Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
سلام
پس کل پدر و مادر های ایران با مشکل اخلاقی بچه ها رو به وجود اوردن.
حاجی من دارم میگم فقط تو ایرانه که به این چیزا مشکل میگن اخلاقی :D اگرم پدر یا مادر این چیزا رو توی بازی ببینن دیگه کار طرف ساختست:D که به نظر منم طرز تفکر غلطی هست..

perseus

کاربر سایت
Aug 29, 2009
76
نام
مجيد
کسی تا حالا این strange box که اون یارو تو val royeaux میفروشه رو خریده ببینه چی میده؟ ارزش گرفتن داره 10000 تا گلد بدم یا سر کاریه :d

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من بازی رو در عرض 32 ساعت رو لول 15_16 تموم کردم ! وقت نداشتم ماموریت فرعی کم رفتم .ولی فکر نکنم از 30 ساعت زودتر بشه بازی رو تموم کرد.
یه کم دیگه بازی اواخرش سخت شده بود چون لولم کم بود.تروفی هم اگر مثل من تموم کنید 20 تا برنز میده و یکی طلا و سیلور !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
5 تا Mount هستند که خیلی خاص هستن. Exotic ان.
یعنی 10 هزارتا میدی شانسی یه mount در میاد ؟
÷_×
این هنوز امتحان نکردم D:
نه خیلی راحت توش ادم پول به دست میاره ×_×

پس کل پدر و مادر های ایران با مشکل اخلاقی بچه ها رو به وجود اوردن.
این مسعله فرهنگی
البته یه چی بگم
من خودم سینما هم با پدر مادر میرفتم فیلم یه چی داشت یه مقداری حسه awkward همیشه هست لوووووووووول ×_× :)) البته اتفاقه خاصی رخ نمیداد لول

- - -ویرایش - - -

من بازی رو در عرض 32 ساعت رو لول 15_16 تموم کردم ! وقت نداشتم ماموریت فرعی کم رفتم .ولی فکر نکنم از 30 ساعت زودتر بشه بازی رو تموم کرد.
یه کم دیگه بازی اواخرش سخت شده بود چون لولم کم بود.تروفی هم اگر مثل من تموم کنید 20 تا برنز میده و یکی طلا و سیلور !
D:
من side quest های بازی رو تموم نکنم شب خوابم نمیبره D:
از بازی اصلی مهمتره :))

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
بازیرو دوباره شروع کردم، این Nightmare عجب Nightmare ای هستش :d ولی این سری آسونتر به نظرم میاد از سری اولی که شروع کردم بازیو رو Nightmare و حتی نتونستم به Skyhold برسومنمش....با Mage خیلی راحت تره گویا تا با Two-handed Warrior .....الان فقط رو لول آپ کردن Companion ها موندم، اصلا با قابلیت هاشون فرصت نکردم خوب آشنایی پیدا کنم و همش دچار استرس میشم موقع انتخاب قابلیت....الان بهترین پارتی که برای Nightmare در نظر گرفتم دوتا Mage و دوتا Warrior که Sword and Shield ان هستش....اونا برن با گارد فقط تانک کنن و ماهم از پشت صدمه وارد کنیم.

- - -ویرایش - - -

یعنی 10 هزارتا میدی شانسی یه mount در میاد ؟
:
من side quest های بازی رو تموم نکنم شب خوابم نمیبره D:
از بازی اصلی مهمتره :))

شانسی نمیده که، مشخص ان اون 5 تا Mount الان حس ندارم دوباره دستگاه رو روشن کنم بعد میرم اسماشونو در میارم اینجا مینویسم.

منم Side Quest ها اصل زندگیم بودن، توی Playthrough اول فکر کنم کلا 2-3 تا Requisition مونده و یکی دوتا از این نقشه ها که مشخص نیست کجا هستن و باید پیداشون کنی، حتی Bottle ها و Mosaic هارو همه رو پیدا کردم :d

اگر خدایان الف ها بخوان بازیرو بتونم سریع رو Nightmare تموم کنم یه Guide می نویسم براش. تا به اینجا که فقط روی مخ بودن حتی ساده ترین Fight ها.....اومدم برم یه Rift نزدیک Farm رو ببندم یه Despair Demon اومد توی چند ده ثانیه کلا Wipe out مون کرد.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,616
نام
Armin
من چند روز پیش بازی و گرفتم ولی تا امروز فرصت نکرده بودم درست و حسابی بازی کنم . قشنگ با اختلاف بهترین بازی نسل تا الان و یکی از بهترین RPG های تمام دوران هاست . یعنی کلی ذوق مرگ شدم . خلی خووووبه .

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
عاقا یه سوال دارم:
Combat این بازی هیجان انگیز تره یه shadow of mordor?

این بازی یه RPG کلاسیک و بر اساس تاکتیک و تفکر هست اما Shadow Of Mordor یه بازی Action/Adventure هست.

در کل دوتا مقوله جدا هستند این دو بازی ولی اگه دنبال یه بازی اکشن و راحت هستید Shadow Of Mordor صد در صد پیشنهاد میشه ولی اگه دنبال یه بازی با وسعت خارق العاده و یه اکشن تاکتیکی و صد البته یه داستان خوب و حماسی ( چیزی که SOM نداره متاسفانه ! ) و یه گرافیک نسل بعدی واقعی هستید صد در صد DA I :D

کلا دوتا بازی ارزش بالایی دارن ولی خب با اختلاف نسبتا زیاد DA I بهتر :D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این بازی یه RPG کلاسیک و بر اساس تاکتیک و تفکر هست اما Shadow Of Mordor یه بازی Action/Adventure هست.

در کل دوتا مقوله جدا هستند این دو بازی ولی اگه دنبال یه بازی اکشن و راحت هستید Shadow Of Mordor صد در صد پیشنهاد میشه ولی اگه دنبال یه بازی با وسعت خارق العاده و یه اکشن تاکتیکی و صد البته یه داستان خوب و حماسی ( چیزی که SOM نداره متاسفانه ! ) و یه گرافیک نسل بعدی واقعی هستید صد در صد DA I :D

داستان حماسی بندهدخدا به چه دردش میخوره وقتی کلا دنبال combat هست ! این بازی ارزشش بالاست ولی خوب ممکنه مثل من با سبک بازی حال نکنه
چون علاوه بر RPG خالص مبارزاتشم بر پایه تاکتیک هست و خیلی با Skyrim متفاوت چون ممکنه ادم فکر کنه شبیه skyrim هست .
سبکش همه جور پسند نیست.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خب من امروز صبج تموم کردم بازی رو. واقعاً عالی بود، به خصوص اون twist آخر داستان بعد از credits اصلاً یه حال اساسی داد بهم. یه سری screenshot گرفتم که اینجا میتونین ببینین:
https://www.flickr.com/photos/elven_star/sets/72157647335493603

عکسهای خوشگلی گرفته بودی. چه حوصله ای به خرج دادی، من کل بازی 6-7 تا عکس گرفتم اونم کلا اصلا به قصد عکس گرفتن اون دفعات بازی رو Run کرده بودم.:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب من امروز صبج تموم کردم بازی رو. واقعاً عالی بود، به خصوص اون twist آخر داستان بعد از credits اصلاً یه حال اساسی داد بهم. یه سری screenshot گرفتم که اینجا میتونین ببینین:
https://www.flickr.com/photos/elven_star/sets/72157647335493603
یه سری از عکسات خیلی قشنگ شده ! bravo
منم یه سری عکس گرفتم !_! مخصوصا از شخصیتها ... ولی همش یادم میره بریزه توی فلش بزارم اینجا :(
ولی انصافا بازیش یه photomode کم داره !_! واقعا کم داره .... طراحی بعضی قسمتهای بازی بی نظره ! Western apprach رو نمیدونم نزیکه Redcliff توی Hinterlands و .... خیلی قشنگ کار کردن !

عاقا یه سوال دارم:
Combat این بازی هیجان انگیز تره یه shadow of mordor?
اگر دنباله بزن بزنه خالی هست همون SOM بهتره ×_×
ولی DA I نیاز داره 4 شخصیت رو در صورت نیاز کنترل کنی ... البته SOM هم tactical هست اما DA بیشتر هست به خاطره اینکه سبکه مبارزات بر پایه بازی RPG ریخته شده . کلا بخشی از بازی grinding هم هست !
به نظرم نگاه کن کدوم سبک رو دوست داری !

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا

داستان حماسی بندهدخدا به چه دردش میخوره وقتی کلا دنبال combat هست ! این بازی ارزشش بالاست ولی خوب ممکنه مثل من با سبک بازی حال نکنه
چون علاوه بر RPG خالص مبارزاتشم بر پایه تاکتیک هست و خیلی با Skyrim متفاوت چون ممکنه ادم فکر کنه شبیه skyrim هست .
سبکش همه جور پسند نیست.

یه سری از عکسات خیلی قشنگ شده ! bravo
منم یه سری عکس گرفتم !_! مخصوصا از شخصیتها ... ولی همش یادم میره بریزه توی فلش بزارم اینجا :(
ولی انصافا بازیش یه photomode کم داره !_! واقعا کم داره .... طراحی بعضی قسمتهای بازی بی نظره ! Western apprach رو نمیدونم نزیکه Redcliff توی Hinterlands و .... خیلی قشنگ کار کردن !

اگر دنباله بزن بزنه خالی هست همون SOM بهتره ×_×
ولی DA I نیاز داره 4 شخصیت رو در صورت نیاز کنترل کنی ... البته SOM هم tactical هست اما DA بیشتر هست به خاطره اینکه سبکه مبارزات بر پایه بازی RPG ریخته شده . کلا بخشی از بازی grinding هم هست !
به نظرم نگاه کن کدوم سبک رو دوست داری !

من خودم به شخصه dragon age origins رو خوردم!!!
ولی بعد فاجعه نسخه 2 هرچی به بازیش فکر میکنم یه حسی بم میگه دوباره اینم داغونه!!
میدونم شاهکاره ولی خب یه تجربه بد تجربه این سری بازیو واسم خراب کرد:|
خودم عشق بازی های rpg ام ولی combat این بازی یجوریه!!
نمیدونم اینم رو پی اس 4 مث پی سی خود بازی برات ضربه میزنه یا خودت!
حالا که فکر میکنم خوبه هردو رو بگیرم
ارزش که داره؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر