Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
مگه نمیشه درجه سختی رو پایین اورد؟؟
بازی های سولز بورن اصلا تنظیمات درجه سختی ندارن باباجان:|

اگه منظورت از این حرف این که بیای مثلا با فارم کردن و استفاده از یه سری آیتم کرکتر خودت رو بهبود تر بدی و لول آپ سگی کنی یا مثلاً با یک سری از کلاس ها بازی راحت تر باشه برات نسبت به نوع پلی دادن خودت که اون حالا بحثش جداست.

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
338
من مشکل اصلیم با بازی اینه که معلوم نیست اصلا کجا باید رفت
الان من Liurnia رو اکثر قسمت هاش رو تا جایی که از مپ میشه فهمید میدونم رفتم. آکادمی و ویلج و اینا رو رفتم ولی الان اصلا نمیدونم کجا باید برم . نمیدونم اون رودخونه های زیر زمین رو باید برم یا باید برم Caelid رو بگردم یا باید یه جوری به بالای Liurnia راه پیدا کنم . Grace ها هم هرکدوم یه سمتی رو نشون میده :D/SPOILER]

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
الان من Liurnia رو اکثر قسمت هاش رو تا جایی که از مپ میشه فهمید میدونم رفتم. آکادمی و ویلج و اینا رو رفتم ولی الان اصلا نمیدونم کجا باید برم . نمیدونم اون رودخونه های زیر زمین رو باید برم یا باید برم Caelid رو بگردم یا باید یه جوری به بالای Liurnia راه پیدا کنم . Grace ها هم هرکدوم یه سمتی رو نشون میده :D/SPOILER]
خب کل قشنگیش اینجاست که شما الان هر کدوم از این مناطقی که گفتی رو میتونی بری. :D

• Smile
Reactions: Soul Of Cinder

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
338
خب کل قشنگیش اینجاست که شما الان هر کدوم از این مناطقی که گفتی رو میتونی بری. :D
اره
باور کن برا خودمم اولش خیلی جذاب بود ولی الان اینظوری ام که کدوم اینا مسیر اصلیه و کدوم اینا برا اینه که بری بچرخی 4 تا ساید کوست بری و لول اپ کنی :D
دیگه زیادی گمه =))

• Smile
Reactions: Ludens

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اگه خیلی گیج شدی کجا بری نری این مپ بازی به صورت لول بندی هست
در مورد مراحل و کوئستا هم همین مناطق رو که کم کم بگردی خود به خود میوفتی تو مسیر اصلی داستان، یعنی اگه عجله نداشته باشی واسه تموم کردن بازی حتی نیاز به اون نشونه های گیم هم پیدا نمیکنه آدم بنظرم :D

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
همانطور که در تصویر که توسط Spicy_Slice از ردیت منتشر شده مشاهده می‌کنید، برای به پایان رساندن بازی باید بخش‌های بسیار کمی از Lands Between را کاوش کنید. با این وجود، استفاده از چنین رویکردهای عجولانه‌ای به ویژه برای بازی فوق‌العاده‌ای مانند Elden Ring توسط هیچ یک از بازیکنان توصیه نمی‌شود. نقشه الدن رینگ.jpg

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232

نقشه الدن رینگ.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
همانطور که در تصویر که توسط Spicy_Slice از ردیت منتشر شده مشاهده می‌کنید، برای به پایان رساندن بازی باید بخش‌های بسیار کمی از Lands Between را کاوش کنید. با این وجود، استفاده از چنین رویکردهای عجولانه‌ای به ویژه برای بازی فوق‌العاده‌ای مانند Elden Ring توسط هیچ یک از بازیکنان توصیه نمی‌شود.View attachment 262683
فک کن یکی بدون رفتن کوئست Ranni، دیدن Ainsel River یا Miquella's Haligtree، شکست دادن starscourge radahn یا Malenia بازیو تموم کنه، رسما هیچی ندیده بنظرم :D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
Haligtree اون قسمت بعد شکست دادن Loretta خیلی راحت سخت ترین منطقه‌ای هست که تو کل سری سولزبورن دیدم. انگار اصلا طراحی شده برای اینکه شما نتونید ردش کنید.

• Like
Reactions: majidred2011

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
بالاخره پس از مدت ها تونستم بازیش کنم. من تو کل سری سولز و بلادبورن هیچ وقت از جادو استفاده نکردم یا خیلی کم ولی اینجا دارم استفاده میکنم در کنار سلاح با کلاس prisoner که جذابه. فقط یخورده باس های دانجن ها بنظرم زیادی راحت بودن تا اینجا که limgrave رو تقریبا جارو کردم امیدوارم چالشی تر بشن.بعد بخاطر باز بودن دستت ادم همش استرس از دست دادن کوئست هارو داره. راهنمام نگاه کنم حس کاوش احساس میکنم از دست بره :-?

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
سرویسمون کرد این... مالنیا. فاز اولش سریع رد میشم اما اصلا نمیتونم فاز 2 بزنمش. مرتب این water dance رو تکرار میکنه منم نمیفهمم چطوری باید perfect doge داد روش.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
سرویسمون کرد این... مالنیا. فاز اولش سریع رد میشم اما اصلا نمیتونم فاز 2 بزنمش. مرتب این water dance رو تکرار میکنه منم نمیفهمم چطوری باید perfect doge داد روش.
من که ولش کردم عجیب حالمو جا اورد 100 هزار تا رون هم بیخیالش شدم چون پیش اون بود

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من که ولش کردم عجیب حالمو جا اورد 100 هزار تا رون هم بیخیالش شدم چون پیش اون بود
همین 2 دقیقه پیش زدمش.:> تصمیم گرفتم مقابل واتر دنس به جای داج با یه Great Shield مقاومت کنم و همون بار اول این تاکتیک جواب داد.:D

• Cool
Reactions: Gen. Martinez

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
همین 2 دقیقه پیش زدمش.:> تصمیم گرفتم مقابل واتر دنس به جای داج با یه Great Shield مقاومت کنم و همون بار اول این تاکتیک جواب داد.:D
ELDEN RING™_20220706024125.jpg
تمام. به الدن لرد جدیدتون سلام کنید.
:>

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر