Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
کار به کل dlc ندارم که سخت بود که حالا میگیم خاصیت بازی همینه ولی

راجب باس آخر ..با اینکه با هزار و یک بدبختی زدمش و بنظرم سخت ترین باس کل تاریخ بشریت بود... (اینو کسی میگه که همه سری های سولز و سکیرو رو تموم کرده) ولی من هیچ لذتی از باس اخر نبردم ، اینقدری دیگه بازی کردم که بدونم یه منطقی باید تو حرکات باس باشه و روش وقت گذاشته شده باشه ولی رو بالانس این باس اصلا وقت نزاشته بودن چون یه سری حرکات داشت که اگر میزد تو قطعا میمردی و راهی نداشت ینی درهم میزد رندوم ، این سختی به درد خودشون میخوره اصلا حال نکردم ، اون لذتی که باید میداد رو بهم نداد باس اخر و بییشتر عذاب بود و یچیز غیر قابل درک

و اینم بگم که زدن این باس بر پایه شانسه خیلی جاهاش مخصوصا آخراش ، شانس هم سر اینه که شانس بیاری یه سری از حرکتاشو نزنه یا داری داج میدی ، داجت بگیره چون یجورایی داج دادن توش محال بنظر میاد

کلا هم شونصد تا بیلد عوض کردم خب شاید من حال نمیکنم با اون بیلد ، شاید من incantations o حال میکنم ، باید بازی برا همه بیلد ها بالانس باشه نه اینکه مجبور شم خودمو سرویس کنم سبکی بازی کنم که تو عمرم بازی نکردم .. خلاصه باس آخر هیییچ منطقی توش نیست D:

ولی انصافا نامردیه که امروز اپدیت دادن و نرف کردن ...

بازیو مثلا متعادل کردن خو پس ما ای که تا دیشب بازی کردیم پدرمون در اومد تا تموم شد مخصوصا اخرش... نامردیه الان ما این تلاشمون باید خاص بمونه D:

دقیقا همینطوره .. پشمام ریخته بود .. به شدت خاصه.. نمونشو شاید بگم ندیده بودم ، همه چی تموم بهترین گزینس براش..

این باس برخلاف باس آخر ، خیلی خفن و خاص تره..
هیچ باسی رو نرف نکردن،در عوض Scadutree blessing رو قویتر از قبل کردن

• Like
Reactions: Roozbeh psp
هیچ باسی رو نرف نکردن،در عوض Scadutree blessing رو قویتر از قبل کردن
همونم روی هم رفته تقریبا مثل قبله. تاثیر ۱۰ تای اولی رو بیشتر کردن ولی تاثیر بقیشو کم کردن.
اینطوری اولای دی ال سی آسون تره ولی بقیش مثل قبله.

کسی سیو بازی رو pc نداره نسخه اصلی رو رو ps4 تموم کردم حوصلم نمیشه از اول برم
من دارم، خوشبختانه قبل از اینکه dlc رو شروع کنم یه بک آپ ازش گرفته بودم:-"
دو تا فایلی که گذاشتم رو اکسترکت کن. محتویات پوشه Backup رو بریز داخل مسیر
C:\Users\Moslem\AppData\Roaming\EldenRing
اون Moslem اسم یوزر سیستم من هست، مال تو مطمئنا فرق داره.
بعد بازی رو نصب کن، تا اولین site of grace برو و بیا بیرون.
بازی خودش برات یه سیو داخل همون مسیر ساخته.
بعد با نرم افزار EldenRingSaveCopy که گذاشتم باید سیو من رو بریزی روی سیو خودت تا بازی بشناسش :-"

Attachments

شمشیر سبک خوب چی هستش تو بازی که دمیجش زیاد باشه
با بلاد هاند بازی میکنی و حرکتم رو کند میکنه مثلا تو مینی باس اول با بلاد هاند وقتی از دست طرف فرار میکردم میپردیم اینور اونور خیلی کوتاه بودش فاصله پریدنش یه بار scythe اون که از همه سبک تره برداشتم اصلا ورج وورجه هاش خیلی فرق داشت وقتی میپردیم این ور اون ور فاصله بیشتری پیدا میکرد تا باس . اینم بگم وزنم در موقعیت خوبی هستش 57 هستش به نسبت 90
یه شمشیر سبک با دمیج خوب میخوام که سریع هم باشه
الان تو عکس بالایی شمشیر ها تو دستش چی هستند؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or