DualShock 4

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
آقا این روکشای آنالوگ استیک ها هنوز توی ایران نیومده؟ مال ما هم شروع به نابود شدن کرد.

یه نفری تو بازارسنتر میفروخت...ولی خیلی گرون....صب کن...انشالله ماه آینده یه رفیق دارم میره دبی بگم بياره یه گونی....بفرستم تهران و...

My PSN Id: Abadan-Game

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
روکش ها اومده و دو جنس متفاوت هم هست.
من تو یه سایت ایرانی دیدم.
یه مدل که رنگی هست (مشکی هم داره) 18 تومن.
یه مدل که فقط مشکی داره و به گفته فروشنده، کیفیت بهتری داره هم 32 تومن.
تو هر بسته هم دو جفت (چهار تا دونه) روکش آنالوگ هست.
این عبارت رو گوگل کنید سایتش براتون میاد:
فروشگاه پلی استیشن 4

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
627
نام
آرش
اتفاقا من خودم سفارش دادم ، فردا میرسه دستم . افتضاح شده آنالوگ سمت چپ . خوبه خیلی مـِـلو فقط هم فیفا بازی میکنم !!

m2fard

کاربر سایت
Aug 31, 2010
127
در حال حاضر تاچ پد چه کاراییهایی غیر از تایپ داره؟ توی کیلزون که میشد باهاش مدهای اون رباته رو عوض کرد. دیگه کجاها کاربرد داره؟ توی منوها منظورمه کلا، نه داخل بازی.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
در حال حاضر تاچ پد چه کاراییهایی غیر از تایپ داره؟ توی کیلزون که میشد باهاش مدهای اون رباته رو عوض کرد. دیگه کجاها کاربرد داره؟ توی منوها منظورمه کلا، نه داخل بازی.
غیر از تایپ کردن دیگه تو منو​ کاربرد خاصی نداره.

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید اون فلش دسته هست اسمش هم نمیدونم آنالوگ نه اون یکی بعدش تو بازی فیفابعضی موقع ها رو یک گزینه گیر میکنه یعنی مثلا میرم رو یک گزینه دیگه تند بر میگرده رو همون؟دستگاه و دسته نو هستند 2 هفته خریدم؟

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
627
نام
آرش
تو توضیحات نوشته عرق گیر هم هست اون 32 تومنی . ولی اون نه .

بعد این 32 تومنی ـه تو یه پک هست که روش نوشته شده مخصوص پی اس 4 و اکس باکس وان ، ولی اون 18 تومنی ها همینجوری فله ای هستن :D

فردا رسید دستم سعی میکنم مزایا و مشکلاتش رو در همین تاپیک بگم ( 32 تومنیه )

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad
تو توضیحات نوشته عرق گیر هم هست اون 32 تومنی . ولی اون نه .

بعد این 32 تومنی ـه تو یه پک هست که روش نوشته شده مخصوص پی اس 4 و اکس باکس وان ، ولی اون 18 تومنی ها همینجوری فله ای هستن :D

فردا رسید دستم سعی میکنم مزایا و مشکلاتش رو در همین تاپیک بگم ( 32 تومنیه )

لطفا بگو که آنالوگا حجیم و چاق میشن یا تفاوت زیادی نداره

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
627
نام
آرش
خوب همین الان رسید دستم .

قشنگ جا میفته و سایزش فیت دسته میشه ، و مثلا فکر نکنید که میچرخه یا لق میزنه .

یه شیارهایی روش داره که یکم اولش حس میکنید رو مخ هست ولی مسئله ای نیست و بعد از یکم گرفتن دست حواستون پرت میشه کلا . که اونا هم واسه جلوگیری از لیز خوردن انگشت هست .

در کل به نظر من اگر یک درصد احتمال میدین آنالوگتون ( مثل مال من که داشت به اف میرفت سمت چپیش ) خراب میشه و ساییده میشه شک نکنید و بگیرین یه محافظ . 32 تومن بهتر از اینه که به خاطر پریدن آنالوگ 200 خورده ای بدیم جا یه دسته دیگه .

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر