Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
سلام دوستان اگه تبلیغ نباشه سایت فارسی ساز زیرنویس این بازی رو به رایگان گذاشته ولی من نتونستم در سایت ثبت نام کنم ممنون میشم اگه کسی زیرنویسشو اینجا پیوست کنه.

• Love
Reactions: Taha75

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
سلام دوستان اگه تبلیغ نباشه سایت فارسی ساز زیرنویس این بازی رو به رایگان گذاشته ولی من نتونستم در سایت ثبت نام کنم ممنون میشم اگه کسی زیرنویسشو اینجا پیوست کنه.

خدمت شما

Attachments

• EldenRingPersianPatch.rar
    2.8 MB · مشاهده: 24
  • Like
Reactions: Taha75 and jj191

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
یه ماد اومده به اسم seamless coop که انگاری میشه بدون وقفه کل بازی رو با دوستاتون چهار نفر کواپ بازی کنید تا و حتی همه افراد با این ماد بتونن سوار اسب بشن

• Like
Reactions: Natural Killer

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
Elden Ring Director Hidetaka Miyazaki Reveals His Favorite Boss

9EB694C0-A94F-4A04-8C32-5E7995A9DBA4.jpeg

میازاکی کبیر باس مورد علاقه‌ش در الدن رینگ رو جنرال رادان اعلام کرده.
البته با اون باس فایت باشکوهی که براش تدارک دیده بود، اصلاً و ابداً این موضوع چیز دور از انتظاری نبود.

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
الدن رینگ . . .

همونجایی که بازی با یک کات سین Goosebumps کننده شروع میشه و راوی بازی تمام کلمات رو به صورت خسته و زیبا بیان میکنه و وقتی به دو کلمه ی Elden Ring میرسه اونو طوری بیان میکنه که دهان آدم باز میمونه، میشه فهمید که در برابر یک شاهکار عظیم قرار گرفتیم.
دکمه ی X رو میزنم و وارد منوی اولیه بازی میشم و موزیک بازی.... یکی از شاهکارهای صنعت موسیقی بدون هیچ شکی. موسیقی ای که انقدر زیباست که گاهی دوس داری همینطوری فقط پخش بشه و گوش بدی. موسیقی ای که در اون میتونی، خون، درد، دنیای دارک، سلاح، شمشیر شکسته، غم، مرگ یک پیرمرد در غم دوری دخترش در عمق Caelid و ... رو حس کنید.
از همون ابتدای بازی، شما فضای بزرگ رو حس میکنید، فضای بزرگ که باید به دنبال هدفی بگردید که نمیدانید.

الان که این متنو مینویسم یه چیزی حدود 110 ساعت بازی رو پلی دادم. و حدود 85 درصد از مپ رو باز کردم ( علت اینکه هنوز 100 درصد نشده چون سعی میکنم زیر سنگارم بگردم :D )

الدن رینگ یه شاهکاره و نوعی جدید از یه بازی اپن ورلد هست و قطعا سایر کمپانی ها این راه رو الگوی خودشون خواهند کرد.

موسیقی فوق العاده در هر محیط که حس و حال Exploring رو در پلیر ایجاد میکنه جز نکات فوق العاده ی بازی هست.
طراحی محیط ها بسیار زیبا
داستان بازی رو نمیشه نمره کامل داد چون برای فهم کاملش نیاز به اینه که شما تمام آیتم ها رو بخونید و همه ی مطالب توی بازی رو با دقت بخونید .

رگه هایی از سکیرو در بخش هایی از بازی دیده میشه. اون پرش کردن و اون Stealth کردن و حتی طراحی برخی محیط ها کاملا شبیه به سکیرو بود
نشانه هایی از بلادبورن هم میشه تو بازی دید به خصوص در محیط مریض Caelid که جز شاهکارهای طراحی هست
دارک سولز و مکانیکش در تمام حرکات مشخصه
دیمون سولز اما! بیشترین چیزی بود که در Enemy ها و طراحی برخی محیط ها دیدم. حتی برخی حرکاتشون دقیقا همون حرکات و AI بود.

مجموعا به چشم شاهکار بهش نگاه میکنم. مپی بسیار بسیار بزرگ.

اما به نظرم دو ایراد اساسی به این بازی وارده، ایراد اول، Mini boss های تکراری هست، شما چیزی در حدود 9 بار باید با Night's Cavalry مبارزه کنید که البته این باس اختیاری هست و میتونید فایت نکنید اما وجودش به اون تعداد به نظرم زیاد بود.
ایراد دوم بازی، خوب بودنه بیش از حده بازیه! شاید جملم خنده دار باشه ولی این خاصیت انسان هست که هرچیزی که به perfect نزدیک بشه، اولش براش جذابه و بعد اون جذابیت رو نداره، بزرگیه بیش از حده بازی، بعضی جاها انقدر خسته کننده میشد که مجبور میشدم یک هفته بازی روبزارم کنار. به نظرم واقعا نیاز نبود که مپ اینقدر با عظمت طراحی بشه که شما در هر هزار قدمتون یه Grace یا همون بونفایر پیدا کنید. بعضی وقتا پیدا کردن یه grace به خصوص برای من حدود ده دقیقه زمان میبرد و با ازمون خطا پیداش میکردم. که البته شاید این حماقته من در پیدا کردنش و عدم نشانه گذاریم رو مپ باشه اما بازم روی حرف هستم و به نظرم مپ خیلی خیلی بزرگ میتونه پلیر رو Confuse و حتی خسته کنه که گیم رو بزاره کنار (برای یه مدت)

مجموعا به نظرم این بازی نمره ی 9.8 از 10 رو داره و برای من که Hardcore FS game fan هستم این بازی یه موهبت الهی بود ! اما بزرگیه مپ بازی و عظمت بازی جوری بود که یه جاهایی خستم کرد و حتی باخودم فکر میکردم که شاید اگر روند داستان خطی بود (مثل DS3 یا بلادبورن و...) اوضاع بهتر میشد.
در مجموع تجربه ی این بازی رو به اونایی که بازیهای میازاکی رو دوس دارن صد در صد پیشنهاد میدم

مرسی میازاکی

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
دوستان من بار اولم که بازی رو رفتم سر فایر جاینت لولم ۱۲۵ بود و شمشیر هم uchiganata +18. نتونستم ردش کنم و واقعا توی اعصاب آدم راه می‌رفت اون باس فایت. بعد زدم بازی رو دلیت کردم از عصبانیت الان دوباره نصبش کردم و برای بار سوم هست بازی رو شروع کردم. الان لولم رو دارم میرسونم دوباره به ۱۲۵ ولی تازه به morgott رسیدم احساس میکنم بار اولم خیلی از لحاظ قدرت شمشیر بهتر بودم الان دارم لول آپ میکنم فقط چون uchiganata +13 دارم و قابل مقایسه با بار اول که رفتم نیست! اون ۵ لول بالاتر بود. به نظرتون میتونم با لول آپ کردن زیاد مثلا رسوند به لول ۱۴۰ جای uchiganata +18 رو که داشتم پر کنم؟ چون الان نیاز به smiting stone 5 دارم و واقعا نمیدونم کجای نقشه پیداش کنم! بار اول رو ای کاش نگه میداشتم

• Like
Reactions: Z-fan

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
دوستان من بار اولم که بازی رو رفتم سر فایر جاینت لولم ۱۲۵ بود و شمشیر هم uchiganata +18. نتونستم ردش کنم و واقعا توی اعصاب آدم راه می‌رفت اون باس فایت. بعد زدم بازی رو دلیت کردم از عصبانیت الان دوباره نصبش کردم و برای بار سوم هست بازی رو شروع کردم. الان لولم رو دارم میرسونم دوباره به ۱۲۵ ولی تازه به morgott رسیدم احساس میکنم بار اولم خیلی از لحاظ قدرت شمشیر بهتر بودم الان دارم لول آپ میکنم فقط چون uchiganata +13 دارم و قابل مقایسه با بار اول که رفتم نیست! اون ۵ لول بالاتر بود. به نظرتون میتونم با لول آپ کردن زیاد مثلا رسوند به لول ۱۴۰ جای uchiganata +18 رو که داشتم پر کنم؟ چون الان نیاز به smiting stone 5 دارم و واقعا نمیدونم کجای نقشه پیداش کنم! بار اول رو ای کاش نگه میداشتم
Smithing Stone (5) | Elden Ring Wiki
محل سنگها و اینکه کجا میتونید بدستشون بیارید رو گفته

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
بهترین کار برای اسمیتینگ استون‌ها اینه که بل برینگشون رو به دست بیاری:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سه روز پیش بعد 90 ساعت پلی تایم و تقریبا شخم زدن همه جای الدن رینگ تونستم بازی رو تموم کنم (با لول 175)
اچیومنت هاش کامل نشد. ولی نزدیک 85 درصدشون رو گرفتم. با گاید میرفتم میتونستم همه رو بگیرم
ولی خب میذارم بعدا تو NG+ دخل اون یه سری اچیومنت دیگه رو هم میارم :D

ولی قبل این که بخوام یه طومار در مورد بازی و خوبـــــــــــــــــــــی ها و بدی هاش بنویسم :D لازمه در مورد مهم ترین چیز صحبت کنیم
و اون هم باس های بازی اند :D
و چه فرمتی بهتر از نمره دادن به این باس ها واسه صحبت کردن در موردشون

فقط باید بریم تو دریای اسپویلر :D چون هیچ چیزی تو بازیای فرام سافتور هیجان انگیز تر از باس هاش نیستن و خب من نمیخوام اسپویل کنم هیچ کدوم رو
Btw اینا همه نظر شخصیه :D حمله نکنید بهم چون باس عشق تون رو عشق نورزیدم بهش :D
و این که فقط باس های اصلی رو نمره میدم. قرار نیست به یه یابوی ته غار که آخر بازی میشه دشمن عادی نمره بدم :D

1654606505282.png
Margit the Fell Omen

مارگیت عملا اولین دیوار بازی واسه Skill Check ـه و اگه کلاس تون Mage خالص نباشه، همزمان دومین دیوار Skill Check بازی هم هست (خواهیم رسید :D)
و اورآل به نظرم میشه به عنوان بیس باس های بازی در نظر گرفتش
حملات تاخیر دار
سگ جون
کومبوهای مرگبار
فاز دوم وحشی
عملا تمام اصول باس های الدن رینگ تو مارگیت هست. و همزمان چیز خیلی خاصی هم برای ارائه نداره. البته این که اولین باس بازی تو یه محوطه ای باشه که راحت با رول اشتباه میتونی بیفتی تو چاله و بمیری یخورده بی انصافی از جانب فرام بود به نظرم :D

اورآل؟ 6/10 مارگیت عملا بیس چیزیه که ما تو الدن رینگ یه باس خوب میدونیم

1654606404110.png
Godrick the Grafted

گادریک به طرز کاملا منطقی ای باس راحتتریه تا مارگیت (با این که مستقیم بعدشه)
ولی علی رغم این موضوع کماکان باس بهتر و خفن تریه. گادریک عملا باس فایتیه که بهتر از هر باس فایت دیگه ای تو گیم شخصیت حریف تو توی فایت و کات سین ها به تصویر می کشه
و به نظرم بهترین شروع برای رویارویی با هیولاهاییه که تحت عنوان Demigod قراره تیکه تیکه شون کنید :D
چون شاید باس سخت نباشه ولی مووست پر زرق و برق و موسیقی خدا و اون کات سین وسطیش که گادریک با تمام زورش میگه Forefathers and All, Bear Witness همشون با هم این باس رو به یه سطح فوق العاده ای میرسونن
مخصوصا واسه باسی که جزو اولین باس های بازیه

اورآل؟ 9/10 هیچی خفن از چسبوندن کله اژدها به دستت و آتیش زدن اطراف نمیتونه فاز دوئه یه باس رو کلید بزنه :D

1654606902484.png
Rennala, Queen of the Full Moon
از سگ رادگون میگذریم :D چون واقعا چیز خاصی نداره و بعدا چندتاییشون تو دست و کمن ریخته. قشنگ معلومه راداگون یکی از اینا رو از گردن گرفته و گفته "Hmmm you Red, Me Red, You be my Dog" و بعد شده سگ راداگون :D هر چند مووست باحالی دارن و تا انتهای بازی هم جزو یکی از سخت ترین ماب های بازی به حساب میان
ولی گل سرسبد آکادمی رایا لوکاریا بدون شک مدیر متوهم شه :D ملکه خاندان کاریان ها و همسر مطلقه، بانو Rennala

رنالا یکی از معدود گیمیک باس های بازیه. حداقل فاز یک اش که هست
و حالا تو طومار بعدیم به وضوح به این میپردازم ولی اگه الدن رینگ یه گره از همه بازی های قبلی فرام سافتور حل کرده باشه، نحوه طراحی باس فایت های گیمیک دارشه
و این خیلی زیبا تو فاز اول رنالا مشخصه
اون پروسه ای که باید بگیری هر سه تا دانش آموز اصلی رو پیدا کنی تا حباب باس اصلی بشکنه، به خودی خود پروسه جالبیه بعد از باس های قبلی که همشون Combat Focused اند.
ولی تو همین فاز کلی المان طراحی محشر هست که کمک می کنه. لیست می کنم
  • محوطه شلوغ کتابخونه نمیذاره پیدا کردن نفرهای اصلی کار راحتی باشه
  • با این وجود کتاب هایی که بهت پرت میشن یه ایده خوبی از جاشون بهتون میده (ضمن این که یه ایجاد خطر نسبی ای هم می کنه)
  • پرت شدن اون مدل های کره زمین و سنگ قبرها که عمده دمیج فاز اول رو دارن باعث میشه مدام تو حرکت باشی و حواست صرفا به زمین نباشه
  • جون رنالا کاملا به خودش وصله و کشتن مینیون هاش هیچ جونی ازش کم نمی کنه
  • خوبی این قضیه اینه که بازی شدیدا با DPS بالا پاداش میده سر همین و خیلی راحتتر میشه این فار باس رو رد کرد اگه بلد باشی جریان رو
اینا تازه فاز اوله. فاز دوم که اصن بهترین Boss Arena ـی کل بازی رو داره و یهو موسیقی یه حالتی میگیره خداگونه و میبینی از زمین و زمان داره روت جادو هوار میشه
شاید تنها گیر من به این باس اینه که فاز دوم میتونست یخورده واسه Melee بازها سخت تر باشه. چون عملا رنالا رو میتونی فوت کنی و Stance اش بشکنه که هر چند منطقی ولی یکم ناامید کننده است برای کسی که لشگر زیردستش دهن لیندل رو برای اعصار متمادی سرویس کرده :D
ولی خب همون جور که قبلا گفتم، اگه جادوگر باشید، رنالا رسما دومین Skill Check بازیه و دهنی سرویس می کنه که نگو و نپرس :D

اورآل؟ 9/10 عملا ورژن چندبرابر بهتر Deacons of Deep دارک سولز 3 و Rom the Vacuous Spider بلادبورنه این باس. کی فکرشو می کرد اگه دو تا منفورترین باس های من تو سری رو درست کنی تبدیل میشه به یکی از بهترین باس های سری :D

1654612014342.png
Radahn the Starscourge

حس می کنم من در مورد رادان نظر ندم بهتره
اصن قبل این که باس رو برای اول برم تحت تاثیر فستیوال قرار گرفتم و زنگ زدم دوست خودم هم سامن کردم :D
در نتیجه عملا چیزی از باس حس نشد واقعا :D
من نشستم اون پشت و از جرواجر شدن رادان توسط رفیقم و بلاید و الکساندر و بر و بچ دیگه لذت بردم

روی هم 6/10 باید چیپس هم با خودم میاوردم، بهترین کات سین بازیه این فایت :D

ihciroo8kfn81.jpg
Morgott the Omen King

شاید مورگات برام بهترین شخصیت نباشه ولی بدون شک یکی از بهترین کاراکترهای بازیه. اصن یه عالمه احساسات از همون یه جمله Willful Traitors, All ـش میریزه بیرون :x
البته این دفعه هم باید از Draconic Tree Sentinels بگذریم. با این که باس خوبیه. ولی صحبت کردن در مورد این جوجه موجه ها خارج از حوصله مطلبه :D
برگردیم سراغ مورگات
مورگات عملا دومین Skill Check بازیه... ورژن سریعتر و قویتر مارگیت که یه سری حرکات اضافه و خفن تر داره و افکت Bleed روی شمشیرش میتونه یخورده دهن سرویس کنه
چیز زیادی نمیشه گفت. طبق معمول همه چی استاندارد و فوق العاده است

اورآل؟ 8/10. حق مورگات توی داستان بازی واقعا این نبود ولی :( بعد از مدت ها کشتن یه باس اندازه Sif منو اذیت کرد و دلمو سوزوند

3e21.jpg

togethaaaaaaa >:) >:) >:)
این عملا ورژن بهتر و کامل چیزیه که باید Yhorm تو دارک سولز 3 می بود. و حالا این جا واقعا هست. حتی با وجود گیمیکی بودنش کماکان باس فایت بی نقصیه و یکی از بهترین لحظات بازی رو داره

10/10 یکی از بهترین سلاح های بازی هم تازه میگیرید بعد شکست دادنش. چی از این بهتر :D

1654616421118.png
Fire Giant

با این که الدن رینگ خیلی از مشکلاتی که با بازی های قبلی فرام سافتور داشتم رو حل کرده
ولی هنوز تو درگیری با غول های گنده مشکل داره
طبیعتا به خاطر اسب خیلی از مشکلات حل شده
ولی Fire Giant به ابعاد جدیدی از مشکلات رو معرفی می کنه
بدبختی این جاست این مشکلیه که شدو آو د کلوسوس 17 سال پیش حل کرده. ولی خب گیم پلی دارک سولز طبیعتا نمیتونه همچین سیستمی از باس فایت رو اجرا کنه تو خودش
سر همین طبق معمول مبارزه با دشمن های غول پیکر تر مخصوصا وقتی قرار باشه هی از زیر به پاشون ضربه بزنی خیلی خسته کننده میشه

ولی خب Fire Giant روی هم این قدره هم بد نیست. مخصوصا وقتی دست به آتیش میشه واقعا باس فان تری میشه
ولی اورآل دوست داشتم جوری بود که پروسه رسیدن به باس خیلی سخت تر میشد و عوضش زدن پاش واقعا جونشو نابود می کرد. نه این گرایندفستی که ورژن فعلی باس هست.

اورآل 5/10. خیلی خنده داره که سلاحی که از زدن این باس میگیره، رشته موهاشه :D

d2zuurrxdaw81.jpg
Astel the Natural born of the Void

پشم ریزون به نظرم لغت مناسبی واسه این باسه
متاسفانه من یکم اورلول بودم برای ایشون و یخورده راحت لهشون کردم
ولی مشکل باس نبود حقیقتا
آستل محشره. هم خودش هم Arena اش هم مووست اش که دو تا از خفن ترین حمله های غیر قابل بلاک بازی رو دارن.
من یه بار دیگه باید تاکید کنم این باس یکی از Sick ترین دیزاین های کل گیم رو داره و حیفه که چون پشت یکی از طولانی ترین کوئست های بازیه ملت تجربه اش نکنن :D

اورآل 8/10. با تمامی این اوصاف باسی نیست که بخوای بیشتر از یه بار تجربه اش کنی

1654621201118.png

نمیدونم چرا فورتیساکس منو بیشتر از هر باس دیگه ای تو الدن رینگ یاد مانستر هانتر انداخت
نمیدونم شاید به خاطر اون حمله شه که روت رعد برق میمونه بعد یهو فعال میشه. چون یکی مثل این رو ماگنامالو تو MH:Rise داشت. فقط تو اون این قدر دمیج کم نمی کرد لامصب :D
و خب اون ور ماگنامالو یه گالن جون داشت
این یکی من یه میمیک سامن کردم به فنا رفت اژدها با کل هیکلش.
باید NG+ دوباره باهاش درگیر شم. چون حس می کنم با اون مووست و جادوهای خفن، خیلی جونش پیزوری بود بنده خدا :D

اورآل؟ 7/10 کاش بیشتر جون داشت

1654622413751.png
Mohg the Blood Lord

بهترین باس بازی، حداقل به لحاظ تکنیکی و طراحی گیم پلی
موگ مووست سنگین و سگ دمیجی داره، ولی همشون خیلی روشن و واضحن و سریع میشه یاد گرفت چجوری ازشون جاخالی داد. در عین حال به خاطر اون خون پرت کردن ها، برخلاف داداشش موو ست اش هنوز اون خاص بودن خودشو حفظ می کنه تو مقایسه با بقیه باس ها
فعلاوه موگ باسیه که گیمیک خودش رو با اون حرکت Tres, Duo, Unos , NIHIL NIHIL NIHIL ـش داره. ولی جدا از این که کلا میشه با یه آیتم اسکیپ اش کرد. گیمیک موقتیه و با استوس زدن میشه کلا تانک اش کرد رفت جلو (Fuck you Malenia)
فاز دوئه این باس محشره و مشکلی که جلوتر با ملیکث (و تا حد کمتر گادفری) داشتم رو نداره. اونم اینه که کلی جون هیل می کنه و واقعا باید تمام قوا با فاز دو اش بجنگی که به غایت سخت تره و جای گیریت خیلی بیشتر اهمیت داره
از کارگردانی هنری محیط باس فایت هم نگم دیگه

اورآل 10/10. خاک تو سر مالنیا کنن که من تو Early Game میتونم جای این بشر رو پیدا کنم بعد این عن‌چیچک اون همه سال خودشو چسبونده به ریشه درخت داداشش میگه من Blade of Miquella ام :| Shut up B!tch

dies-from-cringe-dies.gif
Malenia, Blade of Miquella

سخت ترین باس بازی که آممم کافیه bloodhound Step داشته باشی تا قابل تحمل شه :D
دروغ چرا، بیلدی که من داشتم (Rob, Uchigatana با BHS) عملا ساخته شده که باهاش مالنیا کتلت شه :D

و خب تا فاز 2 کاملا جوابگوئه
من به نظرم اگه موگ رو میشه با یه فلسک خنثی کرد. منطقیه مالنیا هم با یه Ash of War خنثی شه :D
میمونه اون فاز دو اش که اونم میمیک رو خبر کردم با هم جرش دادیم
LMAO :D

8/10 تنها دلیلی که دنبالش رفتم این بود که من بیلد Dex بودم و دسته بیل ایشون رو نیاز داشتم واسه تکمیل بیلد :D

1654684395038.png
Dragonlord placidusax

جایزه مزخرف ترین اسم برای یه باس میرسه به بهترین اژدهای بازی
پلاسدوساکس (هنوز نمیدونم دارم درست تلفظش می کنه یا نه :|) تنها باس کل این بازیه که واقعا مجبور شدم گاید بخونم تا بفهمم دقیقا کجاست.
نه که هیچی از بازی از قبل ندیده باشم ها. ولی این یه موردی بود که بدون گاید واقعا خیلی سخت می شد پیداش کرد

و خب به نظرم می ارزید همچین باس مخفی ای باشه.
علی رغم این که اژدهای چغر و گنده ایه این بشر ولی مووست اش واقعا محشره و فاز دوش که شروع می کنه نامرئی شدن واقعا فایت رو آشوب وار تر می کنه

روی هم؟ 9/10 As long as you're not Ancient Dragon, You're good

1654689249593.png
Maliketh the Black Blade

یه سری کانسپت های محشری داره الدن رینگ برای رویارویی با باس ها و مالیکث و برخورد قبل شما تو دنیای بازی با فرم اولیه اش Clergy Beastman یکی از اون ایده های فوق العاده بازیه.
مخصوصا اگه ساید کوئست این بشر رو کامل برید، دیالوگ اولیه اش موقع وارد شدن به محل باس فایت کامل عوض میشه.

ولی خب یه مشکل اساسی ای داره این باس که اعصابمو به هم میریزه
فاز دوم این باس خیــــــــــــلی کوتاهه
بدتر از اون اینه که با این که دمیج و حملات ملیکث تو فاز دومش خیلی سگیه، ولی فرصت حمله بهش وحشتناک بالاست
راحت هم میشه فرصت Visceral Attack گیر آورد با چند تا حمله پرشی به موقع
و من از این قضیه متنفرم. چون یکی از خفن ترین باس های بازیه
این قضیه تا حدی مضحکه که فاز اول رو به نظرم سخت تر از فاز دوم می کنه.
فاز اولی که اگه ساید کوئست Beast Clergyman رو رفته باشید یه بار باهاش رو در رو شدید.

چرا این بشر باید فاز دوش 40 درصد جونش باشه. بعد مالنیای لعنتی که کلا سه تا حرکت جدید داره (که یکیش به لعنت خدا نمی ارزه) باید یه نواز کامل جون داشته باشه واسه فاز دوش؟
8/10. حیفه چون یه باس 10/10 ـه اگه جونش بیشتر می بود تو فاز 2

1654694546690.png
Sir Gideon Ofnir

3/10
حداقل این کانسپت که هر باس دیگه ای که زده باشی رو گیدئون جادوشون رو روت میزنه جالبه
ولی فاک این باس از هر لحاظ دیگه ای خیلی داغونه

FQn2i2aaUAM9KVw.jpg
Godfrey, A.K.A Houra Loux the Warrior

تمام مشکلاتی که با ملیکث داشتم این جا هم برقرارن
فقط با یه فرق ریز
اون جا باس از 10/10 شده بود 8/10
این جا از 11/10 شده 10/10 :D

در لغت نمی گنجه چقدر این باس و فاز دومش مخوفه :D
از خیلی لحاظ این فایت تو یه زاویه ای، عکس فایت اول شما با گادریک عمل می کنه
تو فاز دوم گافری از شر زره و اسلحه و سِروش (شیر رو شونه اش) خلاص میشه و رسما یکی از یونیک ترین مووست های بین هــــــــــر باس دیگه ای تو کل کاتالوگ بازی های فرام سافتور رو به نمایش میذاره که به تنهایی به اندازه کافی پشم ریزون هست
بهش تغییر تون خوفناک موسیقی رو اضافه کنید تا بفهمید من چرا این قدر از این باس خوشم میاد
البته دوباره. اگه این باس جون بیشتری داشت قطعا برام بهترین باس بازی می شد.
ولی الان با این که "بهترین" نیست ولی هنوزم جزو بهترین هاست

10/10 Get Rekt :D

__wojak_radagon_of_the_golden_order_and_queen_marika_the_eternal_elden_ring_drawn_by_boned_woo...jpg
Radagon of the Golden Order

باس آخر خوب به این میگن
با هر بیلدی بری جلو دهنت سرویسه :D
و اگه گادفری نبود، به نظرم Grab راداگون و جوری که با پتک کله ات رو خورد می کنه بهترین Grab Move بازی می شد (البته الان که فکر میکنم Grab Move فرنزی هم خیلی مخوفه )

حالا که این جاییم الدن بیست هم باهاش جمع ببندیم.
الدن بیست بیشتر از هر باس دیگه ای تو بازی حرکات رو مخ داره. ولی بیشتر از هر باش دیگه ای وقتی راه حل رو پیدا کنی آسون میشه
برای همین به نظرم حداقل از حیث Spectacle و عظمت باس فوق العاده خوبی برای جمع کردن کل بازیه

روی هم 9/10.

آخرین ویرایش:

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
من لول 182 هستم و تو باس maliketh گیر کردم. فاز دوم بسیار سخته. چند تا ویدئو دیدم هر کی یه قلقل به کار میبره. لول بالایی دارم و نمیتونم با فارم کردن int و فیت رو برای استفاده از جادو بالا ببرم
در ضمن خیلی ها با جادو راحت میزننش که من نمیتونم با جادو بازی کنم! خوشم نمیاد! شمشیرم هم کاتانای uchi سطح آخر هست و ۱۲ تا فلسک هم دارم. به نظرتون چه کار کنم این باس فایت رو بزنم. به غیر از جادو

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
من لول 182 هستم و تو باس maliketh گیر کردم. فاز دوم بسیار سخته. چند تا ویدئو دیدم هر کی یه قلقل به کار میبره. لول بالایی دارم و نمیتونم با فارم کردن int و فیت رو برای استفاده از جادو بالا ببرم
در ضمن خیلی ها با جادو راحت میزننش که من نمیتونم با جادو بازی کنم! خوشم نمیاد! شمشیرم هم کاتانای uchi سطح آخر هست و ۱۲ تا فلسک هم دارم. به نظرتون چه کار کنم این باس فایت رو بزنم. به غیر از جادو
یه بیلد bleed هست که همه چیو رنده می کنه (البته جدیدا شدن دو تا!) من خودم خیلی راحت دو تا ng+ رو باهاش سر 2.5 ساعت تموم کردم. تو یوتوب یه سرچ بزن ویدیوش رو میاره، با دو تا curved sword و اَش آو وار seppuku کار می کنه. اگه ندیدی بگو تا بهت توضیح بدم.

• Like
Reactions: Parmidgamergirl

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر