Multi Platform DOOM Eternal

سازنده
Id Software
تاریخ انتشار
March 2020
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
117215

DOOM Eternal

Developer: id Software
Publisher: Bethesda Softworks
Directors: Hugo Martin, Marty Stratton
Composer: Mick Gordon
Genre: First Person Shooter
Engine: id Tech 7
Platforms: PS4, X1, Nintendo Switch, PC & Google Stadia
Release Date: March 20, 2020
جمعه 1 فروردین 1399

=================================================

در عنوان DOOM (2016) مریخ را از تهاجم شیاطین حفظ کردیم اما حالا کره‌ی زمین میزبان نبرد جهنمی‌ها و Doom Slayer است. شیاطین با ترس و لرز، از او با لقب Unchained Predator و Hell Walker یاد می‌کنند. داستان‌های ترسناکی از او شنیده‌اند و اگر خوابی به چشمانشان بیاید، حتی شاید کابوس او را هم ببینند! آنها هیچوقت به تنهایی با اون روبه‌رو نمی‌شوند و سعی می‌کنند با حملات از جهت‌های مختلف او را غافل‌گیر کنند. در کنفرانس E3 از زبان کارگردان بازی شنیدیم که Doom Slayer حالا قدرتمند‌تر از همیشه است اما برای حفظ تعادل، انواع دشمنان نیز به دو برابرِ نسخه‌ی قبل رسیده است. بنابراین باید منتظر درگیری‌های پرتعداد و متنوع‌تری باشیم که سیلی از خون را در محیط‌های اتمسفریکی که از DOOM انتظار داریم، جاری خواهد کرد...

doomguy.jpg

ابزار معرفی شده برای سلاخی شیاطین >:) :

6cc4e79c08ad2af4ac66fad8e3585c42.jpg 008bf00a21d5c0e5a7467efc180b84d8.jpg 800px-Doom_eternal_e3_bfg9000_tyrant.png 800px-Doom_eternal_e3_chaingun_mobile_turret.png 800px-DOOM_Eternal_It_s_Hot_in_Here.jpg Ballista_Concept_Art.jpg DOOM_Eternal_Mancubus_UrbanAssault.jpg Doomblade.jpg Eternal_Plasma_Rifle_Concept.jpg Eternal_Rocket_Launcher_Concept.jpg batch_DOOM-Eternal-Screenshot-10.jpg Heavy_cannon_in_use.jpg
NGRO09B.png

تعدادی از شیاطین مهم این نسخه...آماده‌ی سلاخی شدن >:) :

Marauder.png Arachnotron.png Archivle.png D_TmwSeWkAIztE7.jpg Pain_Elemental.png Doomhunter.jpg

artwork.doom-eternal-the-ancient-gods-part-one.1413x1080.2020-08-07.3.png

The Ancient Gods Part One
Release Date: October 20, 2020
سه شنبه 29 مهر 1399

DOOM-Eternal-The-Ancient-Gods-Part-One-Teaser.jpg
doom-eternal-ancient-gods-dlc-demon-1200x675.jpg doom-1280x720.jpg sJnW5ZauGjdYSaUgGDMYCh-1200-80.jpg
Doom-Eternal-marauders-ancient-gods.jpg

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278

خب ب سلامتی پای فیمینیسم ب دووم هم باز شد.
واقعا فیمینیسم داره گند میزنه ب سینما و بازی و ورزش و .....

من عاشق لارا کرفت هستم عاشق سارا کریگان هستم ، عاشق تمام کرکتر های زن سری رزیدنت اویل و مرتال کمبت ولی دیگه گند همه چیز در اومده و
دارن ب هر نحوی شخصیت های مرد رو نابود میکنن تا فیمینیسم رو ب زور بچپونن توی مغز آدم.
با این روند ک شکل گرفته تا چند سال دیگه شاهد کریتوس زن هم باید باشیم همینجوری ک دیدیم 007 و جیمز باند هم زن شدن!!!

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
حالا جدای از doom eternal و بسته الحاقی AG 2 ، نمیدونم کسی خبرشو گذاشته یا نه ولی Doom 3 VR هم معرفی شده برای کنسول پلی استیشن.
ای کاش یه بازی دیگه توی حال و هوای Doom 3 هم بسازن برای نسل جدید، حالا نه صرفا با برند doom ، چون به نظرم doom توی مسیر فوق العاده ای افتاده و اگر نسخه بعدیش تغییراتی در این حجم که eternal نسبت به نسخه 2016 داشته، داشته باشه فوق العاده میتونه جذاب باشه و بهترین شوتر تاریخو رغم بزنه. ولی میتونن با یه برند دیگه همچین محتوایی بسازن که خیلی جذاب میشه اون حال و هوای dark و ترسناک شماره 3 رو.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من داخل بازی doom eternal بازی doom1 رو تموم کردم و doom2 رو تا مرحله 11 رفته بودم و هر مرحله save میکردم, از بازی اومدم بیرون دوباره بازیو ران کردم از آخرین checkpoint برام آورد و تمام save های doom 1و 2 از بین رفته بود، راهی هست بشه اوکی اش کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر