Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
یک سوال ساده :)
توی بازی بمیریم چه اتفاقی میوفته ؟ اپگرید هامون میپره یا‌ لوتمون یا سیو بازی ؟
هیچ کدوم. حتی لوت! فقط runeهایی که داشتی، از بین میره و صفر میشه. اما اون رو هم میتونی دوباره به دست بیاری. برو جایی که مُردی و runeهات همونجاست که برشون داری. اینم در نظر داشته باش که اگر داری میری runeهات رو برداری و توی مسیر بمیری دوباره، دیگه اون مقدار runeـت از دست میره و صفر میشه.

در ضمن یه آیتمی هست توی بازی (فکر کنم talisman بود، اصلا یادم نیست) به اسم Sacrificial Twig که اگه equipـش کنی و بمیری، دیگه حتی runeـهات رو هم از دست نمیدی و فقط اون آیتمت از بین میره.

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
کسی این شمشیر Magma Balde لعنتی گیرش اومده؟
با دیسکاوری ۲۴۰ ، ۴ ساعت مدام رفتم اومدم خلاصه نداد که نداد! کسی از این شمشیر اضاف داره دوتا بهم بده ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Natural Killer

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
من دوباره وقت گذاشتم و بازیو تموم کردم. خب من هرچقدر بگم که بهترین بازی تاریخه کم گفتم البته بهتره اغراق نکنم و اگر بخام جنرال حرف بزنم "یکی" از بهترین های تاریخه. چون هر کژوآل گیمری ممکنه خوشش نیاد اما هر سولزبورنی عاشقش میشه.
به نظر من تنها نقطه ی ضعف بازی اینه که جهان بازی بیش از حد بزرگه! یعنی دقیقا از همونجایی که بازی بهترینشو داره ارائه میده از همونجا ممکنه مخاطبو خسته کنه. شخصا واقعا دیگه حوصله گشت و گذار تو خیلی جاها رو نداشتم. به خصوص Nokron city
به نظرم اگر بخای جای به جای بازی رو بگردی حدود 200 ساعت باید وقت بزاری (با کوئست و ...)
من خودم تو 140 ساعت بازی رو تموم کردم و شاید 40 ساعت برای کوآپ و کمک به ملت بود :D

واقعا نکته ی منفی ای نیست اما جهان بازی شاید یه کوچولو کوچکتر بود بهتر میشد. مخم بعضی جاها ترکید از عظمتش. واقعا دست مریزاد دارن
صنعت گیم بعد این بازی تغییر میکنه و قطعا خیلی بازیا این سبک رو الگو میکنن که به نظرم الگوی مناسبیه

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
بزرگ ترین ایراد بازی open world بودنش هست! گرافیک بازی هم اصلا در حد نسل جدید نیست! ینی قابل مقایسه نیست با Demon Souls! باگ های احمقانه هم‌ کم نیستن! ولی در کل بازی خوبه و این سری از بازی ها اعتیاد آورن !

• Like
Reactions: all4u

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
بیشتر از 200 ساعت پلی دادم و برای بار سوم دارم بازیو تموم میکنم و پلات
اینقدر از بزرگ بودن و Open world بودن بازی لذت بردم که مدام چک میکنم چیزی یا مکانی از دست ندم
یکی دو روزی هست که دیگه یه جوری شدم که ای خدا بعد این برم سراغ چی اخه دیگه کو یه بازی بیاد با این محتوا در کل بازی زیر 15 ساعت تایم پلی داشته باشه اصن سراغش نمیرم
بعد بعضی میگن Open world بودن ایراد این بازی :o البته درک میکنم برخی تایم ندارن اینقدر بازی کنن ولی خوب عجله برای چیه؟
اصن برام منطقی نیست وقتی با 60 یا 70 دلار اینو پلی میدم برای یه بازی 10 20 ساعت هم اینقدر هزینه کنم تو ذوقم میخوره
رسما بهترین سولزبورن من شد(رتبه بعدی هم برای BB و DS3) این بازی مخصوصا که باس ها به نظرم حرکاتشون متفاوت تر و جذابتر شده
و یه نکته بهترین اسلحه های بازی کاتانا ها هستن و بهترین بیلد ها هم ترکیب DEX با چیزای دیگه مثل ARC و...اینقدر چک کردم و امتحان کردم و سایت و ویدیو دنبال کردم که مطمئن شدم:-B:D

