بذار و تلیسمن های shard of alexander و اونی که bloodloss اتفاق بیفته دمیج رو می بره بالا. همینطور اگه تلیسمن two handed sword رو گرفتی که دمیج دو دستی سلاح رو می بره بالا. سلاح رو دو دستی کن برو باهاش فایت بده بعد اینکه bloodloss بشه رسما ضرباتت دمیج وحشتناکی بهش می دن و حتی ممکنه فاز دو رو نبینه! ولی برای این سلاح باید dex رو بیاری بالا مثلا حداقل ۶۰

از اونجایی که جادوگرم و dex 12 دارم نمیشه . هر مدل اسپلی دارم .

از اونجایی که جادوگرم و dex 12 دارم نمیشه . هر مدل اسپلی دارم .
خب هر مدلی که مالنیا رو بزنی رو اینم جوابه. مثلا همون فراست روی رلانا هم جواب می ده. باید باهاش فایت بدی دیگه تا حرکاتش دستت بیاد. با جادو که دیگه راحت ترم هست و بنظرم می تونی بزنیش. فقط باید یکم حوصله کنی. اگه اشتباه نکنم برای مجیک اسپل night comet رو اگه داشته باشی خیلی دمیج و سرعت کَست خوبی داشت.

• Like
Reactions: mac man
دوستان بعد از ۱۴۰ ساعت بازی رو پلات کردم
فقط بیلدی که دارم خیلی سریع باس هارو میزنه می‌خوام خیلی زود برم نیوگیم پلاس های بالاتر که چالشی بشه
راهی هست دو سه ساعته بازی رو تموم کرد ؟

دوستان بعد از ۱۴۰ ساعت بازی رو پلات کردم
فقط بیلدی که دارم خیلی سریع باس هارو میزنه می‌خوام خیلی زود برم نیوگیم پلاس های بالاتر که چالشی بشه
راهی هست دو سه ساعته بازی رو تموم کرد ؟

گلیچ‌لس میتونی به راحتی زیر ۲ ساعت تمومش کنی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or