Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
آقا راحت ترین کلاس برای dlc چیه!؟ قبلا تمام بازی های میازاکی رو تموم کردم الان هم سیو الدن رینگم رو ندارم اما دوست دارم یک بار از اول شخم بزنم برم تا آخر dlc ... اما اینقدر گفتین سخت پشمام ریخته جرات نمی کنم بازی کنم ! برای همین گفتم کلاسی که راحت تر هست رو بگین من همیشه شوالیه هستم

• Like
Reactions: ce7en44 and AmirPXP
آقا راحت ترین کلاس برای dlc چیه!؟ قبلا تمام بازی های میازاکی رو تموم کردم الان هم سیو الدن رینگم رو ندارم اما دوست دارم یک بار از اول شخم بزنم برم تا آخر dlc ... اما اینقدر گفتین سخت پشمام ریخته جرات نمی کنم بازی کنم ! برای همین گفتم کلاسی که راحت تر هست رو بگین من همیشه شوالیه هستم
فکر کنم سری جادوگر که از مجیک استفاده میکنن راحت ترین باشه پشت درختا قایم میشی با جادو میزنی دشمن ها رو :D

• Like
Reactions: Dark_Souls
Bandit برو تمرکزتو بزار روی آرکین صلاح پیشنهادی هم Reduvia تا پنج لول میتونی همون اول بازی ارتقاش بدی با Somber Smithing Stones

آخرین ویرایش:
  • Like
این باس اخر الدن زیادی اذیت می‌کنه و دیگه نمی‌زنمش.
جز اون
دی‌ال‌سی خیلی خیلی خوبیه و واقعا جز بهتریناست خصوصا از نظر محتوا.
کیفیت خیلی خوبی هم داره ولی گاهی اوقات حس اون کپی‌پیست بودن‌های ریز از بازی اصلی رو میده. مثلا شما وارد بعضی از قلعه‌ها میشین و میبینین که یکسری از معماری‌ها یک به یک تکراری هستند.
پرفورمنس بازی خیلی ایراد داره و از طرفی باس‌فایت‌های بازی اصلا بالانس نیستن خصوصا باس اخر که واقعا مشکل داره.
اگر باس‌های فرعی فقط این مشکل رو داشتن موردی نبود و میشد نادیده گرفت ولی مشکل داشتن یک باس اصلی خصوصا باس اخر واقعا روی تجربه بازی کردن اثر میزاره.
ولی باس‌ها از نظر طراحی حرف ندارن خصوصا یکیشون که عجیب دوسش داشتم. محیط‌های بازی از نظر هنری واقعا چشم‌نوازن و توی ذهن باقی می‌مونن.
درنهایت با اینکه یکی از بهترین‌هاست ولی بهترین نیست و هارت او استون و بلاد اند واین قطعا برای من رتبه بالاتری دارند از نظر کیفی.

نمره نهایی ۸.۵

با هر بیلدی بری تجربه منحصر به فرد خودش رو داره و کمابیش ممکن با هر کدوم بعضی از باس ها راحت و بعضی دیگه سخت تر باشه حالا یه سری متا هست با هر بیلدی که مثلا بیلد بر پایه faith رو چندتا سلاح و talisman و... هست که ترند تر و باید با توجه به آخرین آپدیت بازی تو یوتوب پیدا کنی و انتخاب کنی اما در کل ازونجایی که بازی تو دادن larval tear و smithing stone ها خسیس نیست هر جا به مشکل خوردی میتونی بیلدت رو کلا عوض کنی.

• Like
اگه قبلاً شوالیه بودی، الان هم بهترین کلاس برای dlc همون شوالیه هست چون بیشتر دشمن ها وان شات یا ۲ شات میکنن و سرعت و تعداد ضربات و شعاع حمله شون هم بیشتر شده پس داشتن یه سپر قوی خیلی کمک حالت هست. من خودم برای بازی اصلی dex با دابل کاتانای bleed بودم، اینجا دیگه دم اتاق باس آخر داستانی برگشتم به ریشه های دارک سولزیم و str با سپر و چماق برداشتم :-"
بیلد دکس اونقدر سخت شده که let me solo her هم سر باس آخر گیر کرده :D

• Like
این باس اخر الدن زیادی اذیت می‌کنه و دیگه نمی‌زنمش.
جز اون
دی‌ال‌سی خیلی خیلی خوبیه و واقعا جز بهتریناست خصوصا از نظر محتوا.
کیفیت خیلی خوبی هم داره ولی گاهی اوقات حس اون کپی‌پیست بودن‌های ریز از بازی اصلی رو میده. مثلا شما وارد بعضی از قلعه‌ها میشین و میبینین که یکسری از معماری‌ها یک به یک تکراری هستند.
پرفورمنس بازی خیلی ایراد داره و از طرفی باس‌فایت‌های بازی اصلا بالانس نیستن خصوصا باس اخر که واقعا مشکل داره.
اگر باس‌های فرعی فقط این مشکل رو داشتن موردی نبود و میشد نادیده گرفت ولی مشکل داشتن یک باس اصلی خصوصا باس اخر واقعا روی تجربه بازی کردن اثر میزاره.
ولی باس‌ها از نظر طراحی حرف ندارن خصوصا یکیشون که عجیب دوسش داشتم. محیط‌های بازی از نظر هنری واقعا چشم‌نوازن و توی ذهن باقی می‌مونن.
درنهایت با اینکه یکی از بهترین‌هاست ولی بهترین نیست و هارت او استون و بلاد اند واین قطعا برای من رتبه بالاتری دارند از نظر کیفی.

نمره نهایی ۸.۵
منم میخواستم باس آخرو نزنم ، چون نمیشد ، ولی دیگه سر کل کل با یکی از بچه ها خودمو مجبور کرده بودم بزنمش ، آخرم زدمش :D
بنظرم بزنش هرجور هست ، به یادموندنی میشه برات

• Like
Reactions: last of amir
من به کسی که تازه برای اولین بار بازی رو اجرا میکنه و میخواد این حجم از محتوا رو بازی کنه حسودیم میشه.

خیلی مودبانه بگم بپایین تو گلوتون گیر نکنه حلال زاده ها :D
ماکان حلالم کن! :D من جزو همین گروه هستم و بالاخره رفتم سراغ Elden Ring و باید یه جا بشینم نسخه اصلی و DLC رو پشت سر هم بازی کنم!
به عنوان یکی از عاشقان بازی‌های فرام‌سافتور، باید خیلی زودتر از این‌ها بازی رو انجام می‌دادم. ولی دیسکش رو برای XSX پیدا نکردم و حوصله دنگ و فنگ خرید و فروش نسخه ظرفیتی رو هم نداشتم. بعد از گرفتن PS5 هم کلی بازی از قبل بود که باید انجام می‌دادم و در عین حال DLC بازی هم معرفی شده بود و دیگه گفتم صبر کنم یه جا وقتی نسخه کاملش اومد برم سراغش.
فکر کنم آخرین بار که یه دیسک آکبند رو روز اول عرضه گرفتم، سال ۲۰۱۶ بود! :D Dark Souls 3 و بعدش هم R&C و Doom رو گرفتم و بعد دیگه قیمت‌ها کم‌کم انقدر زیبا شد که زدم تو خط دیسک دست دوم. ولی این یکی رو نمی‌شد دست دوم گرفت، چون DLCـش به صورت کُد هست و دیگه مجبور شدم آکبند بخرم و نوش جون استاد میازاکی! :D
فعلاً یه ۱۰،۱۱ ساعتی بازی کردم و هنوز دقیقاً نمی‌دونم باید کجا برم! :-" البته این قضیه بد هم نیست و حس خوبی داره که برای خودم توی نقشه می‌گردم و یه بار می‌رم سمت شمال و یه بار جنوب و شرق و... تا اینجا یه لوکیشن بوده که مشخصه هنوز برام زوده. یه فضای مخوفی با اتمسفر Bloodborneمانند داشت که یه بی‌شرف عظیم‌الجثه‌ای با یه ضربه خلاصم کرد و دیگه تا اطلاع ثانوی اونجا نمی‌رم، ولی بقیه جاها هنوز سخت نشده و می‌تونم گشت و گذار کنم. لطفاً کسی هم راهنمایی نکنه تا خودم ببینم چه خبره و چی به چیه! :D
همون‌طور که مشخص بود و نیازی به توضیح نداره، بازی واقعاً فوق‌العاده هست و خیلی خوب تونستن اون حس و حال همیشگی رو توی یه دنیای عظیم‌تر بچپونن. گیم‌پلی و اتمسفر و اینا که از قبل هم مشخص بود در چه سطحی هستن، ولی یه ذره نسبت به اون اسب یا گاو یا هر خری که سوارش می‌شیم شک داشتم که اون هم خوشبختانه خوب از آب در اومده. مثل همیشه هم کلاس شمشیری(!) برداشتم و از این حالت‌های شوالیه‌مانند و اینا. هر دفعه می‌خوام یه بازی این مدلی رو شروع کنم، قبلش می‌گم برای تنوع برم سراغ کلاس‌هایی که با جادو سر و کار دارن، ولی باز به محض رسیدن به بخش ساختن شخصیت، دلم نمیاد از کلاس شمشیری بگذرم و می‌رم سراغ همون ترکیب کلاسیک سپر و شمشیر. :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

• Z-fan
  • reza8
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or