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
دوستان رفتم پایین و رادان رو هم زدم
الان برای اینکه مسیر داستانی رو برم باید کجا برم
وسط شکاف هم که باز شده رفتم و تموم شد

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
دوستان رفتم پایین و رادان رو هم زدم
الان برای اینکه مسیر داستانی رو برم باید کجا برم
وسط شکاف هم که باز شده رفتم و تموم شد
ببین یه سری باس ها اجباری نیستن برای پایان بازی ولی برای گرفتن پایان های مختلف یا آیتم های مختلف باید زدشون اگه مراحل Ranni رفتی که داری خوب پیش میری و داخل Nokron یه Grace انتخاب کن که باهاش حرف بزنی اگه اصن نمیدونی Ranni کیه برو بالای Raya lucaria رو مپ Caria Manor پیدا کن و Ranni پیدا کن اگه فقط میخوای مسیر اصلی داستان بری که هر چی به پایتخت نزدیک تر بشی و واردش بشی بیشتر پیشروی کردی در داستان اصلی بازی ضمنا پایتخت هم بعد Altus plateau هستش یعنی بعد منطقه Raya Lucaria بازی

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
ببین یه سری باس ها اجباری نیستن برای پایان بازی ولی برای گرفتن پایان های مختلف یا آیتم های مختلف باید زدشون اگه مراحل Ranni رفتی که داری خوب پیش میری و داخل Nokron یه Grace انتخاب کن که باهاش حرف بزنی اگه اصن نمیدونی Ranni کیه برو بالای Raya lucaria رو مپ Caria Manor پیدا کن و Ranni پیدا کن اگه فقط میخوای مسیر اصلی داستان بری که هر چی به پایتخت نزدیک تر بشی و واردش بشی بیشتر پیشروی کردی در داستان اصلی بازی ضمنا پایتخت هم بعد Altus plateau هستش یعنی بعد منطقه Raya Lucaria بازی
ممنونم از توضیحات کاملت

• Like
Reactions: Arios 22

winsent2

کاربر سایت
Sep 16, 2009
76
نام
امیر قاضی زاده
دوستان یه سوال
کلاس من Bandit هستش
چطوری میتونم جادو داشته باشم و دیدم بعضی ها با یک چوب دستی، از راه دور جادو سبز رنگ پرتاب میکنن
من هم میتونم این رو داشته باشم؟
پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم :Rose:

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
دوستان یه سوال
کلاس من Bandit هستش
چطوری میتونم جادو داشته باشم و دیدم بعضی ها با یک چوب دستی، از راه دور جادو سبز رنگ پرتاب میکنن
من هم میتونم این رو داشته باشم؟
پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم :Rose:
اره می تونی ربطی به کلاسی که بازی رو شروع کردی نداره. دو نوع جادو تو بازی هست که برای استفاده ازشون باید INT و Faith آپگیرد کنی. برای استفاده از اون چوب دستی ها (staff) بیشتر باید INT رو ببری بالا.

winsent2

کاربر سایت
Sep 16, 2009
76
نام
امیر قاضی زاده
اره می تونی ربطی به کلاسی که بازی رو شروع کردی نداره. دو نوع جادو تو بازی هست که برای استفاده ازشون باید INT و Faith آپگیرد کنی. برای استفاده از اون چوب دستی ها (staff) بیشتر باید INT رو ببری بالا.
ممنون
بعد اون چوب دستی ها رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

reactor

کاربر سایت
Apr 2, 2011
65
این دو کلاس جادو برا افلاین بازی کردن جوابه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر