Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
من یه ۷-۸ تا باس زدم تا الان. الانم توی محیط جنگلی ام :دی
تا اینجای کار باس ها سختی عجیبی نداشتن.
لولم ۱۹۰ هست و همون نیوگیم معمولی هستم.
همونطور که گفتم باس ها سخت نیستن, ولی ازار دهنده هستن. ازار دهنده یعنی اینکه مدام اسپم میکنن و سرعتشون زیاد شده.
باس های نسخه ی اصلی, یه جورایی تاکتیکی بودن. اینجا فقط و فقط اسپم میکنن که خوب خیلی به برای من خوش ایند نیست :دی
اکثر باس ها کافیه میمیک رو‌ سامن کنی و از فاصله ی دور بهشون مجیک بزنی :دی
اما محیط بازی بسیار زیبا و وحشتناکه :دی
اون حس تنهایی و انزوا صد چندان شده توی این بازی.

هرچی که گفتن باس سختیه کاملا اوکی بود و هرچی که گفتن اسونه یا اسمی ازش نبردن داره پدر مارو درمیاره. باس‌ها اصا هیچی حالیشون نیس و اگه یارو روت قفل کنه ده‌تا پشت‌سر‌هم میزنه فقط. یهو میبینی سر یه باس که هیچ ویژگی خاصی نداره گیر می‌کنی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Little John
این کسی که تو ویدیو میبینید یه استریمر معروف Kai Cenat که مشغول بازی الدن

حالا رفته سراغ DLC مشکل روانی پیدا کرده 😂😂، چون 60 ساعت مشغول شکست باس آخر بوده و تو کل بازی DLC هم نزدیک هزار بار مرده(داداش چه همتی کرده بنازم بهش 😄✋) به این میگن سولز پلیر جان سخت😂👏، الان رفته روانشناس آورده تا بتونه درمانش کنه😐😄

View attachment P8hysmT4xj8fAC5b.mp4

به نظرم میازاکی باید یه درمانگاه روانشناسی هم باز کنه، میتونه یه بیزینس عالی راه بندازه 😁

آخرین ویرایش:
عکس از یه باس فایت فرعی که خودم گرفتم :

همچينم فرعى نيست :D

كلا به نظرم انمى هاى معمولى از باس هاى بازى سخت تر بودن به نسبت.
من هنوز باس خاصى زياد اذيتم نكرده.

يه نكته ديگه هم من متوجه شدم كه هر جا رو نقشه يه چاله آب ديدين بريد سمتش قطعا از گوشه كنار سر از زير زمين در مياريد :D
خيلى لايه در لايه عمودى در اوردن نقشه رو.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amonre
این کسی که تو ویدیو میبینید یه استریمر معروف Kai Cenat که مشغول بازی الدن

حالا رفته سراغ DLC مشکل روانی پیدا کرده 😂😂، چون 60 ساعت مشغول شکست باس آخر بوده و تو کل بازی DLC هم نزدیک هزار بار مرده(داداش چه همتی کرده بنازم بهش 😄✋) به این میگن سولز پلیر جان سخت😂👏، الان رفته روانشناس آورده تا بتونه درمانش کنه😐😄

View attachment 342382

به نظرم میازاکی باید یه درمانگاه روانشناسی هم باز کنه، میتونه یه بیزینس عالی راه بندازه 😁
از اتاق فرمان خبر رسیده بالاخره با کمک روانشناس ، پس از 99 ساعت و 1070 بار شکست خوردن، موفق شده باس آخر رو شکست بده 😄🤟👏

منم dlc را تمومش کردم من با بیلد مجیک رفتم همه باس ها را واقعا راحت زدم حتی مخفی ها به جز فاینال باس که اونم به خاطر این بود که بیلد مجیک به خاطر اگرسیو بودن بیش از حد باس جواب نمیداد و در یه چرخش قهرمانانه تبدیل به بیلد تانک شدم با سپر fingerprint stone shield که با اخرین درجه اپگرید تو دفاع کردن یک درصد هم از جونم کم نکرد و سلاح antspur rapier اونم تا اخر اپگرید به همراه یه ash of war که دمیج poison بده خود سلاح هم که scarlet rot به صورت پسیو داشت که باس روش ضعیفه خلاصه اب خوردن شد هر کس گیر کرده تضمینی این بیلد رو بره کافیه دفاع کنید و ضربه بزنید در ضمن اصلا اون ۲ نفری که میشه سامون کرد را نکنید که باس رو واقعا الکی سختر و جونشو چند برابر میکنه.
واقعا تجربه لذت بخشی بود هر چند به نظرم بازی تو طراحی باس ها پسرفت داشت و یکی ۲ تا باس حماسی بیشتر نداشت

خب اگه کارتون با اکسپنشن تموم شد یا حالا حالا قصد استارتش رو ندارید و PC بازید بزارید این رو معرفی کنم:

GRACEBORNE​

View attachment GRACEBORNE.mp4

این ماد یک توتال اورهاله که تغییرات ساختاری تو بازی اصلی میده که در نتیجه بازی چه از لحاظ اتمسفر ، لحن و محتوای بازی یادآور بلادبورن باشه.
الان تو مرحله آلفاست که تو همین مرحله حدود 22 ست آمور ، 35 اسلحه ، 17 عدد trick weapon و 5 عدد اسلحه گرم رو به بازی پورت کرده.
همینطور المانهای گیم پلی مثل gun parrying یا quicksteps و...
مثل بلادبورن محدودیت وزن اسلحه/آرمور برداشته شده (no equip load)
حتی شکل هیل کردن هم تغییر کرده.

در ادامه دشمنها و باسها تغییرات ظاهری زیادی داشتن که کاملا انگاری از بلادبورن پورت شدن به بازی.
گرافیک ، نور پردازی رو هم با کمک Reshade خیلی خیلی نزدیک به بلادبورن درآورده.

تو این مرحله حجم دانلودی این ماد 5 گیگه.
روش نصبش هم تو لینک مشخصه و کامل توضیح داده.
GRACEBORNE - Bloodborne Inspired Overhaul

فقط یادتون باشه برای نصبش باید ورژن بازیتون 1.10 باشه.
اگه تو استیم بازی رو دارید و آپدیت شده به 1.12 به راحتی میتونین دانگرید کنین ، روشش تو همین لینکی که فرستادم توضیح داده.
========
این مادساز نزدیکه به دوساله که نمه نمه داشت المانهای مختلف بلادبورن رو به الدن رینگ پورت میکرد و این ماد برآیند همه اونهاست.
پروژه واقعا جذابیه.

آخرین ویرایش:
من که سر همین نیمچه باسه اولی گیر کردم یه 7 8 باری مردم تا حالا . همون که اول بازی از پله ها میری پایین با اسلحش اتیش میندازه طرفت . میزنم ولی لعنتی با 2 تا ضربه میکشه مارو لولم هم 180 هستش با blood hound fang بازی میکنم
البته بعد 2 سال ران کردم بازی رو اولش یادم نمیومد چجوری سوار اسب بشم
تو یوتوب امید لنون جالبه مثلا واک تورو گذاشته دو نفری میرن همین نیمچه باسه رو میزنن بعد میگه ببینید واقعا بازی سختی نیستش
خوب مومن تنهای بزنش بعد این حرف رو بزن دو نفری که کاری نداره که

کار به کل dlc ندارم که سخت بود که حالا میگیم خاصیت بازی همینه ولی

راجب باس آخر ..با اینکه با هزار و یک بدبختی زدمش و بنظرم سخت ترین باس کل تاریخ بشریت بود... (اینو کسی میگه که همه سری های سولز و سکیرو رو تموم کرده) ولی من هیچ لذتی از باس اخر نبردم ، اینقدری دیگه بازی کردم که بدونم یه منطقی باید تو حرکات باس باشه و روش وقت گذاشته شده باشه ولی رو بالانس این باس اصلا وقت نزاشته بودن چون یه سری حرکات داشت که اگر میزد تو قطعا میمردی و راهی نداشت ینی درهم میزد رندوم ، این سختی به درد خودشون میخوره اصلا حال نکردم ، اون لذتی که باید میداد رو بهم نداد باس اخر و بییشتر عذاب بود و یچیز غیر قابل درک

و اینم بگم که زدن این باس بر پایه شانسه خیلی جاهاش مخصوصا آخراش ، شانس هم سر اینه که شانس بیاری یه سری از حرکتاشو نزنه یا داری داج میدی ، داجت بگیره چون یجورایی داج دادن توش محال بنظر میاد

کلا هم شونصد تا بیلد عوض کردم خب شاید من حال نمیکنم با اون بیلد ، شاید من incantations o حال میکنم ، باید بازی برا همه بیلد ها بالانس باشه نه اینکه مجبور شم خودمو سرویس کنم سبکی بازی کنم که تو عمرم بازی نکردم .. خلاصه باس آخر هیییچ منطقی توش نیست D:

ولی انصافا نامردیه که امروز اپدیت دادن و نرف کردن ...

بازیو مثلا متعادل کردن خو پس ما ای که تا دیشب بازی کردیم پدرمون در اومد تا تموم شد مخصوصا اخرش... نامردیه الان ما این تلاشمون باید خاص بمونه D:

واو این باس فایت
bayle
یکی از خفن ترین و حماسی ترین باس ها تو تاریخ بازی های فرامه هم مسیر رسیدن بهش هم خودش هم موسیقی متن مبارزش همه چی تمومه
دقیقا همینطوره .. پشمام ریخته بود .. به شدت خاصه.. نمونشو شاید بگم ندیده بودم ، همه چی تموم بهترین گزینس براش..

این باس برخلاف باس آخر ، خیلی خفن و خاص تره..

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ashe and mikami.pro
خوشحالم که همچنان بیلد bleed من جواب میده، ولی کاش اینقدر باس ها رو چند فازی نمیکردن، تازه بعد از بیست سی بار تلاش موفق شدم مسمیر رو نصفه جون کنم، یه باره رفت توی فاز دوم ‌و کلا همه حرکاتش عوض شد:D

• Like
Reactions: Vagabond
کار به کل dlc ندارم که سخت بود که حالا میگیم خاصیت بازی همینه ولی

راجب باس آخر ..با اینکه با هزار و یک بدبختی زدمش و بنظرم سخت ترین باس کل تاریخ بشریت بود... (اینو کسی میگه که همه سری های سولز و سکیرو رو تموم کرده) ولی من هیچ لذتی از باس اخر نبردم ، اینقدری دیگه بازی کردم که بدونم یه منطقی باید تو حرکات باس باشه و روش وقت گذاشته شده باشه ولی رو بالانس این باس اصلا وقت نزاشته بودن چون یه سری حرکات داشت که اگر میزد تو قطعا میمردی و راهی نداشت ینی درهم میزد رندوم ، این سختی به درد خودشون میخوره اصلا حال نکردم ، اون لذتی که باید میداد رو بهم نداد باس اخر و بییشتر عذاب بود و یچیز غیر قابل درک

و اینم بگم که زدن این باس بر پایه شانسه خیلی جاهاش مخصوصا آخراش ، شانس هم سر اینه که شانس بیاری یه سری از حرکتاشو نزنه یا داری داج میدی ، داجت بگیره چون یجورایی داج دادن توش محال بنظر میاد

کلا هم شونصد تا بیلد عوض کردم خب شاید من حال نمیکنم با اون بیلد ، شاید من incantations o حال میکنم ، باید بازی برا همه بیلد ها بالانس باشه نه اینکه مجبور شم خودمو سرویس کنم سبکی بازی کنم که تو عمرم بازی نکردم .. خلاصه باس آخر هیییچ منطقی توش نیست D:

ولی انصافا نامردیه که امروز اپدیت دادن و نرف کردن ...

بازیو مثلا متعادل کردن خو پس ما ای که تا دیشب بازی کردیم پدرمون در اومد تا تموم شد مخصوصا اخرش... نامردیه الان ما این تلاشمون باید خاص بمونه D:

دقیقا همینطوره .. پشمام ریخته بود .. به شدت خاصه.. نمونشو شاید بگم ندیده بودم ، همه چی تموم بهترین گزینس براش..

این باس برخلاف باس آخر ، خیلی خفن و خاص تره..
باس اخر به منم حال نداد خیلی بد طراحی شده بود و اصلا حس یه مبارزه منصفانه را نمیداد دیدم خیلی ها تو ریست ارا هم با ما همنظر بودن و به شدت به میازاکی انتقاد داشتن حالا از سختیش گذشته دوربینم واقعا فاجعه بود.من تو پست قبلی هم گفتم با یه بیلد به خصوص مثل اب خوردن میشه زدش ولی شاید یکی دوست داشته باشه با بیلد خودش و توانایی خودش باسو شکست بده .معلوم بود نرفش میکنن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or