Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درجه سختيش دايناميکه؟ يا هرچى از اول انتخاب کنى همونه؟
فک کنم 4 درجه سختی داره
dynamic نیست
اما nightmare خیلی سخته انصافا ...

نه همون نمیمونه ×_× یعنی از option میتونی عوضش کنی ( اسونتر یا سختر )

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
گرافیک بازی واقعا فوق العادست ! اولش که ارمان هی برام عکس میفرستاد فکر میکردم گرافیکش زیاد خوب نیست ولی وقتی خودم تجربه کردم فهمیدم چقدر عالیه !تازه نقشش از اسکایریم بزرگ تره فکر کنم:bighug: سیستم مبارزات هم اول فکر میکردم زیاد خوشم نیاد ولی خیلی خوشم اومد! تاکتیکال کمرا خیلی خوبه !

داستان و شخصیت پردازی هم تا اینجا که رفتم خیلی عالی بوده! چقدر من از این گروه Grey warden خوشم میاد:x

دوستان تو نسخه های چی شد که گروه Grey warden ناپدید شد؟

2- این اژدها ها همون old gods هستند؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نقشه و وسيع بودن بازى از اسکايريم بيشتره؟
فک کنم بزرگتره
چند بخشه خیلی بزرگ داره D: بخوای همش رو بگردی همون 200 تا میکشه ( یعنی بازی رو کامل بشوری بزاری کنار ) لول

دوسداشتم نميشد عوض کرد درجشو,مثل سرى Dark Souls,با چى شروع کنم؟ normal?
DS که درجه سختی نداره...
با normal شروع کن خواستی بزن روی hard .... اولش خیلی اسونه . بعد از یه قسمت از بازی یهویی خیلی سخت میشه D: باید قلقه مبارزاتش دستت باشه.

گرافیک بازی واقعا فوق العادست ! اولش که ارمان هی برام عکس میفرستاد فکر میکردم گرافیکش زیاد خوب نیست ولی وقتی خودم تجربه کردم فهمیدم چقدر عالیه !تازه نقشش از اسکایریم بزرگ تره فکر کنم:bighug: سیستم مبارزات هم اول فکر میکردم زیاد خوشم نیاد ولی خیلی خوشم اومد! تاکتیکال کمرا خیلی خوبه !

داستان و شخصیت پردازی هم تا اینجا که رفتم خیلی عالی بوده! چقدر من از این گروه Grey warden خوشم میاد:x

دوستان تو نسخه های چی شد که گروه Grey warden ناپدید شد؟

2- این اژدها ها همون old gods هستند؟
راجع به اون سوال اولت به یکی میرسه که دنباله این قضیه هست D: خودم تا تهش نرفتم برای همین نمیدونم دقیقا لول ×_×

اره اون sc ها که ps4 خودش compress میکنه.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
خب من بازی رو از اول شروع کردم، به درک بالاتری رسیدم از بازی تا الان 10 ساعت بدون مشکل و راحت بازی کردم
و باید بگم چقدر این بازی خوبه :d 10 ساعته دارم بازی می کنم هنوز تو hinterlandsـم :| چقدر مراحل فرعی داره, اعصاب نمی مونه برای آدم :d
فقط من زیاد شخصیت های بازی رو دوست ندارم, به خصوص Viviene با اون کله کچلش که ازش متنفرم :|. شخصیت ها رو با شخصیت های ME مقایسه می کنم به نظرم یه چندین فرسنگ فاصله داره با ME، به نظرم DA:O شخصیت های جالب تری داشت، حالا یکم بیشتر بازی کنم باهاشون اخت شم . این Leliana هم به طرز عجیبی احساس می کنم نقش Liara رو داره تو ME :d
sera هم شبیه Gollum می مونه :| هر وقت می بینمش یاد Gollum می افتم :|
گرافیک بازی هم که فوق العادست، این پچ جدید هم که اومده روی PC حداقل خیلی موثر بوده روی performance
در کل بازی فوق العادست، و باعث می شه من از اینکه هر روز بدون خبری از NME داره می گذره اعصابم خورد شه :|

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
میگم دوستان برای بدست آوردن یه ارمور درست حسابی چه باید کرد :D؟از اول بازیو شروع کردم کلاس warrior two handed برداشتم :D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خب من بازی رو از اول شروع کردم، به درک بالاتری رسیدم از بازی تا الان 10 ساعت بدون مشکل و راحت بازی کردم
و باید بگم چقدر این بازی خوبه :d 10 ساعته دارم بازی می کنم هنوز تو hinterlandsـم :| چقدر مراحل فرعی داره, اعصاب نمی مونه برای آدم :d
فقط من زیاد شخصیت های بازی رو دوست ندارم, به خصوص Viviene با اون کله کچلش که ازش متنفرم :|. شخصیت ها رو با شخصیت های ME مقایسه می کنم به نظرم یه چندین فرسنگ فاصله داره با ME، به نظرم DA:O شخصیت های جالب تری داشت، حالا یکم بیشتر بازی کنم باهاشون اخت شم . این Leliana هم به طرز عجیبی احساس می کنم نقش Liara رو داره تو ME :d
sera هم شبیه Gollum می مونه :| هر وقت می بینمش یاد Gollum می افتم :|
گرافیک بازی هم که فوق العادست، این پچ جدید هم که اومده روی PC حداقل خیلی موثر بوده روی performance
در کل بازی فوق العادست، و باعث می شه من از اینکه هر روز بدون خبری از NME داره می گذره اعصابم خورد شه :|

Sera و کاساندرا و واریک و دوریان خیلی شخصیت های مکمل خوبی هستن، به نظرم هیچکسی توی تاریخ دنیای بازی نمیتونه Morrigan و Allistair بشه ولی خب شخصیت های این بازی هم خوب بودن. در حد Mass Effect بودن، البته بجز Garuss :x .....جوکر (خلبان نورماندی) یادم رفت:d

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
راستی دوستان موریگان تو بازی هست؟

- - -ویرایش - - -

میگم دوستان برای بدست آوردن یه ارمور درست حسابی چه باید کرد :D؟از اول بازیو شروع کردم کلاس warrior two handed برداشتم :D
بی زحمت اگه میتونید این سوالم رو جواب بدید :D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب

بهترین راه اینه که Blueprint ه Superior Vanguard Armour رو بدست بیاری و بری توی Skyhold بسازیش....از لحاظ قدرت اگر Material خوب استفاده کنی خیلی قوی هستش تا برسی به یه سری مراحل بالاتر که دشمن ها loot شون آرمور خوب باشه.
انصافا پدر آدم فنا میشه تا یه Armour ای که هم خوب باشه هم خوش قیافه باشه توی اون کلاس بدست بیاری:d با Dragon Bone برای خودت زره میسازی صورتی از آب در میاد اصلا یه وضعیه :d الان من کاراکتر اولم که لول 24 هستش یه آرمور تنشه زرده اصلا به صورت خیلی ضایعی! Armour خوشگلا همه ضعیفن :d

- - -ویرایش - - -

راستی دوستان موریگان تو بازی هست؟

بله، زیباتر از همیشه:x

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Sera و کاساندرا و واریک و دوریان خیلی شخصیت های مکمل خوبی هستن، به نظرم هیچکسی توی تاریخ دنیای بازی نمیتونه Morrigan و Allistair بشه ولی خب شخصیت های این بازی هم خوب بودن. در حد Mass Effect بودن، البته بجز Garuss :x .....جوکر (خلبان نورماندی) یادم رفت:d
به نظره منم ME کلا همه شخصیتهاش عالین D:
ولی اینجام به نظرم Casandra و Sera اینا خیلی خوب در اومد . advisor ها هم همه جالبن D:
Iron bull هم شخصیت جالبیه طراحی کردن ....
اره Allistair - morrigan شاهکار بودن D:
به نظرم نقشه اینا رو باید بیشتر کنن توی اینده این بازی از همون اوایل... حالا تا چی بشه بعد از این چی باشه D: >..<

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
به نظره منم ME کلا همه شخصیتهاش عالین D:
ولی اینجام به نظرم Casandra و Sera اینا خیلی خوب در اومد . advisor ها هم همه جالبن D:
Iron bull هم شخصیت جالبیه طراحی کردن ....
اره Allistair - morrigan شاهکار بودن D:
به نظرم نقشه اینا رو باید بیشتر کنن توی اینده این بازی از همون اوایل... حالا تا چی بشه بعد از این چی باشه D: >..<

Dragon Age: The Calling اسم قسمت دوم کتاب هم همین بوده! الان که Warden Commander رفته دنبال این هستش که Calling رو از بین ببره! خیلی Cool میشه اگر دوباره ما کنترلش رو بدست بگیریم و دنبال این Quest باشیم....یا بریم دنبال Marric پدر Allistair بگردیم! خیلی کارهای خفنی میشه انجام داد که هم موریگان توش باشه هم آلیستر

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
Dragon Age: The Calling اسم قسمت دوم کتاب هم همین بوده! الان که Warden Commander رفته دنبال این هستش که Calling رو از بین ببره! خیلی Cool میشه اگر دوباره ما کنترلش رو بدست بگیریم و دنبال این Quest باشیم....یا بریم دنبال Marric پدر Allistair بگردیم! خیلی کارهای خفنی میشه انجام داد که هم موریگان توش باشه هم آلیستر
Marric در سری comic های Alistair پس از آزاد شدنش فوت کرد. Dragon Age The Calling هم قبل از Origin داستان Architect و آزمایشش روی Warden ها و یه سری داستان حاشیه ای بود.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
Marric در سری comic های Alistair پس از آزاد شدنش فوت کرد. Dragon Age The Calling هم قبل از Origin داستان Architect و آزمایشش روی Warden ها و یه سری داستان حاشیه ای بود.

اوه من آخرین قسمت های کامیک رو نخوندم، نه کتاب که میدونم چی بود که، خوندم صد سال پیش، منظورم این بود که اسم قسمت بعدی رو بگذارن Calling و راجع به این باشه که Warden میخواد یه راهی کشف کنه که Caliing رو متوقف کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر