Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
کسانی که تموم کردن بگن ER چه جایگاهی داره بین بازی های فرام

من خودم به ترتیب:

Bloodborne
Dark Souls
Sekiro
Elden ring
Dark souls III
Dark souls II
من سری دارک سولز رو بازی نکردم ولی بقیه اش این شکلیه برام:

Sekiro
Sekiro
Sekiro
Bloodborne
Elden ring
Demon's Souls

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472

من خودم به ترتیب:

Bloodborne
Dark Souls
Sekiro
Elden ring
Dark souls III
Dark souls II
من دیگه اندکی مونده تا تموم کنم ولی تقریبا همین، فقط جای Elden Ring و DS3 عوض بشه

Soul of Cinder, Slave Knight Gael, Darkeater Midir

موسیقیشون، دیالوگ‌ها، کانتکست، آخه چطوری میشه plin plin plon رو حین Soul of Cinder شنید و تا عمق وجود آدم نلرزه؟ یا شوالیه برده، دو نفر بی‌نام و نشان، وسط هیچ‌کجا، در حال مبارزه سر هیچی، تو پایان دنیا. Chosen Undead و Ashen One رو تاریخ بهم وصل کرده.

سکیرو هم بسیار بازی خوبیه ولی خود میازاکی هم جزو SoulsBorne حسابش نمیکنه

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
من دیگه اندکی مونده تا تموم کنم ولی تقریبا همین، فقط جای Elden Ring و DS3 عوض بشه

Soul of Cinder, Slave Knight Gael, Darkeater Midir

موسیقیشون، دیالوگ‌ها، کانتکست، آخه چطوری میشه plin plin plon رو حین Soul of Cinder شنید و تا عمق وجود آدم نلرزه؟ یا شوالیه برده، دو نفر بی‌نام و نشان، وسط هیچ‌کجا، در حال مبارزه سر هیچی، تو پایان دنیا. Chosen Undead و Ashen One رو تاریخ بهم وصل کرده.

سکیرو هم بسیار بازی خوبیه ولی خود میازاکی هم جزو SoulsBorne حسابش نمیکنه
بعد این پیامت رفتم plin plin plon رو گوش کردم. (ککسال بابا :یه بغضی گلومو گرفته نمیتونم حرف بزنم.gif)

• Like
Reactions: Justiciar

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی

من خودم به ترتیب:

Bloodborne
Dark Souls
Sekiro
Elden ring
Dark souls III
Dark souls II
هنوز Demon's Souls رو بازی نکردم متاسفانه:

Dark Souls
Bloodborne

Dark Souls III
Elden Ring

Sekiro

Dark Souls II

اونایی که فاصله ی کمتری بینشونه یعنی در یه حد پسندیدمشون تقریبا

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
به نظر من
1-Dark souls
2-Demon's Souls

3- Dark souls 3
4-Sekiro
5-Bloodborne
6-Elden ring

7-Dark souls 2
البته دارک سولز 2 که ساخته میازاکی به حساب نمیاد ولی به عنوان سوپروایزر نظارت داشته رو ساخت بازی. اون نسخه ریمیک دیمنز سولز رو هم به نظرم اتمسفر خاص بازی اصلی که یه حالت غمگین داشت رو خراب کردن و بازی یه حالت بلادبورنی گرفته بود که شخصا دوست نداشتم
دارک سولز1 که اصلا بحثی نمیذاره یه گیم بی نهایت استثنایی بیشتر از یه گیم شبیه یه شعر می مونه شما فقط اون لحظه که وارد اولاسیل میشید رو یادتون بیاد اون رد تاریکی رو دنبال کردن هر کسی که باهاتون صحبت می کنه راجع افسانه آرتوریاس صحبت می کنه و وقتی بلاخره وارد محیط باس میشید وای بی نظیره یا یادتون بیاد دارک سان گوییندولین چقدر زیبا ساخته شده بود اون پرسپکتیو بی نظیر از اون راهرو واقعا محشر بود
ولی دارک سولز 3 هم همینقدر تاثیر گذار بود هنوزم وقتی می بینم لوتریک بر پشت لوریان دوشادوش هم دارن برای عقیدشون می جنگن مو به تنم سیخ میشه

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
بعد 97 ساعت تموم شد :D رفت جز بهترین بازیا عمرم (البته از همون اواسطش هم رفته بود تو لیست)
9.5/10

نکات مثبت:
  • Lore بازی شاید یکی از بهترین چیزایی باشه که نه تنها تو گیم بلکه تو یک مدیا دیدم، رابطه دنیا، قوانینش، طراحی محیط، Npc ها و باس های اصلی با هم یک تجربه جادویی درست کرده که فک نکنم فعلا همچین چیزی رو تو یک گیم ببینیم به این زودیا، R. R. Martin اگه یک روز تصمیم بگیره کتاب از روی این دنیا بنویسه با کله میرم سمتش :D
  • کامل ترین کامبت سوم شخص رو داره، همین که انواع اقسام بیلد هارو میشه با هم ترکیب کرد، هزار جور Ash of war مختلف، کلی سلاح با انیمیشنای متفاوت که ارزش تکرار رو خیلی بالا میره، منی که اصلا علاقه ای به دوباره بازی کردن بازیا ندارمم الان دوس دارم دوباره با یک بیلد کاملا متفاوت از نو شروع کنم.
  • موسیقی فوق العادس، بنظرم از این نظر اصلا چیزی کم نزاشتن، مخصوصا موسیقی منو اول بازی دقیقا از اونایی هست که مدت ها تو ذهن آدم میمونه و 10 سال دیگه آدم ازش یاد میکنه.
  • طراحی محیط و گرافیک هنری شاهکاره، با اینکه گرافیک فنی بنظرم هنوز جا داشت اما از نظر هنری به قدری زیباست این بازی که تمام بخشای تکنیکیه قضیه رو میپیچونه، بعضی جاها دستم یک سره رو اسکرین شات بود.
  • لول دیزاین بازی تا آخرین لحظات هم شوکم میکرد، بعد 90 ساعت دیگه فک میکنی همه چیو دیدی دیگه بازی چیز جدیدی واسه نشون دادن بهت نداره یک دفعه پاتو میزاری تو melania's haligtree یا Farum Azula پشم نمیمونه واست از پیچیدگی طراحی محیط.
  • تنوع زیاد محیط و متفاوت بودن تم هر منطقه با هم که بنظرم یکی از مهم ترین نکاتی هست که اینو از بقیه اپن وردا جدا میکنه.

نکات منفی:
  • بدترین بخش بازی گنگ بودن کوئستای فرعی هست، بدون اینترنت یا نمیشه از خیلیاش سر درآورد یا هم باید ساعت ها وقت بزاری دنبال فلان NPC بگردی یا سردربیاری باید کجا بری چون NPC ـا لعنتی تصمیم گرفتن یک بار جمله رو بگن بعد دیگه لال شن و تکرارش نکنن :D بنظرم یک بخش کوئست ساده که فقط اسم کوئستا و جمله آخری که NPC بهت میگه رو داخلش بیاره کافی بود تا بخش بزرگی از این قضیه رو حل کنه که خب فرام سافتور هست و اذیت کردناش.
  • تکرار کردن باسا بنظرم منطقی بود چون نباید انتظار داشت به اندازه کل دانجنای مپ باس جدید وجود داشته باشه، اما تکرار کردن باسای اصلی ابهت باسو بنظرم خراب میکرد یا هم برخی موارد باسای فرعی تبدیل میشدن به انمیای عادی که زیاد جالب نبود.
  • این یکی چیز مهمی نیست چون خیلی کم کات سین داریم اما انیمیشنای صورت کارکترا بعضی جاها مخصوصا اواخر زیاد خوب نبود.

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,150
نام
حامد
دوستانی که مایل هستند بیان یه دست PVP بزنیم.
برای من مهم نیست لول چند هستید و N+ چندم هستید، بیایید مبارزه بگم کت تن کیه :D Hamed-Layken

من خودم به ترتیب:

Bloodborne
Dark Souls
Sekiro
Elden ring
Dark souls II
منم هنوز تمومش نکردم ولی میتونم اینجوری بگم.
البته اگه صرفا میازاکی باشه . اگه نگاه استودیو باشه من نینجا بلید هم دوسش داشتم :D از نظر سختی کم نداشت

Bloodborne
Dark Souls
Demon souls
Sekiro
Dark souls III
Elden ring
Dark souls II

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,752
نام
مراد حلیمی

من خودم به ترتیب:

Bloodborne
Dark Souls
Sekiro
Elden ring
Dark souls III
Dark souls II
به ترتیب:

1-Dark Souls
2-Bloodborne
3-Elden ring
4-Dark souls III
5-Sekiro
6-Dark souls II

کلا دارک 1 و بلاد تو یه لول دیگه هستن - مخصوصا به خاطر LORE و لحظات بشدت هنری بازی

.

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
با اینکه توی بازی های استاد جایگاه Bloodborn برام تو لول دیگه ای ولی فکر میکنم اکثر قبول داریم الدن رینگ فارغ از یکسری مشکلاتی که داشت، جاه طلبانه ترین ،بزرگترین و کامل ترین اثر فرام سافتور تا به امروزه .حالا سوالی که میمونه اینه که بازی بعدی میازاکی باید دیگه تو چه سطحی باشه که رو دست الدن رینگ هم بلند بشه ؟! (شاید BB2) :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238

من خودم به ترتیب:

Bloodborne
Dark Souls
Sekiro
Elden ring
Dark souls III
Dark souls II
Dark Souls/ Demon's Souls
Bloodborne
Elden Ring
Dark Souls 2
Sekiro/Dark Souls 3
البته جایگاه الدن رینگ هنوز برام قطعی نیست و ممکنه در گذر زمان تغییر کنه ولی در کل تجربه بسیار خفنی بود از خیلی جهات. دیمنز سولز و دارک سولز 1 هم یه حالت جاودانه برام دارن که فک نکنم چیزی بتونه رو دستشون بیاد. بلادبورن هم بنظرم بهترین و فان ترین گیم پلی سری رو داره همچنان. دارک سولز 2 هر چی مین استوریش نچسب بود، در عوض DLCهاش وحشتناک عالی بودن و تا حد خوبی مشکلات مین استوری رو جبران کردن. سکیرو و دارک سولز 3 هم خیلی خوب بودن ولی اونطور که باید و شاید برام خاطره انگیز نشدن.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
الدن برتری مطلق داره . سولز یک خیلی خاصه و مرموز ولی الدن بهترین سولز بورنه . ترکیب همه دیمن و سولز رو در دلش داره . حماسیه و عظمتش قابل توصیف نیست و همین باشکوهش میکنه از طرفی میتوث نورث رو خیلی الهام گرفته این باعث شده فانتزیش جادویی تر بشه .
بهترین بازی فرام الدنه . سولز یک و سه و بلاد و سکیرو همه شاهکارند .

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
من بلافاصله بعد از الدن گذاشته بودمش توی صدر جدول آثار میازاکی که به بدن زدم تا اینکه یه هفته بعدش بلادبورن رو شروع کردم. معادلات رو بهم ریخت بلادبورن.

بلادبورن
الدن رینگ
دارک سولز ۱
دارک سولز ۳
سکیرو

دارک ۲ هم بنظرم یک باگ به حساب بیاریم :D دیمن سولز هم بازی نکردم ولی گیم پلی اش رو دیدم هم نسخه اصلی هم ریمیکش رو. بنظرم اگر دست به فرمون میشدم جایکاهش برام قبل از سکیرو می بود.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
تنها چیزی که سرعت پایین VaatiVidya تو ویدیو گذاشتن رو توجیه میکنه اینه که زن گرفته...
یدونه Lore Video منتشر کرد از ER پر از غلط که بقیه کانال‌ها هم توپیدن بهش و تو ویدیوی بعدیش قبول کرد که داشته می‌بافته

کانال‌های کوچیک‌تر داستان کلی رو خوب کاور کردن و دارن میرن سمت کاراکترهای فرعی و جزئیات، Vaati فکر کنم منتظره اونا منتشر کنن از روشون یچیزی بسازه 😓

• Like
Reactions: Sweet Lucifer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر