Multi Platform DOOM Eternal

سازنده
Id Software
تاریخ انتشار
March 2020
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
117215

DOOM Eternal

Developer: id Software
Publisher: Bethesda Softworks
Directors: Hugo Martin, Marty Stratton
Composer: Mick Gordon
Genre: First Person Shooter
Engine: id Tech 7
Platforms: PS4, X1, Nintendo Switch, PC & Google Stadia
Release Date: March 20, 2020
جمعه 1 فروردین 1399

=================================================

در عنوان DOOM (2016) مریخ را از تهاجم شیاطین حفظ کردیم اما حالا کره‌ی زمین میزبان نبرد جهنمی‌ها و Doom Slayer است. شیاطین با ترس و لرز، از او با لقب Unchained Predator و Hell Walker یاد می‌کنند. داستان‌های ترسناکی از او شنیده‌اند و اگر خوابی به چشمانشان بیاید، حتی شاید کابوس او را هم ببینند! آنها هیچوقت به تنهایی با اون روبه‌رو نمی‌شوند و سعی می‌کنند با حملات از جهت‌های مختلف او را غافل‌گیر کنند. در کنفرانس E3 از زبان کارگردان بازی شنیدیم که Doom Slayer حالا قدرتمند‌تر از همیشه است اما برای حفظ تعادل، انواع دشمنان نیز به دو برابرِ نسخه‌ی قبل رسیده است. بنابراین باید منتظر درگیری‌های پرتعداد و متنوع‌تری باشیم که سیلی از خون را در محیط‌های اتمسفریکی که از DOOM انتظار داریم، جاری خواهد کرد...

doomguy.jpg

ابزار معرفی شده برای سلاخی شیاطین >:) :

6cc4e79c08ad2af4ac66fad8e3585c42.jpg 008bf00a21d5c0e5a7467efc180b84d8.jpg 800px-Doom_eternal_e3_bfg9000_tyrant.png 800px-Doom_eternal_e3_chaingun_mobile_turret.png 800px-DOOM_Eternal_It_s_Hot_in_Here.jpg Ballista_Concept_Art.jpg DOOM_Eternal_Mancubus_UrbanAssault.jpg Doomblade.jpg Eternal_Plasma_Rifle_Concept.jpg Eternal_Rocket_Launcher_Concept.jpg batch_DOOM-Eternal-Screenshot-10.jpg Heavy_cannon_in_use.jpg
NGRO09B.png

تعدادی از شیاطین مهم این نسخه...آماده‌ی سلاخی شدن >:) :

Marauder.png Arachnotron.png Archivle.png D_TmwSeWkAIztE7.jpg Pain_Elemental.png Doomhunter.jpg

artwork.doom-eternal-the-ancient-gods-part-one.1413x1080.2020-08-07.3.png

The Ancient Gods Part One
Release Date: October 20, 2020
سه شنبه 29 مهر 1399

DOOM-Eternal-The-Ancient-Gods-Part-One-Teaser.jpg
doom-eternal-ancient-gods-dlc-demon-1200x675.jpg doom-1280x720.jpg sJnW5ZauGjdYSaUgGDMYCh-1200-80.jpg
Doom-Eternal-marauders-ancient-gods.jpg

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان، سرورهای بازی مشکل داره؟
من با ps4 نمیتونم به سرورا وصل بشم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Demon slayer

کاربر سایت
Oct 30, 2020
15
چنگی به دل نزد... یه کم از فضا و حال و هوای دووم داره دور میشه بازی. این تیزر رو دیدم بیشتر یاد این نسخه ی آخر بازی ناامید کننده ریج افتادم.

• Like
Reactions: BARDI YA

Demon slayer

کاربر سایت
Oct 30, 2020
15
نمیدونم چه اصراری دارن که دووم رو خیلی متفاوتش کنن. نسخه اصلی بازی خیلی خیلی خیلی خیلی از نظر فضاسازی و تم به شماره های اولیه ی بازی شبیه بود و همین اینقدر زیباش کرده بود. ولی این دوتا بسته الحاقی به خصوص شماره دومش ناامیدم کردن. به نظرم آیدسافتور یه مدت از دووم بیاد بیرون بهتر باشه. اون از صحبتهای اخیر هوگو مارتین راجع به مونث کردن دووم اسلیر اینم از این تیزر ناامید کننده ی پارت ۲. خیلی منتظرش بودم ولی اینم مثل بسته ی الحاقی اول ناامیدم کرد.

• Like
Reactions: BARDI YA

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,700
دوستان بهترین نسخه های دووم، موجود روی PS4 چیه ؟
همه دوم ها رو ps4 هست.هم doom 3 عالیه هم doom 2016 و این آخری ۲۰۲۰ که خیلی عالیه. من باشم همین doom eternal رو اول میزنم بعد doom 3 و BFG.احساس شخصیم اینه که با وجود DOOM ETERNAL نیاز به تجربه DOOM 2016 نیست ولی از اون جایی که واقعا فنشم حتی نسخه روی موبایل رو هم تموم کردم.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
همه دوم ها رو ps4 هست.هم doom 3 عالیه هم doom 2016 و این آخری ۲۰۲۰ که خیلی عالیه. من باشم همین doom eternal رو اول میزنم بعد doom 3 و BFG.احساس شخصیم اینه که با وجود DOOM ETERNAL نیاز به تجربه DOOM 2016 نیست ولی از اون جایی که واقعا فنشم حتی نسخه روی موبایل رو هم تموم کردم.
کنسولم جیلبریک شده س، میخام تمام بازیهای تاپ ps4 رو آرشیو داشته باشم
پس سه نسخه شد که از همه بهترن
eternal
Doom3
Doom 2016

اینا همشون مخ ترکوندن و قطع اعضا رو دارن ؟

• Like
Reactions: Rohshen

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,700
eternal
Doom3
Doom 2016

اگه جیلبریک شده هست پس باید برای Doom eternal صبر کنی fw اش جیلبریک شه آقا.الان شما doom 1 و 2 و doom 3 bfg edition و ۲۰۱۶ رو میتونی راحت اجرا کنی. بنظرم اول Doom 2016 رو شما بازی کن بعد doom bfg که شامل doom3 و expansion هاش هست رو تست کن. عالیه.بین اینها doom 2016 مخ ترکوندن دارن و doom eternal که شما رو کنسول جیلبریک برای ترکوندن مخ فعلا ۲۰۱۶ رو میتونی اجرا کنی.

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,635
eternal
Doom3
Doom 2016

Doom 2016 رو حتما حتما قبل از Eternal بازی کن.

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
اگه جیلبریک شده هست پس باید برای Doom eternal صبر کنی fw اش جیلبریک شه آقا.الان شما doom 1 و 2 و doom 3 bfg edition و ۲۰۱۶ رو میتونی راحت اجرا کنی. بنظرم اول Doom 2016 رو شما بازی کن بعد doom bfg که شامل doom3 و expansion هاش هست رو تست کن. عالیه.بین اینها doom 2016 مخ ترکوندن دارن و doom eternal که شما رو کنسول جیلبریک برای ترکوندن مخ فعلا ۲۰۱۶ رو میتونی اجرا کنی.

این بازی چند ماهه برای جیلبرک اومده
نیازی به صبر نیست

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,546
سلام دوستان، سرورهای بازی مشکل داره؟
من با ps4 نمیتونم به سرورا وصل بشم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

هیچ مشکلی ندارن...البته 2 هفته پیش مشکلی نداشتن.
بدون هیچ چیزی و در حداکثر 10 ثانیه مچ پیدا میکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر