Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام دوستان ببخشید یه نظر میخواستم در این بازی
بازیشچطوریاس؟؟ ارزش داره؟ کرکی میخوام بزنم کدوم رو دانلود کنم ریپک فیتگرل یا دودی؟

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
سلام دوستان ببخشید یه نظر میخواستم در این بازی
بازیشچطوریاس؟؟ ارزش داره؟ کرکی میخوام بزنم کدوم رو دانلود کنم ریپک فیتگرل یا دودی؟
یکی از بهترین بازیهای ساله........سبکشم دارک سولزی هست.....مثلا بازی Dark.Souls.3 رو بازی کردی یا دیدی........سبکش سخته ولی عالیه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم... :-"
در مورد بحث بهترینبازی فرام سافتور، به نظر منم الدن رینگ هست ایشون، بیشتر بخاطر همون که پکیج کاملیه و در کل مجموعه ایه از همه چیز هایی که توی بازی های قبلیشون پیاده کردن.
بعد از الدن رینگ هم با اجازه سکیرو هست :-" سکیرو لعنتی یه پولیش و احساس کامل بودن خاصی داره، با اینکه وسعت بازی کوچیکتره و تمرکز هم روی بخش اکشن بازی هست ولی همین دو مورد به شدت عالیش کردن.
بد از این 2 تا هم بماند...
+
اگه بحث بازی مورد علاقمون از فرام سافتور باشه، همچنان برای من بلادبورن اوله، بیشتر بخاطر lore و داستان دنیای بازی، هرچند با داستان الدن رینگ و مخصوصا با بخش های cosmic و فرا زمینیش به شدت حال کردیم :-"
بعد از بلادبورن هم یا الدن رینگ و یا سکیرو و شایدم DS1..انتخاب سخته :-"

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
  • Like
Reactions: Z-fan and Vesemir

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دوستان من چطوری میتونم برم به آخرین قسمت کشف نشده نقشه؟ هیچ راهی بهش پیدا نمیکنم.

View attachment 262311

بریم تو وادی اسپویلر

باید همون جور که بالاتر گفتن دو تا مدالیون جدید پیدا کنی
جاشون مشخصه
یکی شون تو اون دهکده آلبانوریک ها تو Liurnia است (همون جا که همه رو کشتن و نفلی لو رو میتونی اولش پیدا کنی)
یه یارویی هست تو یه کوزه قایم شده. بهت میده اون رو

دومی رو خودت بخوای بفهمی کجاست یه جریان عجیب غریبی داره
ولی خلاصه اش اینه که تو Castle Sol (اگه اشتباه نگم اسم اش رو) تو شمال Mountain top of Giant ـه.
باس قلعه رو که زدی میتونی نیمه دوم مدالیون رو اون جا پیدا کنی

جفت شو که پیدا کردی میری همون آسانسوری که بردت Mountaintop of Giant و سرش اون گزینه Switch رو میزنی که مدالیون دوم رو نشون بده
بعد میبرتت Concentrated Snowfield
یکی از سخت ترین و سادیستیک ترین مناطق کل بازی :D

• Like
Reactions: Vesemir and ce7en44

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بریم تو وادی اسپویلر

باید همون جور که بالاتر گفتن دو تا مدالیون جدید پیدا کنی
جاشون مشخصه
یکی شون تو اون دهکده آلبانوریک ها تو Liurnia است (همون جا که همه رو کشتن و نفلی لو رو میتونی اولش پیدا کنی)
یه یارویی هست تو یه کوزه قایم شده. بهت میده اون رو

دومی رو خودت بخوای بفهمی کجاست یه جریان عجیب غریبی داره
ولی خلاصه اش اینه که تو Castle Sol (اگه اشتباه نگم اسم اش رو) تو شمال Mountain top of Giant ـه.
باس قلعه رو که زدی میتونی نیمه دوم مدالیون رو اون جا پیدا کنی

جفت شو که پیدا کردی میری همون آسانسوری که بردت Mountaintop of Giant و سرش اون گزینه Switch رو میزنی که مدالیون دوم رو نشون بده
بعد میبرتت Concentrated Snowfield
یکی از سخت ترین و سادیستیک ترین مناطق کل بازی :D
وارد اون قسمت که شدم.:D قبل اینکه سوال رو بپرسم Commander Niall رو زده بودم اون نیمه مدالیون رو پیدا کرده بودم ولی حقیقتا بدون گاید از کجا میفهمیدم یه کوزه رندوم اون یکی نیمه رو داره؟:D
اون Shardbearer Mohg اگر اسمش رو اشتباه نکنم زدم.
الانم وارد Haligtree شدم داخلشم خیلی جلو رفتم البته به باس معروفش هنوز نرسیدم.:D

• Like
Reactions: Z-fan

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
تو تابستون تخفیفی نخورده متاسفانه به نظرتون کرکی بگیریم بهتره یا صبر کنم استیم تخفیف بخوره اورجینال بخرم؟ (بخش انلاینش ارزش داره آیا؟)

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
احساس میکنم بازی خیلی سخته و گیج کننده، یادش بخیر زمانی که برای اولین بار دارک سولز 3 رو بازی کردم همین حس روداشتم، زمانی که دارک سولز 1 رو بازی کردم همین حس رو داشتم، زمانی که بلادبورن رو بازی کردم هم همین حس رو داشتم، زمانی که سکیرو رو بازی کردم همین حس رو داشتم:| مگه میشه این همه بازی بدی بعدش برای "اولین برخورد" با بازی باز همون حس همیشگی مبهم و گیج شدن و نا امیدی و افسردگی بهت دست بده...

ولی لامصب ها چی درست کردن:| گرافیک بازی یکی از زیباترین محیط های ممکن رو داره،بیا تحویل بگیرید، هر چی سرکوفت زدن بهشون سر تکسچر های دارک سولز 1/2/3و... یهو برگ چمن و گیاهاش شده در حد کیفیت جنگل کراسیس:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر