Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
شمشیر سبک خوب چی هستش تو بازی که دمیجش زیاد باشه
با بلاد هاند بازی میکنی و حرکتم رو کند میکنه مثلا تو مینی باس اول با بلاد هاند وقتی از دست طرف فرار میکردم میپردیم اینور اونور خیلی کوتاه بودش فاصله پریدنش یه بار scythe اون که از همه سبک تره برداشتم اصلا ورج وورجه هاش خیلی فرق داشت وقتی میپردیم این ور اون ور فاصله بیشتری پیدا میکرد تا باس . اینم بگم وزنم در موقعیت خوبی هستش 57 هستش به نسبت 90
یه شمشیر سبک با دمیج خوب میخوام که سریع هم باشه
الان تو عکس بالایی شمشیر ها تو دستش چی هستند؟

Backhand blade واسع من جواب بوده.

• Like
Reactions: mehrdadb3
Backhand blade واسع من جواب بوده.
تو یوتوب دیدم به نظر شمشیر خوبی میادش . خوبیش این که dex محور هم هستش گویا
و همون اول بازی میده بهت برم بگیرمش منم همون اوله بازیم فقط اینکه 2 تا میده بهت میتونی تو 2 دستت بگیری؟

اگر شمشیر دیگه ای هم هستش از قبلیا بهم بگید river of blood رو هم دارم ولی تا انتها اپگرید نکردمش +7 هستش
من کل بازی قبل رو با blood hound fang تموم کردم ولی تو این احساس میکنم خیلی کندم میکنه یا اینکه جک و جونورای این فرض تر شدن هی اینور اونور میپرن
اون پنجه رو هم گرفتم از اون یارو مارمولکه

تو یوتوب دیدم به نظر شمشیر خوبی میادش . خوبیش این که dex محور هم هستش گویا
و همون اول بازی میده بهت برم بگیرمش منم همون اوله بازیم فقط اینکه 2 تا میده بهت میتونی تو 2 دستت بگیری؟

اگر شمشیر دیگه ای هم هستش از قبلیا بهم بگید river of blood رو هم دارم ولی تا انتها اپگرید نکردمش +7 هستش
من کل بازی قبل رو با blood hound fang تموم کردم ولی تو این احساس میکنم خیلی کندم میکنه یا اینکه جک و جونورای این فرض تر شدن هی اینور اونور میپرن
اون پنجه رو هم گرفتم از اون یارو مارمولکه

اره دو دستى هم ميشه.
سلاح رنالا هم خوبه اگه بتونى بزنيش.
هم دو دستيه هم آرت خفنى داره.

• Like
Reactions: mehrdadb3
چرا بهترین سلاحی که دمیج bleed میده باید دست کنده شده یه جونوری باشه که توی کلاس استرایک هم هست؟ پس این همه کاتانا به چه درد میخورن؟ :D

243445.jpg

رادان رو توی 3-4 چهار دقیقه باهاش کشتم (البته بعد از حداقل 50 بار وان شات شدن دم در ورودی و کمک گرفتن از میمیک :D)
پ.ن: ولی برای دشمن های انسانی هنوز هیچی دست ملینا نمیشه، اصلا فرصت حرکت بهشون نمیده. ملینا چه کیفی میکرده با این دسته :D

• Like
Reactions: jdepp
مبارزه با باس آخر DLC بدون دمیج. می بینید که اونطوریم unfair نیست فقط نسبت به بقیه ی باس ها بیشتر به تمرین نیاز داره:

والا هیچ کدوم از ما نمیتونه اینجوری پلی بده.. هرگز نمیشه .. معلوم نیست اینا چجوری اینجورین:D

والا هیچ کدوم از ما نمیتونه اینجوری پلی بده.. هرگز نمیشه .. معلوم نیست اینا چجوری اینجورین:D
این نو دمیجه. نو دمیج رو که انتظار نمی ره بزنیم ولی معمولی می شه زدش. اما احتمالا ۲۰۰ باری قرار باشه ترای بدی تا بشه. مثلا من سر مزمر بعد ۳۰-۴۰ دست نو دمیج می بردمش فاز دو. البته این تو یه لیگ دیگه است اما بازم نشد نباید داشته باشه. منکه با سپر زدم اینو ولی احتمالا سر فرصت برای داج و رول هم یکارایی بکنم اگه فرصت بشه. امروز تو نت دیدم ملت با یه سلاح arc دمیج وحشتناکی بهش می دادن. مثلا یکیش این:

البته این احتمالا shadow fragment ها رو هم تا آخر پر کرده باشه. من تا لول ۱۰ بیشتر نبردم. حس کردم ساده می شه.
در کل می خواستم اینو بگم که سختی باس آخر ناعادلانه نیست و بنظرم به چنین سختی نیاز بود. چون الدن رینگ همینطوری هم به سادگیش خرده می گرفتن.

مبارزه با باس آخر DLC بدون دمیج. می بینید که اونطوریم unfair نیست فقط نسبت به بقیه ی باس ها بیشتر به تمرین نیاز داره:

تنها چیز unfair ای که من میبینم رفلکس ها و استعداد این طرف هست :D

بعد من مجبور شدم بیلدم عوض کنم، یه ساعت وقت گذاشتم که سلاح و تلیسمن پیدا کنم و آپگرید کنم، بعد دو ساعت وقت برای زدن باس گذاشتم و چقدر شده دم در موقع احضار میمیک مردم در حدی که رون هام بیرون از اتاق باس میوفتادن. بعد چقدر تلاش کردم میمیک رو تا فاز دوم زنده نگه دارم که ده ثانیه بعد از شروع فاز دوم بمیره. آخرش به این نتیجه رسیدم که فاز اول رو خودم رد کنم و میمیک رو فاز دوم احضار کنم که بیشتر زنده بمونه، باز هم قبل از یکی دو ضربه آخر و اونجایی که باس اون حرکت aoe نامردی رو میزنه دو تاییمون به درک اعلا رفتیم :D
واقعا خیلی unfair هست :D

این نو دمیجه. نو دمیج رو که انتظار نمی ره بزنیم ولی معمولی می شه زدش. اما احتمالا ۲۰۰ باری قرار باشه ترای بدی تا بشه. مثلا من سر مزمر بعد ۳۰-۴۰ دست نو دمیج می بردمش فاز دو. البته این تو یه لیگ دیگه است اما بازم نشد نباید داشته باشه. منکه با سپر زدم اینو ولی احتمالا سر فرصت برای داج و رول هم یکارایی بکنم اگه فرصت بشه. امروز تو نت دیدم ملت با یه سلاح arc دمیج وحشتناکی بهش می دادن. مثلا یکیش این:

البته این احتمالا shadow fragment ها رو هم تا آخر پر کرده باشه. من تا لول ۱۰ بیشتر نبردم. حس کردم ساده می شه.
در کل می خواستم اینو بگم که سختی باس آخر ناعادلانه نیست و بنظرم به چنین سختی نیاز بود. چون الدن رینگ همینطوری هم به سادگیش خرده می گرفتن.
این همون سلاحی هست که عکسش بالا گذاشتم، همینقدر op هست :-"

آخرین ویرایش:
تنها چیز unfair ای که من میبینم رفلکس ها و استعداد این طرف هست :D

بعد من مجبور شدم بیلدم عوض کنم، یه ساعت وقت گذاشتم که سلاح و تلیسمن پیدا کنم و آپگرید کنم، بعد دو ساعت وقت برای زدن باس گذاشتم و چقدر شده دم در موقع احضار میمیک مردم در حدی که رون هام بیرون از اتاق باس میوفتادن. بعد چقدر تلاش کردم میمیک رو تا فاز دوم زنده نگه دارم که ده ثانیه بعد از شروع فاز دوم بمیره. آخرش به این نتیجه رسیدم که فاز اول رو خودم رد کنم و میمیک رو فاز دوم احضار کنم که بیشتر زنده بمونه، باز هم قبل از یکی دو ضربه آخر و اونجایی که باس اون حرکت aoe نامردی رو میزنه دو تاییمون به درک اعلا رفتیم :D
واقعا خیلی unfair هست :D
:D منم مثل خودت بودم دیگه. بیلد عوض کردم و با سپر زدمش. البته بعد بارها به فنا رفتن. :D اینو قبول دارم که این یارو استعداد وحشتناکی داره. بقیه ی ویدیو هاش هم همینطوریه. ریلکس و عجیب غریب. اینا احتمالا همینکه بازی منتشر می شه فقط می رن پشت در باس و تا نو دمیج نزنن ول نمی کنن. :D ولی باس آخر باید همینطور می بود تا ذره ای از خاطرات کاس فقید رو یادآوری کنه برامون. :D

• Like
Reactions: ce7en44

من که بعد از مشقت زیاد زدمش دو روز پیش .. خیلیی سخت بود...

من نمیتونستم بزنمش ولی رفتم scadu tree هارو لول 19 کردم.. بعد یکمیی شرایط بهتر شد و زدمش اونم با Bloodfiend Blood Arm به همراه bleed

آره خب سختی باس آخر باعث شد برای همیشه به یادموندنی بشه :D

• Like
Reactions: jdepp and ce7en44
نسخه اصلی رو روی XSX بازی کردم فریم ریت قابل تحمل بود. ولی روی PC واقعا آزاردهنده اس بازی. چیکار میشه کرد؟
حالا یه پچ تو راهه ولی همین دیروز گفتن که احتمالا از نرم افزارهای ماوس باشه. اون‌ها رو قبل بازی کردن ببندید.

داستان shadow of erdtree به فارسی گذاشتم یوتیوب :

اشتباه لفظی توی داستان در مورد مسمسر وجود داره که به جای اینکه بگم فرزند ماریکاست میگم فرزند میکلاست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

• Z-fan
  • reza8
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or