Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
Morrigan که حضورش خیلی خوب بود . از نظره طراحی لباس و صورت اینا عالی بود که D: ....

این 3 تا عکس همینطوری تو pc پیدا کردم الان از DA origins لول با الانش مقایسه کنی فرقی نکرده فقط لباسش خیلی high class شده بود D:

نمیدونم ولی من همش احساس میکردم دندون ها و چشماش رو یطوری ساختن شبیه خون آشام ها شده :d منظورم از لباس هم یه چیزی بود که نمیشه خیلی واضح بهش اشاره کرد :d در کل خوب بود، منتها زیاد به سلیقه من نمیخورد.

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
فکر کنم گذاشتن لینک تورنت تو سایت ممنوع باشه اگر نیس بگید تا من لینکشو بزارم با بیت ریت 1411 و حجم 980 MB که همه ost های بازی رو شامل میشه.:d

البته اون ترانه های توی بارها و کافه ها رو نداره :| هر کس پیداشون کرد لطفا سریعا اعلام کنه :)
ـــــــــــ ـــــــــــــ ـــــــــــــ ــــــــــــــ ـــــــــــــ
واسه مفید بودن پست: :d
من که خیلی بیشتر از DA:O دارم از این بازی لذت میبرم و تقریبا هر نقصی که توی نسخه های قبلی داشته برطرف شده و اون شخصیت DA بودنش رو هم حفظ کرده.دنیای شدیدا عظیم واسه کاوش، صدها آیتم و فورج عالی که من نیمی از گیم پلی 65 ساعتم رو توی همین آهنگریها گذروندم واسه ساختن زره و شمشیر و آپگرید های مختلف.:d
هر چیزی یه RPG باز نیاز داشته باشه توی بازی هست و نقطه ضعف خاصی من ندیدم توی بازی (البته نسخه 360 رو من بازی میکنم شما که روی X1 بازی میکنید دیگه بهونه ای واسه تجربه نکردنش ندارید:d)

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
سلام یکی میشه جاهای دراگون هارو تو نقشه مشخص کنه بزاره اینجا؟

یکم صبر بدید عکس اژدهایان با مکان هاشون رو براتون میزارم :D ولی فعلا نه :D دارم از تک تک اژدهایان با نقشه هاشون عکس میگیرم :D

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
آقا بی خود راجع به واریور شایعه پراکنی نکنید . بهترین کلاسش همین واریور هستش . مثل مرد می جنگه :d اصلا هم درصد مردنش بالا نیست b-)
---------------------
این ساید کوستاش چرا اینقدر خوبه ؟! یعنی ساید کوستاش نه تنها دست کمی از مراحل اصلیش ندارن تو یه سری مواردم بهترن .
اصلا آدم دلش نمیاد از ساید کوستاش بگذره .

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
روی میز وار دقت کنید که چه کسی رو میفرستید برای ماموریت . چون اگه فرد اشتباهی رو بفرستید نتیجه فرق میکنه و ریواردی که میگیرین هم فرق میکنه . مثلا یه جاهایی جولیا باید بره چون متخصص دیپلماسی هست و اگه نیروی ارتشی رو بفرستید شکست میخوره .
درضمن بهترین گزینه ربطی به زمان نداره . مثلا روی یه مشاور میرید و زده 20 دقیقه و دیگری زده 35 دقیقه . اینجوری نیست که اون 20 دقیقه ایه درست باشه , به اون زمان توجه نکنید و متن رو بخونید .
دو تا از تروفی ها هم به انتخاب شما توی داستان بستگی داره و اگه اشتباه انتخاب کنید این دو تا تروفی رو از دست میدید

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
روی میز وار دقت کنید که چه کسی رو میفرستید برای ماموریت . چون اگه فرد اشتباهی رو بفرستید نتیجه فرق میکنه و ریواردی که میگیرین هم فرق میکنه . مثلا یه جاهایی جولیا باید بره چون متخصص دیپلماسی هست و اگه نیروی ارتشی رو بفرستید شکست میخوره .
درضمن بهترین گزینه ربطی به زمان نداره . مثلا روی یه مشاور میرید و زده 20 دقیقه و دیگری زده 35 دقیقه . اینجوری نیست که اون 20 دقیقه ایه درست باشه , به اون زمان توجه نکنید و متن رو بخونید .
دو تا از تروفی ها هم به انتخاب شما توی داستان بستگی داره و اگه اشتباه انتخاب کنید این دو تا تروفی رو از دست میدید

جوزفین نیست منظورت؟:d

- - -ویرایش - - -

والا منم توش موندم ! :|

هنوزم یه علامت سوال تو مغزمه:-/
چرا تاپیک بهترین بازی سال مهم نمیشه!#:-s

تا وقتی که بازیهای بی نظیری به مانند Assassin's Creed و Call of Duty هستند بازی دیگه ای غلط میکنه تاپیک مهم بشه :d
جدا از شوخی من میدونم IGN و Gamespot و سایت های بزرگ دیگه از یوبی سافت و اکتیویژن پول میگیرن که بد نگن زیاد راجع به بازیهاشون، بازیسنتر قضیه اش چیه Maker knows :d

- - -ویرایش - - -

عجب داستانیه
هم تروفی 10 دراگون باگ شد برام هم استخدام 10 ایجنت
بدبختی سخت ترین دراکون هم مونده برای آخر

اژدها هارو دوباره لود کن از سیو قبل از کشتن آخری دوباره برو، اون Agent هارو یکی دوتا دیگه Recruit کن من 11 نفر رو گرفته بودم نفر 12 م بعد از اینکه Quest ش رو توی Emerald Graves تموم کردم تروفی رو داد بهم.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان این مکان هایی که توی نقشه بنفشن چرا انقدر سختن هر دفعه رفتم توشون باختم قبلش باید کار خاصی انجام بدی ؟

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
دوستان این مکان هایی که توی نقشه بنفشن چرا انقدر سختن هر دفعه رفتم توشون باختم قبلش باید کار خاصی انجام بدی ؟
بالاخره هر کدوم از quest ها مناسب لولتون هستن.شما یا با کار های دیکه خودتون رو لول اپ کنید.یا اینکه درجه سختی بازی رو بیارید پایین

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
بچه ها کسی تونسته اون ترانه هایی که توی بار ها و کافه های بازی میخونن رو گیر بیاره؟!! خیلی قشنگن لامصبا :-s توی OST بازی نبودن هیچکدوم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر