Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
این اژدها ها وقتی از دور دیده می شن و غرش می کنن, تن آدم می لرزه، چقدر طراحی هاشون فوق العادست، من تازه لولم نهه (چرا این قدر لول آرم آرم بالا می ره؟ :| من تقریبا تمام Quest های Hinterlands رو انجام دادم :|)، یکی تو Hinterlands دیدم یکی هم تو storm coast، لول اونی که تو storm coastـرو نمی دونم ولی اونی که تو Hinterlandsـه لول 12ـه که اصلا نمی تونم برم سمتش :d اژدهایی هست لولش با لول من بخونه بتونم شکستش بدم؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
این اژدها ها وقتی از دور دیده می شن و غرش می کنن, تن آدم می لرزه، چقدر طراحی هاشون فوق العادست، من تازه لولم نهه (چرا این قدر لول آرم آرم بالا می ره؟ :| من تقریبا تمام Quest های Hinterlands رو انجام دادم :|)، یکی تو Hinterlands دیدم یکی هم تو storm coast، لول اونی که تو storm coastـرو نمی دونم ولی اونی که تو Hinterlandsـه لول 12ـه که اصلا نمی تونم برم سمتش :d اژدهایی هست لولش با لول من بخونه بتونم شکستش بدم؟

نچ، آسونترین همون مال Hinterlands هستش مال Storm Coast لول 19 هستش و آسونتر از اون، توی Exalted Plains ه که لول 15 هستش....لول هم دیر به دیر نمیره بالا که:d من Second Playthrough ion Nightmare فقط ماموریت هایی که مجبورم رو باید برم و الان قبل از رسیدن به Skyhold شدم لول 9

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اروم بالا میره چون دیگه تا 25 تغریبا خیلی خیلی قوی میشه . البته بازی level cap نداره ولی 25 به بعد کلا میگن دیگه هیچی جلودارت نیست اصلا D: ....
توی Storm Coast رو بعدا باید یک مرحله War TAble انجام بدی یک غایق میاد توی storm coast که میره توی جزیره و ...
نه نیست D: فعلا level up کن تا برسی به level مثلا 12-13 بعد برو سراغشون D:

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
کسی اسم و محل بهترین سلاح ها برای میج و وار رو میدونه ؟
سری قبلی که بازی کردم یه 2Hand برای وار داشتم که حدود 313 تا dps داست . میخوام ببینم بهتر از این هم هست ؟
میج هم یه staff رو craft کردم شد 170 فکر کنم

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
نچ، آسونترین همون مال Hinterlands هستش مال Storm Coast لول 19 هستش و آسونتر از اون، توی Exalted Plains ه که لول 15 هستش....لول هم دیر به دیر نمیره بالا که:d من Second Playthrough ion Nightmare فقط ماموریت هایی که مجبورم رو باید برم و الان قبل از رسیدن به Skyhold شدم لول 9
منم هنوز نرسیدم به skyhold البته :d
چند هست level cap اصلا؟
راستی، از hinterlands بزرگتر هم location داریم تو بازی؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
منم هنوز نرسیدم به skyhold البته :d
چند هست level cap اصلا؟
راستی، از hinterlands بزرگتر هم location داریم تو بازی؟

Level cap نداريم ولي از يه لولي ديگه بالاتر نميتوني بري ٢٥ آخريه گويا الان من كاراكتر اصليم لول ٢٤ ه، همه دشمنايي كه ميكشم بهم ديگه xp نميده

- - -ویرایش - - -

بسیار بزرگتر و زیبا تر :D
نه ها، فكر كنم فقط hissing wastes بزرگتره اونم به اندازه hinterlands ماموريت و content نداره

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
نه ها، فكر كنم فقط hissing wastes بزرگتره اونم به اندازه hinterlands ماموريت و content نداره
Emerald Graves و The Empire Du Lion بزرگتر هستند قطعا :D کوئست و ماموریت ها رو کاری ندارم منظورم وسعت هست :D
از نظر زیبایی هم صد در صد Emerald Graves :D

-------------------

بازی رو هم تموم کزدم #:-s حدود 90 الی 100 ساعت بازی کردم و هنوزم اژدها و ماموریت برای انجام دادن دارم :| عالی بود آقا عالی :D

فقط یه سوال برای پیش اومد :D

یکی جریان Solas رو توضیح بده ! این کی بود که همچین بلایی رو تونست سر Flementh بیاره! یا Flementh طبق معمول درش دخول کرد؟

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
فقط یه سوال برای پیش اومد :D

یکی جریان Solas رو توضیح بده ! این کی بود که همچین بلایی رو تونست سر Flementh بیاره! یا Flementh طبق معمول درش دخول کرد؟

این دوستمون یکی از خدایان الفی تشریف داشتن به اسم Fen'Harel یا همون Dread Wolf. اطلاعات بیشتر:
Fen'Harel - Dragon Age Wiki

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Emerald Graves و The Empire Du Lion بزرگتر هستند قطعا :D کوئست و ماموریت ها رو کاری ندارم منظورم وسعت هست :D
از نظر زیبایی هم صد در صد Emerald Graves :D

[/
فک کنم Hissing Wastes از همه بزرگرته ولی side quest .... لول D:
دقیقا ! به نظره منم Emerald Graves عالیه D: .... من Western Approach هم دوست داشتم !

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
فک کنم Hissing Wastes از همه بزرگرته ولی side quest .... لول D:
دقیقا ! به نظره منم Emerald Graves عالیه D: .... من Western Approach هم دوست داشتم !

Hissing Wastes اصلا Scale ه نقشه اش دو برابره بقیه نقشه هاست، مثلا اگر توی نقشه یه فاصله ای رو توی امپغیس دو لیون 3 دقیق با اسب طول بکشه همون فاصله توی هیسینگ ویستس 6 دقیقه طول میکشه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Hissing Wastes اصلا Scale ه نقشه اش دو برابره بقیه نقشه هاست، مثلا اگر توی نقشه یه فاصله ای رو توی امپغیس دو لیون 3 دقیق با اسب طول بکشه همون فاصله توی هیسینگ ویستس 6 دقیقه طول میکشه :d
اره از همش map ها بزرگتره . کلا بازه منطقش ×_×
دقیقا ! اونم با اسب اون قد طول میکشه D: ×_× ولی تعداده Side Quest ها کم بود . ولی side quest ها باحالن لول

این واسه اطلاع همگی
1. Hinterlands : اینجا 44 هست
2. The Western Approach : اینجا هم 16 تا side qeust هست
3. Forbidden Oasis: اینجا هم 9 تا هست
4. Storm Coast : اینجا هم 5 تا side quest هست
5. The Fallow Mire: اینجا هم 6 تا هست اگر اشتباه نکنم
6. The Hissing Wastes هم به این گندی 6 تا side quest هست
7. Emprise Du Lion هم 18 تا
8. Emerald Graves هم 22 تا ُ
9. Exalted PLains هم 26 تا
10. CrestWood هم 9 تا !
امیدوارم امار درست باشه لول