Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
من سر باس
گادفری
از بالا تا پایین FS لعنت فرستادم. اخه بنده خداها این همه این
سروش
رو تو آرت هاتون اوردید طراحی به این خفنی براش درست کردید فقط برای اینکه
کله ش کنده شه
؟ بابا حداقل سه فازه میکردید یا فاز اول یه خودی نشون میداد.

قشنگ میتونست پتانسیل به یادمندنی ترین باس بازی بشه.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
تنها چیزی که سرعت پایین VaatiVidya تو ویدیو گذاشتن رو توجیه میکنه اینه که زن گرفته...
جدا از اون چیزی که دوستمون اشاره کرد، فک کنم چند وقت پیش میگفت کامپیوترش دچار مشکل شده داده تعمیر کنن. :D ولی خب کلی چنل کوچیکتر این وسط دارن فعالیت میکنن که بالاخره یه فرصتی براشون پیش اومده تا دیده بشن. من فرمت ویدئوهای این چنل رو خیلی میپسندم مثلا. (البته احتمالا چند نفر قبل از من چنلش رو اینجا گذاشتن)

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
کسانی که تموم کردن بگن ER چه جایگاهی داره بین بازی های فرام

من خودم به ترتیب:

Bloodborne
Dark Souls
Sekiro
Elden ring
Dark souls III
Dark souls II

Elden Ring
Dark Souls
Bloodborne
Dark Souls 3
Dark Souls 2

سکیرو نزدم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بازی ۱۶۵ تا باس داره، که فقط ۹ تاشون به معنای واقعی یونیک‌ان 🙁

حالا من کاری ندارم یه سری از مینی باس ها مثل Watchdog ها و Magma Wyrm ها و... اینا با این که تکرار میشن ولی بازم کلا یونیک اند
ولی از همون 9 تا باس اصلی، (که اونم بیشترن) بعضی هاشون مثل Rennala و Godfrey رسما اندازه دو تا باس کامل موو ست دارن
چیزی که واقعا قبل از دارک سولز 3 نبوده تو سری... تازه تو اون بازی هم به این شدت نیست

کلا گیر دادن به تنوع دشمن ها واسه الدن رینگ، آخرت ایراد بنی اسرائیلی ـه به نظرم
به غایت همه بازی های دیگه فرام سافتور (و عملا هر بازی اوپن ورلد قبلشو) از این لحاظ میذاره تو جیبش

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان

من خودم به ترتیب:

Bloodborne
Dark Souls
Sekiro
Elden ring
Dark souls III
Dark souls II
Sekiro از نظر گیمپلی و بالانس بودن سختی باسها بنظرم بهترین!
Dark Souls دومین سولز و بهترین سولز اتمسفر و لول دیزاین بینظیر که رو دست نداره.
Dark Souls 3 توضیح خاصی ندارم ولی از سولز 2 و الدن رینگ بهتر میدونمش.
Elden Ring از یک سری ابعاد عالی ولی مشکلاتی باهاش دارم که نمیزاره جایگاهش بالاتر بره برام.
Dark Souls II اصلا حس بازیهای فرام رو نداره برام؛ بد نیست ولی چیز خاصی برام نداره.

Bloodborne و Demon's Souls بازی نکردم به اون صورت ولی حتما در آینده سراغشون میرم!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
والا من که هرجا می رفتم یه Crucible Knight بود باید می زدم :D :|

این لعنتی ها هر جای بازی که هستن هیبت باس بودن شون رو دارن لعنتی ها
نمیدونم چجوری :D

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
حالا من کاری ندارم یه سری از مینی باس ها مثل Watchdog ها و Magma Wyrm ها و... اینا با این که تکرار میشن ولی بازم کلا یونیک اند
ولی از همون 9 تا باس اصلی، (که اونم بیشترن) بعضی هاشون مثل Rennala و Godfrey رسما اندازه دو تا باس کامل موو ست دارن
چیزی که واقعا قبل از دارک سولز 3 نبوده تو سری... تازه تو اون بازی هم به این شدت نیست

کلا گیر دادن به تنوع دشمن ها واسه الدن رینگ، آخرت ایراد بنی اسرائیلی ـه به نظرم
به غایت همه بازی های دیگه فرام سافتور (و عملا هر بازی اوپن ورلد قبلشو) از این لحاظ میذاره تو جیبش
سلایق متفاوته، من با هیچ منطقی نمیتونم حضور Tree Spirit (که در واقع برای Dark Souls 3 طراحی شده بوده و دشمن یونیک بوده ولی از بازی حذف شده و اینجا آوردنش و اصلا به بازی نمیخوره) Erdtree Avatarهای عین هم، Tree Sentinelهای عین هم، چند ده‌تا کپی دست‌دوم Sif، باس اصلی در نقش mob، باس اصلی با اسم دیگه، اژدهاهای عین هم با رنگ RGB lighting متفاوت و… رو یونیک حساب کنم :D

ویرایش: یک مورد که شخصا خیلی زد تو ذوقم و یادم رفت منشن کنم، تجربه خاص و باعظمت Ancestor spirit بود که بعد عینا تکرارش با Regal Ancestor Spirit خراب شد :/

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251

من خودم به ترتیب:

Bloodborne
Dark Souls
Sekiro
Elden ring
Dark souls III
Dark souls II

Bloodborne
Dark Souls 3
Elden Ring
Demon's Souls + Remake
Sekiro
Dark Souls
Dark Souls 2

امیدوارم زودتر خبرایی از DLC بازی بیاد واقعا بعد از الدن حس و حال بازی کردن هیچ جهان باز دیگه ای رو ندارم 😁 ارضا روحی روانی شدم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور

من خودم به ترتیب:

Bloodborne
Dark Souls
Sekiro
Elden ring
Dark souls III
Dark souls II
برا من بدون شک
Bloodborne
Dark souls 3
Elden rings
Demon's Souls
Dark souls 1
Dark souls 2
Sekiro
حالا چرا سکیرو آخره؟ سکیرو بازی خیلی خوبی هست ولی اصلا برا من در حد میازاکی نبود، گیمپلی شدیدا محدودی داشت برام کل بازی شده بود دیفلکت و شکستن پاسچر و ضربه ی نهایی این بیشتر شبیه Quick event time هست، گیمپلی های عمیق و با جزعیات سولزبورن ها کجا و QTE های سکیرو کجا

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• SIAS
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر