Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد

این ماد رندومایزر یکی از بهترین مادهایی هستش که برای سولزبورن‌ها ساختن. اولین بار توی بلادبورن دیدمش و کلی با کلیپای استریمر "زئوس" سرگرم شدم. یکی از بهترین تغییرات هم این بود که مثلا جا باس Shadow of Yharnam، لودویگ و عرفان کاز و مارتیر اومده بودن :D حالا مدتی هستش که برای الدن رینگ هم منتشر شده. سیستمش هم اینطوریه که کلا جای انمی‌ها و باس‌ها و حتی نوعشون عوض میشه. حتی آیتم‌هارو هم جاشونو میشه عوض کرد. حالا اینجا اومدن پیاز داغشو زیاد کردن و مپ رو پر کردن از باس و مینی باس. خیلی خیلی خنده‌دار شده مخصوصا اینکه خود Distortion2 هم شخصیت فان و باحالی داره. من یک ساعتشو دیدم تو این ۲روز و پیشنهاد میکنم از دستش ندید!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان بازی رو دارم میخرم
با داک سولز ۳ چقدر تفاوت داره؟ اسونتره سختره ؟
چه تفاوتایی داره؟میشه کامل توضیح بدید

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
281
یکی از بهترین بازی های کل سولز بورن هستش نگران نباش هم سخته هم راحت بستگی به بازیت داره
فقط خیلی بازی بزرگه قشنگ حوصله میخواد تا همه جای مپو بگردی تا راحتتر بتونی بری جلو

• Like
Reactions: all4u

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
به نظرم بازی جوریه که اگه ادم بخواد خودش بره بدون کمک و سرچ کردن تو نت بازی خیلی سخت وشاید اعصاب خرد کن باشه
ولی اگه با قسمت سرچ کردن مشکلی نداری از اونجایی که بازی جهان بازه میتونی بعد یه لولی قشنگ وان شات کنی
ولی به نظرم اعصاب خرد کننده ترین جای بازی اینه اگه بخوای بدون سرچ بری مطمئنم چند تا کوئست و از دست میدی

• Like
Reactions: all4u

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دوستان من بیلد DEX&INT دارم
کنار MOONVEIL چه کاتانا یا چیزی استفاده کنم خیلی جوابه؟

واقعا فکر نکنم چیزی باشه

یه Flail هست مال Astel... اونم خوب بود یادمه

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
611
نام
Ali
دوستان کسی میدونه چرا صندوق حامل صلاح greatsword خالیه؟ پشت گاری چست خالی بود
این یه باگه
اگه همون موقع که چست باز کردی میپریدی میدیدی آیتم هست ولی در حال پرش نمیشه برداشت و آیتم هم یجورایی رفته پشت صندوق :D
البته باگ صندوق خالی هم وجود داره
به هر حال آخرین آپدیت بازی دانلود کنید شاید بر طرف بشه یا دوباره امتحان کنید

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
این یه باگه
اگه همون موقع که چست باز کردی میپریدی میدیدی آیتم هست ولی در حال پرش نمیشه برداشت و آیتم هم یجورایی رفته پشت صندوق :D
البته باگ صندوق خالی هم وجود داره
به هر حال آخرین آپدیت بازی دانلود کنید شاید بر طرف بشه یا دوباره امتحان کنید
پس بیخیال شیم‌ بهتره 😂

winsent2

کاربر سایت
Sep 16, 2009
76
نام
امیر قاضی زاده
دوستان راهنمای کامل بازی رو کسی داره؟
منظورم اینه از اول همه چی رو کامل توضیح داده باشه؛ از کلاس ها گرفته تا NPC ها و... همه چیز رو
من هنوز کلیت بازی رو متوجه نشدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر